2020-10-20

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.

  • czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
  • lipiec – Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
  • sierpień – Centrum-I, Giszowiec, Zawodzie
  • wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
  • październik – Kukuczki, Śródmieście

Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Uwaga !!! W związku z nieudostępnieniem mieszkania do wymiany podzielników kosztów ciepła w obu wcześniejszych terminach: I podstawowym i II dodatkowym, firma ista Polska Sp. z o.o. informuje, że istnieje możliwość wymiany podzielników w dodatkowym III terminie. Usługa wymiany w III terminie jest bezpłatna, natomiast koszt dodatkowego dojazdu w kwocie 30 zł + VAT zostanie doliczony do indywidualnego rozliczenia kosztów ogrzewania za okres 2020/2021.

 

Użytkownicy, którzy nie skorzystają z zaproponowanej możliwości wymiany podzielników będą rozliczeni w roku 2021 według metody zastępczej: §20.1.2 "Regulaminu rozliczania kosztów ciepła w KSM" (jako lokal nieopomiarowany)".

 

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.

 

 

Osiedle HPR

Termin I 01.06.2020 - 05.06.2020

Termin II 08.07.2020 - 09.07.2020

 

 

Osiedle WIERZBOWA

Termin I 09.06.2020 - 03.07.2020

Termin II 27.07.2020 - 05.08.2020

 

 

Osiedle SUPERJEDNOSTKA

Termin I 24.06.2020 - 01.07.2020

Termin II 07.09.2020 - 08.09.2020

 

 

Osiedle JANÓW

Termin I 17.06.2020 - 26.06.2020

Termin II 03.09.2020 - 04.09.2020

 

 

Osiedle SZOPIENICE

Termin I 02.07.2020 - 24.07.2020

 Termin II 09.09.2020 - 15.09.2020

 

 

Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I 06.07.2020 - 17.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

22.09.2020

16:00 – 20:00

Markiefki 32,34,36

Kopalniana 2c

Ścigały 2,2a,6,8

23.09.2020

16:00 – 20:00

Markiefki 33,33a
Markiefki 37,39,41
24.09.2020 16:00 – 20:00 Nadgórników 2,4,6,8,10
Nadgórników 12,12a,12b,12c
28.09.2020 16:00 – 20:00

Ścigały 27,31,33
Ścigały 27a,29a,31a,33a

Ścigały 35,37,39

29.09.2020 16:00 – 20:00 Ścigały 35a,37a,39a,41a
Ścigały 45,45a,45b,45c
Ścigały 47,47a,47b
01.10.2020 16:00 – 20:00

Wróblewskiego 7a,7b

Ścigały 36,38,40,42,44,46

09.10.2020 16:00 – 20:00

Wajdy 23,25,27

Ścigały 28,32,34

 

 

Osiedle GWIAZDY

Termin I 13.07.2020 - 07.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

10.09.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m. 1-110)

11.09.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m. 111-192)

14.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 86 (m. 1-87) *

15.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 86 (m. 88-192) *

10.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 1-110)

11.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 111-192)

14.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 1-92) *

15.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 93-184) *

16.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 88 (m. 1-184)

02.10.2020

14:30 – 19:00 Uniwersytecka 25 (m. 1-68)

03.10.2020

10:00 – 13:00 Uniwersytecka 25 (m. 110-168)

05.10.2020

14:30 – 20:00 Uniwersytecka 29 (m. 4-169)

06.10.2020

14:30 – 20:00 Roździeńskiego 86a (m. 3-94)

07.10.2020

14:30 – 20:00 Roździeńskiego 86a (m. 96-178)

* Opomiarowanie łazienek i toalet dotyczy wszystkich mieszkań, które miały wymienione podzielniki w I terminie

 

Uwaga! Komunikat dla Osiedla Gwiazdy. Firma ista Polska Sp. z o.o. uprzejmie prosi Państwa o obecność w mieszkaniu (zgodnie z tabelą powyżej) w dniach 14 i 15.09.2020 r. w godzinach 15:00-20:00 z uwagi na konieczność dokładnej inwentaryzacji instalacji centralnego ogrzewania w łazienkach i toaletach. Zgodnie z Regulaminem rozliczania, wszystkie grzejniki (również rurowe) znajdujące się w lokalu muszą zostać opomiarowane. W związku z tym prosimy o udostępnienie tych pomieszczeń w celu przeprowadzenia takiej inwentaryzacji oraz opomiarowania grzejników w tych pomieszczeniach. Niniejsza prośba dotyczy wszystkich lokali, również tych, w których wymiana podzielników ciepła na nowe już nastąpiła.

Z wyrazami szacunku firma ista Polska Sp. z o.o.

 

 

Osiedle LIGOTA

Termin I 27.07.2020 - 04.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

16.09.2020

15:00 – 19:00

Ligocka 70,70a

16.09.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 6,4a

17.09.2020

15:00 – 19:00 Zielonogórska 13,15,17,19,21
Zielonogórska 13a,15a,17a,19a,21a

17.09.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 8a

17.09.2020

15:00 – 19:00

Armii Krajowej 50a,50b,50c

18.09.2020

15:00 – 19:00

Warmińska 9,11,13,15,17,19,19a,19b,19c,11a,11b,13a,13b,13c

 

 

Osiedle ZAWODZIE

Termin I 28.07.2020 - 09.09.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

23.09.2020

15:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 3

24.09.2020

15:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 5

25.09.2020

16:00 – 20:00 1 Maja 122, 124, 126, 148, 150

05.10.2020

16:00 – 20:00 1 Maja 156, 156a, 156b, 156c, 156d

06.10.2020

16:00 – 20:00 1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d
1 Maja 162f, 162g, 162i

07.10.2020

16:00 – 20:00 1 Maja 108
1 Maja 110
1 Maja 110a
1 Maja 112
1 Maja 114c

08.10.2020

16:00 – 20:00

Racławicka 5
Racławicka 9, 11, 13

1 Maja 118b

1 Maja 158d

07.10.2020

16:00 – 20:00 Hałubki 2, 2a
Hałubki 6, 8

08.10.2020

16:00 – 20:00

Hałubki 6a, 8a

1 Maja 144, 146

05.10.2020 16:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 1 (m. 2-91)
06.10.2020 16:00 – 18:00 Boh.M.Cassino 1 (m. 96-120)
06.10.2020 17:00 – 20:00 Piaskowa 4
05.10.2020 16:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 8

Boh.M.Cassino 6, 6a, 6b

07.10.2020 16:00 – 18:00 Boh.M.Cassino 10
07.10.2020 17:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 12
13.10.2020 16:00 – 18:00 Boh.M.Cassino 14
13.10.2020 17:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 16
14.10.2020 16:00 – 18:00 Boh.M.Cassino 18
14.10.2020 17:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 20
15.10.2020 16:00 – 18:30 Łączna 1
15.10.2020 17:00 – 20:00 Łączna 1a
16.10.2020 16:00 – 18:30 Łączna 2
16.10.2020 17:00 – 20:00 Łączna 4
19.10.2020 16:00 – 18:00 Łączna 3
19.10.2020 17:00 – 20:00 Łączna 5
20.10.2020 17:00 – 20:00 Staszica 3

 

 

Osiedle CENTRUM-I

Termin I 04.08.2020 - 26.08.2020

Termin II 27.08.2020 - 09.09.2020

 

Termin II (dla garaży i lokali uŻytkowych)

Data odczytu

Godziny

Adres

21.10.2020

13:00 – 14:00

Czerwińskiego 8

Grażyńskiego 9, 9a

21.10.2020

14:00 – 15:00

Grażyńskiego 7, 7a

Grażyńskiego 13, 13a

21.10.2020

15:00 – 16:00 Grażyńskiego 11, 11a

21.10.2020

16:00 – 17:00 Grażyńskiego 15, 15a

21.10.2020

17:00 – 18:00 Sokolska 46, 48

21.10.2020

18:00 – 19:00 Ordona 20

21.10.2020

19:00 – 20:00 Ordona 20a

 

 

Termin III

Data odczytu

Godziny

Adres

29.10.2020

10:00 – 15:00

Katowicka 65

30.10.2020

14:00 – 19:00

Ordona 20

Ordona 20a

31.10.2020

14:00 – 17:00

Grażyńskiego 11, 11a

Grażyńskiego 13, 13a

31.10.2020

17:00 – 20:00

Sokolska 46, 48

Grażyńskiego 15, 15a

Uwaga !!! W związku z nieudostępnieniem mieszkania do wymiany podzielników kosztów ciepła w obu wcześniejszych terminach: I podstawowym i II dodatkowym, firma ista Polska Sp. z o.o. informuje, że istnieje możliwość wymiany podzielników w dodatkowym III terminie. Usługa wymiany w III terminie jest bezpłatna, natomiast koszt dodatkowego dojazdu w kwocie 30 zł + VAT zostanie doliczony do indywidualnego rozliczenia kosztów ogrzewania za okres 2020/2021. Użytkownicy, którzy nie skorzystają z zaproponowanej możliwości wymiany podzielników będą rozliczeni w roku 2021 według metody zastępczej: §20.1.2 "Regulaminu rozliczania kosztów ciepła w KSM" (jako lokal nieopomiarowany)".

 

 

Osiedle GISZOWIEC

Termin I 04.08.2020 - 25.09.2020

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

08.10.2020

09:00 – 11:00 Wojciecha 39

08.10.2020

11:00 – 13:30 Wojciecha 39a

08.10.2020

13:00 – 16:00 Wojciecha 39b

08.10.2020

16:00 – 18:30 Wojciecha 45 m.(1-15)

12.10.2020

14:00 – 16:30 Wojciecha 45 m.(16-32)

12.10.2020

09:00 – 14:30 Wojciecha 45a

13.10.2020

09:00 – 14:30 Wojciecha 45b

14.10.2020

09:00 – 14:30 Wojciecha 45c

15.10.2020

09:00 – 14:30 Wojciecha 45d
05.10.2020 09:00 – 16:00 Wojciecha 15
05.10.2020 16:00 – 20:00 Wojciecha 15a m.(1-20)
06.10.2020 09:00 – 12:00 Wojciecha 15a m.(21-32)
06.10.2020 12:00 – 18:00 Wojciecha 15b
06.10.2020 18:00 – 20:00 Wojciecha 15c m.(1-10)
07.10.2020 09:00 – 13:00 Wojciecha 15c m.(11-32)
07.10.2020 13:00 – 20:00 Wojciecha 15d
08.10.2020 09:00 – 12:00 Wojciecha 31
08.10.2020 12:00 – 15:00 Wojciecha 31a
08.10.2020 15:00 – 18:00 Wojciecha 31b

19.10.2020

09:00 – 15:00 Wojciecha 19

20.10.2020

09:00 – 15:00 Wojciecha 19a

21.10.2020

09:00 – 15:00 Wojciecha 19b
22.10.2020 09:00 – 15:00 Wojciecha 19c
23.10.2020 09:00 – 15:00 Wojciecha 19d

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

21.09.2020

15:00 – 19:00

Miła 3,3a,3b,5,5a,5b,5c

22.09.2020

15:00 – 19:00 Miła 2,2a,4,4a,6,8,10,12,14,16,18,22,24,26,28,30,32

23.09.2020

15:00 – 19:00 Miła 34,36,38,40,42,44,46,48,50,52

24.09.2020

15:00 – 19:00 Mysłowicka 1a,1b,1c,1d

25.09.2020

15:00 – 19:00 Mysłowicka 3,5,7

25.09.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 3,9
26.09.2020

10:00 – 12:00

Mysłowicka 47,47a,47b,47c
28.09.2020 15:00 – 19:00 Karliczka 25,36

13.10.2020

15:00 – 16:00 Mysłowicka 8

13.10.2020

16:00 – 17:30 Mysłowicka 22

13.10.2020

17:30 - 20:00 Miła 9, 9a, 9b, 9c, 9d
13.10.2020 17:00 - 17:30 Miła 7 Lokale użytkowe

14.10.2020

15:00 – 16:30 Mysłowicka 45

14.10.2020

16:30 – 18:30 Wojciecha 47, 47a, 47b, 47c, 47d
12.10.2020 17:00 - 18:00 Wojciecha 53, 53a, 53b
12.10.2020 17:30 - 19:00 Wojciecha 51, 51a, 51b

15.10.2020

15:00 – 17:30 Wojciecha 43, 43a, 43b, 43c, 43d

15.10.2020

17:30 - 19:30 Wojciecha 40, 40a, 40b, 40c

19.10.2020

16:00 – 18:30 Mysłowicka 14

20.10.2020

16:00 – 18:30 Mysłowicka 16

21.10.2020

16:00 – 18:30 Mysłowicka 20
22.10.2020 16:00 – 19:00 (odwołane!) Gościnna 5, 5a, 5b, 5c
23.10.2020 16:00 – 17:30 (odwołane!) Wojciecha 27, 27a, 27b

 

 

Osiedle GRANICZNA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

07.09.2020 16:00 – 20:00 Francuska 70b (m.1-30)
08.09.2020 16:00 – 20:00 Francuska 70b (m.31-51)
09.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 19
12.09.2020 09:00 – 13:00 Graniczna 25a,25b,25c
12.09.2020 11:30 – 14:00 Graniczna 63 (m.1-7)
15.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63 (m.8-32)
16.09.2020 16:00 – 18:00 Graniczna 63 (m.33-40)
16.09.2020 17:00 – 20:00 Graniczna 63a (m.1-20)
17.09.2020 16:00 – 19:00 Graniczna 63a (m.21-40)
17.09.2020 18:00 – 20:00 Graniczna 63b (m.1-7)
18.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63b (m.8-34)
21.09.2020 16:00 – 18:00 Graniczna 63b (m.35-40)
21.09.2020 17:00 – 20:00 Graniczna 63c (m.23-40)
22.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63c (m.1-22)
23.09.2020 16:00 – 20:00 Paderewskiego 14,16
29.09.2020 16:00 – 20:00 Krasińskiego 26
30.09.2020 16:00 – 20:00 Krasińskiego 28
01.10.2020 16:00 – 20:00 Floriana 18,20
02.10.2020 16:00 – 20:00 Floriana 22

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

27.10.2020 16:00 – 19:00 Floriana 18,20,22
28.10.2020 16:00 – 18:00 Paderewskiego 14,16
28.10.2020 17:00 – 20:00 Krasińskiego 26, 28
02.11.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63, 63c
03.11.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63a, 63b
04.11.2020 16:00 – 17:30 Francuska 70b
04.11.2020 17:00 – 20:00

Graniczna 19

Graniczna 25a,25b,25c

 

 

Osiedle MURCKI

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

31.08.2020

09:00 – 11:00

Bohdanowicza 1 (m.1-15)

31.08.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 1 (m.16-30)
31.08.2020 13:00 – 15:00 Bohdanowicza 1 (m.31-45)

01.09.2020

09:00 – 11:00

Bohdanowicza 1 (m.46-60)

01.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 1 (m.61-75)
01.09.2020 13:00 – 15:00 Bohdanowicza 1 (m.76-90)

02.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 1 (m.91-105)

02.09.2020

11:00 – 13:00

Bohdanowicza 14 (m.1-15)

03.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 14 (m.16-30)

03.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 14 (m.31-45)

03.09.2020

13:00 – 15:00 Bohdanowicza 14 (m.46-60)

03.09.2020

15:00 – 16:30

Bohdanowicza 2 (m.1-15)

04.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 2 (m.16-30)

04.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 2 (m.31-45)

05.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 2 (m.46-60)

05.09.2020

11:00 – 13:00 Budryka 1 (m.1-15)

05.09.2020

13:00 – 15:00 Budryka 1 (m.16-30)

07.09.2020

09:00 – 11:00 Budryka 1 (m.31-45)

07.09.2020

11:00 – 13:00 Budryka 1 (m.46-60)

07.09.2020

13:00 – 15:00 Budryka 1 (m.61-75)

08.09.2020

10:00 – 12:00 Budryka 2 (m.1-15)

08.09.2020

12:00 – 14:00 Budryka 2 (m.16-30)

09.09.2020

09:00 – 11:00 Czeczota 1 (m.1-15)

09.09.2020

11:00 – 13:00 Czeczota 1 (m.16-30)

09.09.2020

13:00 - 15:00 Czeczota 1 (m.31-45)

09.09.2020

15:00 – 16:30 Czeczota 1 (m.46-60)

10.09.2020

09:00 – 11:00 Czeczota 1 (m.61-75)

10.09.2020

11:00 – 13:00 Czeczota 2 (m.1-15)

10.09.2020

13:00 – 15:00 Czeczota 2 (m.16-30)

10.09.2020

15:00 – 17:00 Kasprowicza 5 (m.1-12)

10.09.2020

17:00 – 18:30 Kasprowicza 5 (m.13-24)

11.09.2020

09:00 – 10:30 Mruczka 10 (m.1-10)

11.09.2020

10:30 – 12:00 Mruczka 10 (m.11-21)

11.09.2020

12:00 – 14:00 Mruczka 5a (m.1-15)

11.09.2020

14:00 – 16:00 Mruczka 5a (m.16-30)

11.09.2020

16:00 – 18:00 Mruczka 5a (m.31-46)

14.09.2020

09:00 – 10:30 Mruczka 7 (m.1-9)

14.09.2020

10:30 – 12:00 Mruczka 7 (m.10-18)

14.09.2020

12:00 – 13:30 Mruczka 8 (m.1-10)

14.09.2020

13:30 – 15:00 Mruczka 8 (m.10-20)

14.09.2020

15:00 – 16:30 Mruczka 9 (m.1-10)

14.09.2020

16:30 – 18:00 Mruczka 9 (m.11-21)

16.09.2020

09:00 – 11:00 Strzeleckiego 3 (m.1-15)

16.09.2020

11:00 – 13:00 Strzeleckiego 3 (m.16-30)

16.09.2020

13:00 – 15:00 Strzeleckiego 4 (m.1-15)

16.09.2020

15:00 – 17:00 Strzeleckiego 4 (m.16-30)

16.09.2020

17:00 – 18:30 Strzeleckiego 4 (m. 31-45)

17.09.2020

09:00 – 11:00 Strzeleckiego 4 (m.46-60)

17.09.2020

11:00 – 13:00 Strzeleckiego 4 (m.61-75)

17.09.2020

13:00 – 14:30 Tokarskiego 2 (m.1-12)

18.09.2020

09:00 – 11:00 Tokarskiego 2 (m.13-24)

18.09.2020

11:00 – 12:30 Tokarskiego 4 (m.1-12)

18.09.2020

12:30 – 14:00 Tokarskiego 4 (m.13-23)

 

 

Osiedle im. ks. P. Ściegiennego

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

08.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.1-20)

09.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.21-40)
10.09.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.41-60)

14.09.2020

15:00 – 20:00

Józefowska 114 (m.61-70)

14.09.2020

15:00 – 20:00

Józefowska 116 (m.1-17)

15.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 116 (m.18-44)
16.09.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116 (m.45-70)

17.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.1-27)

18.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.28-52)

21.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.53-70)
12.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114a (m.1-22)
13.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114a (m.23-44)
14.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114a (m.45-66)
15.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116a (m.1-20)
16.10.2020 15:00 – 19:00 Józefowska 116a (m.21-37)
19.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116a (m.38-66)
20.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 118a (m.1-29)
21.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 118a (m.30-58)
22.10.2020 15:00 – 18:00 Józefowska 118a (m.59-66)
22.10.2020 17:00 – 20:00 Józefowska 35b
23.10.2020 15:00 – 19:00 Brzoskwiniowa 21
26.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 1
27.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 3
28.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 7
29.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 9
30.10.2020 15:00 – 20:00 Morelowa 12
02.11.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 94 (m.1-20)
03.11.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 94 (m.21-40)
04.11.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 94 (m.41-60)
05.11.2020 15:00 – 17:00 Józefowska 94 (m.61-66)
05.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.1-15)
06.11.2020 15:00 – 19:00 Józefowska 96 (m.16-30)
09.11.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.31-60)
10.11.2020 15:00 – 17:00 Józefowska 96 (m.61-66)
10.11.2020 16:00 – 19:00 Józefowska 98 (m.1-18)
12.11.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 98 (m.19-48)
13.11.2020 15:00 – 19:00 Józefowska 98 (m.49-66)

 

 

Osiedle im. A. Zgrzebnioka

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

29.09.2020

15:00 – 19:00 Bocianów 1,3,5,7,15,17
01.10.2020 15:00 – 19:00 Bocianów 2,4,8,10,12

01.10.2020

15:00 – 19:00

Zgrzebnioka 10,12,14

02.10.2020

15:00 – 19:00

Zgrzebnioka 2,4,6,8,16,18,20

05.10.2020

15:00 – 19:00 Łabędzia 1,3,5,7,9,11,13,15
06.10.2020 15:00 – 19:00 Łabędzia 17,19,21,4,4a,4b
06.10.2020 15:00 – 19:00 Kolibrów,4,4a,4b

07.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 6,8,8a,10,12,14

08.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 7,7a,16,16a,15,17,19,21

09.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 18,18a

09.10.2020

15:00 – 19:00 Lelków 2,4,5,7,10
12.10.2020 15:00 – 19:00 Cyranek 37
12.10.2020 15:00 – 19:00 Zimorodków 1,3,17,19,38
13.10.2020 15:00 – 19:00 Bocianów 9,11,13,14,16,18





     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)