Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.
Wymiana podzielników wymuszona jest trwałością baterii: 10 lat + 1 rok. Nie jest to legalizacja jak w przypadku wodomierzy, ale właśnie trwałość baterii, które to baterie są najważniejszym i jednocześnie najdroższym elementem urządzenia.
Nowe podzielniki różnią się wymiarami, wyświetlaczem czyli ekranem oraz wyświetlanymi wskazaniami. Generalna zasada działania podzielników ista jest ta sama co podzielników dotychczasowych. Opis nowego podzielnika jest dostępny w gazecie Wspólne Sprawy nr 11 listopadowy 2020 strona 16. Link do tego artykułu: ursa.as.net.pl/files/ws357.pdf
Stare podzielniki pozostawiamy w Państwa rękach do czasu rozliczeń 2020/2021. Z uwagi na zmianę operatora rozliczeń kosztów ciepła takie rozwiązanie wydaje się uzasadnione ze względu na możliwe reklamacje wskazań. Przynajmniej do czasu działania baterii. Utylizacja podzielników nie powinna Państwu nastręczać większych kłopotów: "osprzęt elektroniczny". Można oczywiście oddać przy okazji do Administracji lub Zakładu Ciepłowniczego lub w ostateczności posortować: "metal, plastik, różne"
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Uwaga !!! W związku z nieudostępnieniem mieszkania do wymiany podzielników kosztów ciepła w obu wcześniejszych terminach: I podstawowym i II dodatkowym, firma ista Polska Sp. z o.o. informuje, że istnieje możliwość wymiany podzielników w dodatkowym III terminie. Usługa wymiany w III terminie jest bezpłatna, natomiast koszt dodatkowego dojazdu w kwocie 30 zł + VAT zostanie doliczony do indywidualnego rozliczenia kosztów ogrzewania za okres 2020/2021.
Użytkownicy, którzy nie skorzystają z zaproponowanej możliwości wymiany podzielników będą rozliczeni w roku 2021 według metody zastępczej: §20.1.2 "Regulaminu rozliczania kosztów ciepła w KSM" (jako lokal nieopomiarowany)".
Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.
Osiedle HPR
Termin I 01.06.2020 - 05.06.2020
Termin II 08.07.2020 - 09.07.2020
Termin III 24.11.2020
Osiedle WIERZBOWA
Termin I 09.06.2020 - 03.07.2020
Termin II 27.07.2020 - 05.08.2020
Termin III 23.11.2020 - 01.12.2020
Osiedle SUPERJEDNOSTKA
Termin I 24.06.2020 - 01.07.2020
Termin II 07.09.2020 - 08.09.2020
Termin III 19.11.2020
Osiedle JANÓW
Termin I 17.06.2020 - 26.06.2020
Termin II 03.09.2020 - 04.09.2020
Termin III 18.11.2020
Osiedle SZOPIENICE
Termin I 02.07.2020 - 24.07.2020
Termin II 09.09.2020 - 15.09.2020
Termin III 20.11.2020 - 23.11.2020
Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY
Termin I 06.07.2020 - 17.08.2020
Termin II 22.09.2020 - 09.10.2020
Termin III 16.11.2020 - 23.11.2020
Osiedle GWIAZDY
Termin I 13.07.2020 - 07.08.2020
Termin II 10.09.2020 - 07.10.2020
Termin III 18.11.2020 - 09.12.2020
Osiedle LIGOTA
Termin I 27.07.2020 - 04.08.2020
Termin II 16.09.2020 - 18.09.2020
Termin III 30.11.2020
Osiedle ZAWODZIE
Termin I 28.07.2020 - 09.09.2020
Termin II 23.09.2020 - 20.10.2020
Termin III 25.11.2020 - 04.12.2020
Osiedle CENTRUM-I
Termin I 04.08.2020 - 26.08.2020
Termin II 27.08.2020 - 09.09.2020
Termin II 21.10.2020 (dla garaży i lokali uzytkowych)
Termin III 29.10.2020 - 25.11.2020
Osiedle GISZOWIEC
Termin I 04.08.2020 - 25.11.2020
Termin II 21.09.2020 - 05.12.2020
TERMIN III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
24.11.2020 |
15:00 – 17:00 |
Miła 2, 2a, 4 Miła 3a, 3b Miła 5c Miła 8 Miła 18 Miła 28 Miła 34 Miła 46, 52 Miła 54, 58
Mysłowicka 47a, 47c
|
24.11.2020 |
16:30 – 19:00 |
Mysłowicka 1a Mysłowicka 1b Mysłowicka 1c Mysłowicka 1d |
25.11.2020 |
15:00 – 17:00 |
Mysłowicka 3 Mysłowicka 5 Mysłowicka 7
Karliczka 3 Karliczka 9
|
25.11.2020 |
16:30 – 19:00 |
Karliczka 25 Karliczka 36 |
Osiedle GRANICZNA
Termin I 07.09.2020 - 02.10.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
27.10.2020 |
16:00 – 19:00 |
Floriana 18,20,22 |
28.10.2020 |
16:00 – 18:00 |
Paderewskiego 14,16 |
28.10.2020 |
17:00 – 20:00 |
Krasińskiego 26, 28 |
02.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Graniczna 63, 63c |
03.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Graniczna 63a, 63b |
04.11.2020 |
16:00 – 17:30 |
Francuska 70b |
04.11.2020 |
17:00 – 20:00 |
Graniczna 19
Graniczna 25a,25b,25c
|
Termin III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
02.12.2020 |
16:00 – 18:00 |
Graniczna 25a, 25b
Graniczna 19
|
02.12.2020 |
17:00 – 20:00 |
Paderewskiego 14, 16
Krasińskiego 26
Floriana 20, 22
|
03.12.2020 |
16:30 – 18:30 |
Graniczna 63, 63a, 63b, 63c |
Osiedle MURCKI
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
31.08.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 1 (m.1-15)
|
31.08.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 1 (m.16-30) |
31.08.2020 |
13:00 – 15:00 |
Bohdanowicza 1 (m.31-45) |
01.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 1 (m.46-60)
|
01.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 1 (m.61-75) |
01.09.2020 |
13:00 – 15:00 |
Bohdanowicza 1 (m.76-90) |
02.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 1 (m.91-105) |
02.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 14 (m.1-15)
|
03.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 14 (m.16-30) |
03.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 14 (m.31-45) |
03.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Bohdanowicza 14 (m.46-60) |
03.09.2020
|
15:00 – 16:30 |
Bohdanowicza 2 (m.1-15)
|
04.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 2 (m.16-30) |
04.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 2 (m.31-45) |
05.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 2 (m.46-60) |
05.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Budryka 1 (m.1-15) |
05.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Budryka 1 (m.16-30) |
07.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Budryka 1 (m.31-45) |
07.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Budryka 1 (m.46-60) |
07.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Budryka 1 (m.61-75) |
08.09.2020
|
10:00 – 12:00 |
Budryka 2 (m.1-15) |
08.09.2020
|
12:00 – 14:00 |
Budryka 2 (m.16-30) |
09.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Czeczota 1 (m.1-15) |
09.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Czeczota 1 (m.16-30) |
09.09.2020
|
13:00 - 15:00 |
Czeczota 1 (m.31-45) |
09.09.2020
|
15:00 – 16:30 |
Czeczota 1 (m.46-60) |
10.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Czeczota 1 (m.61-75) |
10.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Czeczota 2 (m.1-15) |
10.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Czeczota 2 (m.16-30) |
10.09.2020
|
15:00 – 17:00 |
Kasprowicza 5 (m.1-12) |
10.09.2020
|
17:00 – 18:30 |
Kasprowicza 5 (m.13-24) |
11.09.2020
|
09:00 – 10:30 |
Mruczka 10 (m.1-10) |
11.09.2020
|
10:30 – 12:00 |
Mruczka 10 (m.11-21) |
11.09.2020
|
12:00 – 14:00 |
Mruczka 5a (m.1-15) |
11.09.2020
|
14:00 – 16:00 |
Mruczka 5a (m.16-30) |
11.09.2020
|
16:00 – 18:00 |
Mruczka 5a (m.31-46) |
14.09.2020
|
09:00 – 10:30 |
Mruczka 7 (m.1-9) |
14.09.2020
|
10:30 – 12:00 |
Mruczka 7 (m.10-18) |
14.09.2020
|
12:00 – 13:30 |
Mruczka 8 (m.1-10) |
14.09.2020
|
13:30 – 15:00 |
Mruczka 8 (m.10-20) |
14.09.2020
|
15:00 – 16:30 |
Mruczka 9 (m.1-10) |
14.09.2020
|
16:30 – 18:00 |
Mruczka 9 (m.11-21) |
16.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Strzeleckiego 3 (m.1-15) |
16.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Strzeleckiego 3 (m.16-30) |
16.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Strzeleckiego 4 (m.1-15) |
16.09.2020
|
15:00 – 17:00 |
Strzeleckiego 4 (m.16-30) |
16.09.2020
|
17:00 – 18:30 |
Strzeleckiego 4 (m. 31-45) |
17.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Strzeleckiego 4 (m.46-60) |
17.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Strzeleckiego 4 (m.61-75) |
17.09.2020
|
13:00 – 14:30 |
Tokarskiego 2 (m.1-12) |
18.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Tokarskiego 2 (m.13-24) |
18.09.2020
|
11:00 – 12:30 |
Tokarskiego 4 (m.1-12) |
18.09.2020
|
12:30 – 14:00 |
Tokarskiego 4 (m.13-23) |
Osiedle im. ks. P. Ściegiennego
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
08.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.1-20) |
09.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.21-40) |
10.09.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.41-60) |
14.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.61-70)
|
14.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116 (m.1-17)
|
15.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116 (m.18-44) |
16.09.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116 (m.45-70) |
17.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118 (m.1-27) |
18.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118 (m.28-52) |
21.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118 (m.53-70) |
12.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114a (m.1-22) |
13.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114a (m.23-44) |
14.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114a (m.45-66) |
15.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116a (m.1-20) |
16.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Józefowska 116a (m.21-37) |
19.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116a (m.38-66) |
20.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118a (m.1-29) |
21.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118a (m.30-58) |
22.10.2020 |
15:00 – 18:00 |
Józefowska 118a (m.59-66) |
22.10.2020 |
17:00 – 20:00 |
Józefowska 35b |
23.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Brzoskwiniowa 21 |
26.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Gruszowa 1 |
27.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Gruszowa 3 |
28.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Gruszowa 7 |
29.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Gruszowa 9 |
30.10.2020 |
15:00 – 20:00 |
Morelowa 12 |
|
|
Józefowska 94 (m.61-66) |
|
|
Józefowska 96 (m.1-15) |
|
|
Józefowska 96 (m.16-30) |
|
|
Józefowska 96 (m.31-60) |
|
|
Józefowska 96 (m.61-66) |
|
|
Józefowska 98 (m.1-18) |
|
|
Józefowska 98 (m.19-48) |
|
|
Józefowska 98 (m.49-66) |
17.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 8, 8a |
19.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 8b, 8c |
20.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 8d, 8e |
24.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 12, 12a |
26.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 12b, 12c |
27.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 12d, 12e |
31.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 6, 6a |
01.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 6b, 6c |
02.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Nowowiejskiego 6d, 6e |
18.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Jabłoniowa 35a |
19.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Jabłoniowa 37a |
20.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Jabłoniowa 39a |
21.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Jabłoniowa 41a |
24.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Jabłoniowa 54 |
25.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Jabłoniowa 42 |
26.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Jabłoniowa 44 |
27.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Jabłoniowa 46 |
28.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Jabłoniowa 48 |
31.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Jabłoniowa 50 |
19.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Rożanowicza 17 |
20.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Rożanowicza 13 |
21.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Rożanowicza 15 |
24.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Rożanowicza 11 |
25.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Rożanowicza 9 |
26.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Rożanowicza 7 |
27.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Rożanowicza 3 |
28.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Rożanowicza 1
Rożanowicza 5
|
17.05.2021 |
16:00 – 19:30 |
Rysia 12a |
18.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Rysia 10, 12 |
19.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Karłowicza 15 |
24.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Karłowicza 15a |
25.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Karłowicza 15b |
26.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 84 (m.1-15) |
27.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 84 (m.16-30) |
28.05.2021 |
16:00 – 19:00 |
Józefowska 84 (m.31–43) |
31.05.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 84 (m.44–58) |
01.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 84 (m.59–72) |
02.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 86 (m.1-21) |
07.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 86 (m.22-44) |
08.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 86 (m.45-57) |
09.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 88 (m.1-28) |
10.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 86 (m.58-70) |
11.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 88 (m.29-55) |
12.06.2021 |
09:00 – 13:00 |
Józefowska 94 (m.1-27) |
15.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 88 (m.56-70) |
16.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 94 (m.28-56) |
17.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 94 (m.57-70) |
31.05.2021 |
16:00 – 18:30 |
Mikusińskiego 20 |
31.05.2021 |
17:30 – 20:00 |
Mikusińskiego 22 |
01.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Mikusińskiego 24 |
01.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Mikusińskiego 23 |
02.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Mikusińskiego 5 |
02.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Mikusińskiego 9 |
07.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Mikusińskiego 11 |
07.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Mikusińskiego 7 (m.1-10) |
08.06.2021 |
16:00 – 18:00 |
Mikusińskiego 7 (m.11-15) |
08.06.2021 |
17:00 – 20:00 |
Mikusińskiego 13 |
09.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Mikusińskiego 15 |
09.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Mikusińskiego 21 |
10.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Mikusińskiego 17 |
10.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Mikusińskiego 19 |
01.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Ściegiennego 90 |
02.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Jabłoniowa 35b |
02.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Jabłoniowa 37b |
07.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Jabłoniowa 39b |
07.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Jabłoniowa 41b |
09.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Jabłoniowa 35c |
09.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Jabłoniowa 37c |
10.06.2021 |
16:00 – 18:30 |
Jabłoniowa 39c |
10.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Jabłoniowa 41c |
07.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Daszyńskiego 17 |
08.06.2021 |
16:00 – 19:00
17:30 – 20:00
|
Daszyńskiego 15
Daszyńskiego 21 (m.1-4)
|
09.06.2021 |
16:00 – 19:00
17:30 – 20:00
|
Daszyńskiego 19
Daszyńskiego 21 (m.5-8)
|
10.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Kotlarza 9, 9a |
15.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Kotlarza 9b, 9c |
16.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Kotlarza 9d, 9e |
14.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 5 |
14.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 5a (m.16-22) |
15.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 5b |
15.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 5a (m.23-30) |
16.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 5c |
16.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 5d (m.61-67) |
17.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 5e |
17.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 5d (m.68-75) |
21.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 5f |
21.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 7 (m.1-7) |
22.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 7a |
22.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 7 (m.8-15) |
23.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Kotlarza 7b |
23.06.2021 |
18:00 – 20:00 |
Kotlarza 7c |
24.06.2021 |
16:00 – 19:30 |
Kotlarza 7d |
24.06.2021 |
16:00 – 19:30 |
Kotlarza 7e |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
16.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 114 |
17.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 116 |
18.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 118 |
18.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 118a |
19.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 116a |
19.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 114a |
20.11.2020 |
16:00 – 20:00 |
Brzoskwiniowa 21
Gruszowa 1
Gruszowa 3
Gruszowa 7
Gruszowa 9
Morelowa 12
Józefowska 35b
|
TERMIN III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
15.12.2020 |
16:00 – 20:00 |
Józefowska 114, 116, 118
|
16.12.2020 |
16:00 – 19:00 |
Józefowska 114a, 116a, 118a
|
16.12.2020 |
17:00 – 20:00 |
Józefowska 35b
|
17.12.2020 |
16:00 – 19:00 |
Brzoskwiniowa 21
Gruszowa 1
Morelowa 12
|
Osiedle im. A. Zgrzebnioka
Termin I 29.09.2020 - 13.10.2020
TERMIN II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
16.11.2020 |
15:00 – 19:00 |
Bocianów 1, 3 Bocianów 2, 4 Bocianów 5 Bocianów 8 Bocianów 9, 11 Bocianów 10, 12 Bocianów 13 Bocianów 14 Bocianów 15 Bocianów 16 Bocianów 18
Łabędzia 1 Łabędzia 7 Łabędzia 11, 15 Łabędzia 19, 21
Zgrzebnioka 2 Zgrzebnioka 4, 8 Zgrzebnioka 12, 14 Zgrzebnioka 16, 20
|
17.11.2020 |
15:00 – 19:00 |
Kolibrów 4 Kolibrów 4a, 4b Kolibrów 6 Kolibrów 7, 7a Kolibrów 8, 8a, 10 Kolibrów 12 Kolibrów 14, 14a Kolibrów 15 Kolibrów 16, 16a Kolibrów 17 Kolibrów 18, 18a Kolibrów 19 Kolibrów 21 |
18.11.2020 |
15:00 – 19:00 |
Lelków 4 Lelków 5, 7 Lelków 10
Zimorodków 1 Zimorodków 3 Zimorodków 19 Zimorodków 38
Cyranek 37
|
TERMIN III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
01.12.2020 |
15:00 – 18:00 |
Bocianów 1, 3 Bocianów 4 Bocianów 9
Bocianów 10, 12 Bocianów 13 Bocianów 15 Cyranek 37 Kolibrów 4a, 4b Kolibrów 8a
Kolibrów 15 Kolibrów 16, 16a Kolibrów 19 Lelków 4 Lelków 7 Łabędzia 7 Łabędzia 15 Zgrzebnioka 2 Zgrzebnioka 12 Zgrzebnioka 16 Zimorodków 1 Zimorodków 19 Zimorodków 38
|
OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE
Termin I 12.11.2020 - 13.11.2020
TERMIN II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
27.11.2020 |
16:30 – 19:30 |
Jordana 16a, 16b, 16c |
OSIEDLE im. J. Kukuczki
Termin I 12.11.2020 - 13.11.2020
TERMIN I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
11.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 21 |
14.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 19 |
15.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 17 |
16.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 15 |
17.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 13 |
18.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 11 |
21.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 9 |
22.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Lubuska 7 |
21.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Wrocławska 46, 48 |
22.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Wrocławska 40 |
22.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Wrocławska 42 (m.13-18) |
23.06.2021 |
16:00 – 19:00 |
Wrocławska 44 |
23.06.2021 |
17:30 – 20:00 |
Wrocławska 42 (m.19-24) |
28.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Wrocławska 34, 36 |
29.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Wrocławska 32, 38 |
30.06.2021 |
16:00 – 20:00 |
Wiślana 3, 3a |
|