RADA OSIEDLA im. J. KUKUCZKI

(wybrana 12.12.2019 roku na 4 letnią kadencję)

 

Józef Zimmermann - Przewodniczący Rady Osiedla
Leszek Warias - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Technicznej 
Justyna Adamus-Kowalska  - Sekretarz Rady Osiedla
Andrzej Jakubowski - Przewodniczący Komisji Budżetowej
Marek Wiora - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Barbara Kaczyńska - członek Rady Osiedla
Urszula Koniecko - członek Rady Osiedla
Barbara Małek - członek Rady Osiedla
Barbara Polak - członek Rady Osiedla

 

 

DyżurY Członków Rady Osiedla  2021

 

W okresie od września do czerwca, dyżury odbywają się w każdy WTOREK miesiąca w godzinach od 16:00 do 17:00 w siedzibie Administracji Osiedla im. Jerzego Kukuczki przy ul. Wrocławska 30 w Katowicach.

 

Miesiąc Data dyżuru Imię i Nazwisko
Luty 02.02.2021  Barbara Małek
Luty 09.02.2021  Urszula Koniecko
Luty

16.02.2021

 Barbara Polak
Luty 23.02.2021  Leszek Warias
Marzec 02.03.2021  Marek Wiora
Marzec 09.03.2021  Józef Zimmermann
Marzec

16.03.2021

 Justyna Adamus-Kowalska 
Marzec

23.03.2021

 Barbara Kaczyńska
Marzec 30.03.2021  Andrzej Jakubowski
Kwiecień 06.04.2021  Barbara Małek
Kwiecień 13.04.2021  Urszula Koniecko
Kwiecień 20.04.2021  Barbara Polak
Kwiecień 27.04.2021  Leszek Warias
Maj 04.05.2021  Marek Wiora
Maj 11.05.2021  Józef Zimmermann
Maj 18.05.2021  Justyna Adamus-Kowalska
Maj 25.05.2021  Barbara Kaczyńska
Czerwiec 01.06.2021  Andrzej Jakubowski
Czerwiec 08.06.2021  Barbara Małek
Czerwiec 15.06.2021  Urszula Koniecko
Czerwiec 22.06.2021  Barbara Polak
Czerwiec 29.06.2021  Leszek Warias

 

 
 
Osiedla


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)