RADA OSIEDLA IM. KS. F. ŚCIGAŁY

(wybrana 29.01.2020 roku na 4 letnią kadencję)

 

Leszek Boniewski - Przewodniczący Rady Osiedla
Andrzej Rojek - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Eugeniusz Sommer - Sekretarz Rady Osiedla
Aleksander Kuczyński  - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Spółdzielni
Marek Mryc - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Ewelina Jańczyk - członek Rady Osiedla
Mirosław Kidoń - członek Rady Osiedla

 

 

DyżurY Członków Rady Osiedla  2020

 

W okresie od września do czerwca, dyżury odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach pomiędzy 15:30, a 16:30 w siedzibie Administracji Osiedla im. ks. F. Ścigały przy ul. Markiefki 37 w Katowicach.

 

Zarówno Rada jak i Administracja Osiedla oczekują na propozycje i uwagi mieszkańców Osiedla odnośnie działalności gospodarczej – zarówno remontowej jak i społeczno-kulturalnej.

 

 

Miesiąc Data dyżuru Imię i Nazwisko
Styczeń - -
Luty - -
Marzec 04.03.2020  Leszek Boniewski
Kwiecień 01.04.2020  Andrzej Rojek
Maj 06.05.2020  Eugeniusz Sommer
Czerwiec 03.06.2020  Mirosław Kidoń
Lipiec - -
Sierpień - -
Wrzesień 02.09.2020  Aleksander Kuczyński
 Październik  07.10.2020  Marek Mryc
Listopad 04.11.2020  Ewelina Jańczyk
Grudzień 02.12.2020  Aleksander Kuczyński 
 
 
Osiedla


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)