Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że sukcesywnie od czerwca 2025 przedstawiciele firmy Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o., w związku z kończącym się ustawowym pięcioletnim okresem legalizacyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany wodomierzy w lokalach zarządzanych przez Spółdzielnię. Wymiana jest podyktowana wymogami przepisów prawnych, warunkujących możliwość dokonywania indywidualnych rozliczeń kosztów zużycia wody.
Szczegółowe harmonogramy z terminami wymiany w poszczególnych osiedlach zostaną wywieszone z 7 dniowym wyprzedzeniem na tablicach ogłoszeń w budynkach oraz umieszczone na stronie www.ksm.katowice.pl.
Firma Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. zastąpiła firmę ista Polska jako operatora wymiany i rozliczeń kosztów zużycia wody.
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do wodomierzy tj. odsunięcie obudów, mebli i przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Informujemy także, że przyłącze wodomierza nie może być zamurowane lub nadmiernie obudowane i zapłytkowane, a otwór rewizyjny musi zapewniać możliwość wykonania prac instalacyjnych. Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba.
Pracownicy firmy Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. nie pobierają żadnych opłat.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
|