RADA OSIEDLA GISZOWIEC

(wybrana 04.12.2019 roku na 4 letnią kadencję)

 

Szczepan Durło - Przewodniczący Rady Osiedla
Danuta Podlewska - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Ekonomicznej
Zdzisława Nowak - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Józef Łęczycki - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Osiedla
Marian Domagalski - Przewodniczący Komisji Samorządowo-Rozjemczej
Stanisław Hać - członek Rady Osiedla
Henryk Knapek - członek Rady Osiedla
Danuta Kupka - członek Rady Osiedla
Andrzej Kusiński - członek Rady Osiedla
Rafał Majchrzak - członek Rady Osiedla
Barbara Słotosz - członek Rady Osiedla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżury Członków Rady Osiedla  2020

 

W okresie od września do grudnia, dyżury odbywają się w każdy WTOREK miesiąca w godzinach od 16:00 do 17:00 w siedzibie Administracji Osiedla Giszowiec pok. nr 6 przy ul. Wojciecha 36 w Katowicach. W dni posiedzeń Rady Osiedla oraz w miesiącu lipcu i sierpniu dyżury nie odbywają się.

 

 

Miesiąc Data dyżuru Imię i Nazwisko
Wrzesień  01.09.2020   Danuta Kupka
Wrzesień 08.09.2020  Andrzej Kusiński
Wrzesień 15.09.2020  Józef Łęczycki
Wrzesień

22.09.2020

 Rafał Majchrzak
Wrzesień

29.09.2020

 Danuta Podlewska
 Październik 

06.10.2020

 Barbara Słotosz
 Październik 

13.10.2020

 Marian Domagalski
 Październik 

20.10.2020

 Szczepan Durło
 Październik 

27.10.2020

 Stanisław Hać
Listopad

03.11.2020

 Henryk Knapek
Listopad

10.11.2020

 Danuta Kupka
Listopad

17.11.2020

 Andrzej Kusiński
Listopad

24.11.2020

 Józef Łęczycki
Grudzień

01.12.2020

 Rafał Majchrzak
Grudzień

08.12.2020

 Zdzisława Nowak
Grudzień

 15.12.2020 

 Danuta Podlewska
Grudzień

22.12.2020

 Barbara Słotosz

 

 


 

 

Rada Osiedla pracuje w czterech komisjach problemowych:

 

1. Komisja Ekonomiczna

    Przewodnicząca: Danuta Podlewska

    Członkowie: Marian Domagalski, Szczepan Durło, Zdzisława Nowak, Józef Łęczycki

 

2. Komisja Gospodarki Zasobami Osiedla

    Przewodniczący: Józef Łęczycki

    Członkowie: Szczepan Durło, Danuta Kupka, Andrzej Kusiński, Rafał Majchrzak, Danuta Podlewska

 

3. Komisja Samorządowo-Rozjemcza

    Przewodniczący: Marian Domagalski

    Członkowie: Szczepan Durło, Henryk Knapek, Rafał Majchrzak, Zdzisława Nowak, Barbara Słotosz

 

4. Komisja Społeczno-Kulturalna

    Przewodnicząca: Zdzisława Nowak

    Członkowie: Marian Domagalski, Stanisław Hać, Rafał Majchrzak, Danuta Podlewska, Barbara Słotosz

4 letnią kadencję

 
 
Osiedla


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)