RADA OSIEDLA GISZOWIEC

(wybrana 03.12.2015 roku na okres 4 lat)

 

Szczepan Durło - Przewodniczący Rady Osiedla
Magdalena Łukaszewska   - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Ekonomicznej
Zdzisława Nowak - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Józef Łęczycki - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Osiedla
Marian Domagalski - Przewodnicząca Komisji Samorządowo-Rozjemczej
Bogdan Gutwerski - Członek Rady Osiedla
Danuta Kupka - Członek Rady Osiedla
Andrzej Kusiński - Członek Rady Osiedla
Rafał Majchrzak - Członek Rady Osiedla
Tadeusz Maleszewski - Członek Rady Osiedla
Danuta Podlewska - Członek Rady Osiedla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżury Członków Rady Osiedla  2019

 

W okresie od września do czerwca, dyżury odbywają się w każdą środę miesiąca w godzinach od 16:00 do 17:00 w siedzibie Administracji Osiedla Giszowiec pok. nr 6 przy ul. Wojciecha 36 w Katowicach.

 

 

Miesiąc Data dyżuru Imię i Nazwisko
Styczeń  02.01.2019   Szczepan Durło
Styczeń 09.01.2019  Marian Domagalski
Styczeń 16.01.2019  Bogdan Gutwerski
Styczeń 23.01.2019  Danuta Kupka
Styczeń 30.01.2019  Andrzej Kusiński
Luty

06.02.2019

 Józef Łęczycki
Luty

13.02.2019

 Magdalena Łukaszewska 
Luty

20.02.2019

 Tadeusz Maleszewski
Luty

27.02.2019

 Danuta Podlewska
Marzec

06.03.2019

 Zdzisława Nowak
Marzec

13.03.2019

 Marian Domagalski
Marzec

20.03.2019

 Szczepan Durło
Marzec

27.03.2019

 Bogdan Gutwerski
Kwiecień

03.04.2019

 Rafał Majchrzak
Kwiecień

10.04.2019

 Danuta Kupka
Kwiecień

17.04.2019

 Andrzej Kusiński
Kwiecień

24.04.2019

 Józef Łęczycki
Maj

08.05.2019

 Marian Domagalski
Maj

15.05.2019

 Rafał Majchrzak
Maj

22.05.2019

 Tadeusz Maleszewski
Maj

29.05.2019

 Zdzisława Nowak
 Czerwiec 

05.06.2019

 Danuta Podlewska
Czerwiec

12.06.2019

 Szczepan Durło
Czerwiec

19.06.2019

 Danuta Kupka
Czerwiec

26.06.2019

 Józef Łęczycki

 

 


 

 

Rada Osiedla pracuje w czterech komisjach problemowych:

 

1. Komisja Ekonomiczna

    Przewodnicząca: Magdalena Łukaszewska

    Członkowie: Szczepan Durło, Zdzisława Nowak, Józef Łęczycki, Marian Domagalski

 

2. Komisja Gospodarki Zasobami Osiedla

    Przewodniczący: Józef Łęczycki

    Członkowie: Andrzej Kusiński, Danuta Kupka, Danuta Podlewska

 

3. Komisja Samorządowo-Rozjemcza

    Przewodniczący: Marian Domagalski

    Członkowie: Zdzisława Nowak, Rafał Majchrzak, Tadeusz Maleszewski

 

4. Komisja Społeczno-Kulturalna

    Przewodnicząca: Zdzisława Nowak

    Członkowie: Bogdan Gutwerski, Rafał Majchrzak, Tadeusz Maleszewski


 
 
Osiedla


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)