Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem legalizacyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany wodomierzy w mieszkaniach.
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do wodomierzy tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Informujemy także, że przyłącze wodomierza nie może być zamurowane lub nadmiernie obudowane lub zapłytkowane, a otwór rewizyjny musi zapewniać możliwość wykonania prac instalacyjnych. Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba. Montaż powinien być rozpoczęty i zakończony w podanym wyżej przedziale czasowym. Nie oznacza to jednak, że monter musi w całym tym okresie czasu przebywać w budynku.
Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.
Osiedle WIERZBOWA
Termin I 21.07.2020-04.12.2020
Termin II 14.09.2020-01.12.2020
Osiedle Janów
Termin I 27.07.2020-05.08.2020
Termin II 12.03.2021
Termin III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
17.05.2021
|
09:00 – 18:00
|
Zamkowa 47 Zamkowa 49 Zamkowa 51 Zamkowa 52 Zamkowa 53 Zamkowa 54
Zamkowa 56 Zamkowa 58 Zamkowa 60
Zamkowa 61, 61a, 61b, 61c
Zamkowa 63, 65, 67, 69
Zamkowa 81, 81a, 81b, 81c
Zamkowa 83, 85, 87, 89
|
Osiedle SZOPIENICE
Termin I 10.08.2020-21.09.2020
Termin II 15.03.2021-16.03.2021
Termin III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
17.05.2021
|
09:00 – 18:00
|
Morawa 119c Morawa 119d |
18.05.2021
|
09:00 – 18:00
|
Morawa 119e Morawa 119f
Morawa 91c Morawa 91d
|
19.05.2021
|
09:00 – 18:00
|
Morawa 93b Morawa 93d
Osiedlowa 5, 7, 9, 11 Osiedlowa 13 Osiedlowa 15
|
20.05.2021
|
09:00 – 18:00
|
Zamenhofa 16a, 16b, 16c Zamenhofa 18, 18a
Bednorza 24, 26, 28, 30 Bednorza 32, 34, 36, 38
Hallera 28e, 28f, 28g Hallera 32a, 32b, 32c, 32d Hallera 32e, 32f, 32g, 32h
|
21.05.2021
|
09:00 – 18:00
|
Przedwiośnie 1, 3, 5 Przedwiośnie 1a, 3a, 5a Przedwiośnie 7, 9 Przedwiośnie 7a, 9a Przedwiośnie 7b, 9b |
Osiedle HPR
Termin I 08.09.2020-11.09.2020
Termin II 10.12.2020-11.12.2020
Termin III 12.03.2021
Osiedle SUPERJEDNOSTKA
Termin I 13.10.2020-16.10.2020
Termin II 16.11.2020-18.11.2020
Termin III 10.12.2020-14.12.2020
Termin IV 12.03.2021
Osiedle CENTRUM-I
Termin I 22.10.2020-20.01.2021
Termin II 01.12.2020-11.03.2021
Termin III 12.03.2021
Osiedle GWIAZDY
Termin I 22.10.2020-30.11.2020
Termin II 16.12.2020-21.12.2020
Termin III 22.03.2021-23.03.2021
OSIEDLE ZAWODZIE
Termin I 09.11.2020-15.12.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
16.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 108 1 Maja 110 1 Maja 110a
1 Maja 112 1 Maja 114c 1 Maja 118b
1 Maja 122, 124, 126
1 Maja 144, 146 1 Maja 148, 150
1 Maja 156,156a,156b,156c,156d
1 Maja 158d
1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d
1 Maja 162f, 162g, 162h, 162i
|
17.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Boh. Monte Cassino 1 |
18.12.2020 |
08:00 – 17:00
|
Boh. Monte Cassino 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
21.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 3 |
22.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 5 |
28.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Hałubki 2, 2a Hałubki 6, 8 Łączna 1, 1a Łączna 2, 4 Łączna 3, 5 Piaskowa 4 |
29.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Racławicka 5 Racławicka 9, 11, 13 Staszica 3
Boh. Monte Cassino 6, 8
|
OSIEDLE IM. KS. F. ŚCIGAŁY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
10.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10 |
11.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c |
14.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 33 |
15.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 33a |
16.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Wróblewskiego 7a |
17.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Wróblewskiego 7b |
18.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Ścigały 2, 2a, 4, 6, 8 |
16.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 37, 39, 41 |
17.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Kopalniana 2c |
17.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 32, 34, 36 |
18.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Ścigały 8a |
22.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Wajdy 23 |
23.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Wajdy 25 |
28.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Wajdy 27 |
29.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Ścigały 27, 29, 31, 33 |
30.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Ścigały 27a, 29a, 31a, 33a |
12.01.2021 |
09:00 – 16:00
|
Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46 |
13.01.2021 |
09:00 – 16:00
|
Ścigały 28, 30, 32, 34 Ścigały 35, 37 |
14.01.2021 |
09:00 – 16:00
|
Ścigały 39, 41 Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a |
15.01.2021 |
09:00 – 16:00
|
Ścigały 45, 45a, 45b, 45c |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
18.01.2021
|
10:00 – 17:00 |
Ścigały 47, 47a, 47b, 47c |
19.01.2021
|
10:00 – 17:00 |
Kopalniana 2c
Markiefki 32, 34, 36
Markiefki 37, 39, 41
|
20.01.2021
|
10:00 – 16:00 |
Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10
Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c
Ścigały 2, 2a, 4, 6, 8
|
21.01.2021
|
10:00 – 16:00
|
Markiefki 33, 33a
|
22.01.2021
|
10:00 – 16:00
|
Wróblewskiego 7a, 7b |
22.01.2021
|
10:00 – 17:00
|
Ścigały 8a Ścigały 27, 29, 31, 33 Ścigały 27a, 29a, 31a, 33a |
26.01.2021
|
10:00 – 17:00
|
Wajdy 23, 25, 27
Ścigały 47, 47a, 47b, 47c
|
22.02.2021
|
10:00 – 17:00 |
Ścigały 28, 30, 32, 34
Ścigały 35, 37, 39, 41
Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a
Ścigały 45, 45a, 45b, 45c
Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46
|
Termin III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
25.03.2021
|
11:00 – 17:00 |
Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10
Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c
Ścigały 2, 2a, 4, 8
Ścigały 30, 32, 34
Ścigały 35, 37, 39, 41
Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a
Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46
Ścigały 45, 45a, 45b, 45c
|
26.03.2021
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 33, 33a
Wróblewskiego 7a, 7b
|
OSIEDLE LIGOTA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
30.11.2020
|
07:00 – 15:00
|
Ligocka 70 |
01.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Ligocka 70a |
04.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Warmińska 15, 17, 19 Warmińska 19a, 19b, 19c |
07.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Zielonogórska 13, 13a, 15, 15a |
08.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Zielonogórska 17, 17a, 19, 19a |
09.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Warmińska 11, 11a, 11b
Zielonogórska 21
|
10.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Armii Krajowej 50a, 50b, 50c
Ligocka 66
|
11.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Warmińska 9 Warmińska 13, 13a, 13b |
27.01.2021 |
10:00 – 17:00
|
Wodospady 4a |
28.01.2021 |
10:00 – 17:00
|
Wodospady 6 |
29.01.2021 |
10:00 – 17:00
|
Wodospady 8a |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
14.12.2020
|
10:00 – 17:00
|
Ligocka 70a |
15.12.2020
|
10:00 – 17:00
|
Ligocka 70
Warmińska 15, 17, 19
Warmińska 19a, 19b, 19c
|
25.01.2021
|
10:00 – 17:00
|
Armii Krajowej 50a, 50b, 50c
Ligocka 66
Warmińska 11, 11a, 11b
Zielonogórska 13, 15, 19, 21 Zielonogórska 13a, 15a, 19a, 21a
|
02.02.2021 |
10:00 – 17:00
|
Warmińska 9, 13 Warmińska 13a, 13b, 13c
|
12.02.2021 |
10:00 – 17:00
|
Wodospady 4a Wodospady 6 Wodospady 8a |
OSIEDLE im. J. Kukuczki
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
25.01.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karpacka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 |
26.01.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karpacka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 |
27.01.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kujawska 1, 1a, 1b, 1c
Kujawska 3, 3a, 3b
|
28.01.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kujawska 4, 4a, 6, 6a, 6b |
29.01.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kurpiowska 11, 13 |
01.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kurpiowska 1, 3, 5
|
02.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kurpiowska 7
Kurpiowska 2, 4
|
03.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kurpiowska 6, 8 |
04.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Lubuska 12, 14
Lubuska 4, 6, 8, 10
|
08.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Lubuska 7, 9, 11 |
09.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Lubuska 13, 15, 17 |
10.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Lubuska 19, 21 |
11.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Podhalańska 12, 14 |
12.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Podhalańska 16, 18 |
15.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Podhalańska 20, 22 |
16.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Podhalańska 24, 26 |
17.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Podhalańska 8, 10 |
18.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Sandomierska 12, 14 |
19.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Sandomierska 17, 19, 21, 23, 25 |
22.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Sandomierska 5, 7, 9, 11, 13, 15 |
23.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Sandomierska 6, 8, 10, 10a |
24.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Wiślana 2, 2a, 2b Wiślana 3, 3a |
25.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Wrocławska 32, 34, 36, 38 Wrocławska 40, 42, 44 |
26.02.2021 |
07:00 – 17:00 |
Wrocławska 46, 48
Łużycka 2, 2a, 4
|
01.03.2021 |
07:00 – 17:00 |
Wróblewskiego 28, 30, 32, 34 |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
10.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karpacka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
Karpacka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
|
11.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kujawska 1, 1a, 1b, 1c
|
12.02.2021
|
07:00 – 17:00
|
Kujawska 3, 3a, 3b
Kujawska 4, 4a, 6, 6a, 6b
|
17.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Kurpiowska 1, 3, 5, 7 Kurpiowska 11, 13 |
18.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Kurpiowska 2, 4, 6, 8
Lubuska 4, 6, 8, 10 Lubuska 12, 14
|
19.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Lubuska 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 |
22.02.2021 |
07:00 – 17:00
|
Podhalańska 8, 10 Podhalańska 12, 14, 16, 18 Podhalańska 20, 22, 24, 26 |
02.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Sandomierska 12, 14
Sandomierska 17, 19, 21, 23, 25
|
03.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Sandomierska 5, 7, 9, 11, 13, 15
Sandomierska 6, 8, 10, 10a
|
OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
08.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Barbary 3, 3a
Poniatowskiego 14, 14a, 14b, 14c, 14d
|
09.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Mikołowska 40 |
10.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Bratków 3
Szeligiewicza 6 Szeligiewicza 20
|
11.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Drzymały 17 (m.1-20)
Jordana 16a (m.1-10)
Jordana 16b (m.1-15)
Podchorążych 1a (m.1-21)
|
12.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Drzymały 17 (m.21-37)
Jordana 16c (m.1-20)
Podchorążych 1a (m.22-45)
|
15.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Francuska 18
Szafranka 3 Szafranka 6
|
16.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Francuska 61, 63, 65 Francuska 61a, 63a, 65a
|
17.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Rybnicka 11
Rybnicka 13, 15, 17
|
18.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Kobylińskiego 2a (m.1-17)
Reymonta 3 (m.4-16)
Wojewódzka 25 (m.1-15)
|
19.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Kobylińskiego 2a (m.18-32)
Reymonta 3 (m.17-43)
Wojewódzka 25 (m.16-30)
|
22.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Plebiscytowa 38a (m.2-11)
Plebiscytowa 38b (m.1-18)
Plebiscytowa 40a (m.1-18)
Plebiscytowa 40b (m.1-18)
|
23.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Plebiscytowa 42a (m.1-10)
Plebiscytowa 42b (m.1-10)
Sienkiewicza 42, 44, 46, 48
|
24.02.2021
|
08:00 – 17:00
|
Kochanowskiego 1 Macieja 3, 5 |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
08.03.2020
|
08:00 – 17:00
|
Francuska 61, 63, 65
Francuska 61a, 63a, 65a
Rybnicka 13, 15, 17
Plebiscytowa 38a, 38b, 40a, 40b, 42a, 42b
|
09.03.2020
|
08:00 – 17:00
|
Szafranka 3 Szafranka 6
Kobylińskiego 2a
Reymonta 3
Wojewódzka 25
Sienkiewicza 42, 44, 46, 48
Kochanowskiego 1
Macieja 3, 5
|
Osiedle GISZOWIEC
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
08.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Gościnna 5, 5a |
09.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Gościnna 5b, 5c |
10.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karliczka 10
Karliczka 25
|
11.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Karliczka 3
|
12.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karliczka 6
Karliczka 36
|
15.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karliczka 9 |
16.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Miła 54, 56, 58 |
17.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Miła 14, 16, 18, 20, 22 Miła 24, 26, 28 |
18.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Miła 2, 4, 6
Miła 8, 10, 12
|
19.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Miła 7 |
22.03.2021
|
07:00 – 17:00 |
Miła 30, 32, 34, 36, 38, 40 |
23.03.2021
|
07:00 – 17:00 |
Miła 3 |
24.03.2021
|
07:00 – 17:00
|
Miła 5 |
25.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 42, 44, 46 |
26.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 48, 50, 52 |
29.03.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 9 |
30.03.2021 |
07:00 – 17:00 |
Miła 9a, 9b |
31.03.2021 |
07:00 – 17:00 |
Miła 9c, 9d |
01.04.2021 |
07:00 – 17:00 |
Mysłowicka 1a Mysłowicka 1b Mysłowicka 1c Mysłowicka 1d
|
02.04.2021
(odwołany)
|
07:00 – 17:00 |
Mysłowicka 3
Mysłowicka 5
Mysłowicka 7
Mysłowicka 8
|
19.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 43, 43a, 43b, 43c,43d |
20.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 45, 45a, 45b, 45c,45d |
21.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 47, 47a, 47b, 47c,47d |
22.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 51, 51a, 51b |
23.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 53, 53a, 53b
|
26.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 7e, 7f, 7g, 7h |
27.04.2021
|
07:00 – 17:00 |
Wojciecha 7a, 7b, 7c, 7d |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
22.04.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karliczka 3
Karliczka 9
|
23.04.2021
|
07:00 – 17:00
|
Karliczka 25
Karliczka 36
|
26.04.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 48, 50, 52
Miła 54, 56, 58
|
27.04.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 42, 44, 46 |
28.04.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 3, 3a, 3b
Miła 5, 5a, 5b, 5c
Miła 7, 7a, 7b
Miła 2, 4, 6
Miła 8, 10, 12
Miła 14, 16, 18, 20, 22
Miła 24, 26, 28
Miła 30, 32, 34, 36, 38, 40
|
29.04.2021 |
07:00 – 17:00
|
Miła 9, 9a, 9b, 9c, 9d
Mysłowicka 39, 39a, 39b, 39c, 39d, 39e
Mysłowicka 47, 47a, 47b, 47c
Mysłowicka 45, 45a, 45b, 45c, 45d, 45e
|
30.04.2021 |
07:00 – 17:00
|
Mysłowicka 1a Mysłowicka 1b Mysłowicka 1c Mysłowicka 1d
Mysłowicka 3
Mysłowicka 5
Mysłowicka 7
Mysłowicka 8
Mysłowicka 14, 16
Mysłowicka 20, 22
Mysłowicka 28
|
04.05.2021 |
07:00 – 17:00
|
Wojciecha 11, 11a, 11b, 11c, 11d Wojciecha 15, 15a, 15b, 15c, 15d Wojciecha 19, 19a, 19b, 19c, 19d
Wojciecha 21
Wojciecha 27, 27a, 27b
Wojciecha 31, 31a, 31b
Wojciecha 35, 35a, 35b
Wojciecha 39, 39a, 39b
|
05.05.2021 |
07:00 – 17:00
|
Wojciecha 40, 40a, 40b, 40c
Wojciecha 43, 43a, 43b, 43c, 43d
Wojciecha 47, 47a, 47b, 47c, 47d
Wojciecha 51, 51a, 51b
Wojciecha 53, 53a, 53b
|
06.05.2021 |
07:00 – 17:00
|
Wojciecha 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 7g, 7h
|
|
|
Wojciecha 45, 45a, 45b, 45c, 45d |
Osiedle MURCKI
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
17.03.2021
|
10:00 – 17:00
|
Bohdanowicza 14 |
18.03.2021 |
10:00 – 17:00
|
Bohdanowicza 1 |
19.03.2021
|
10:00 – 17:00
|
Bohdanowicza 2 |
22.03.2021 |
10:00 – 17:00
|
Budryka 1 Budryka 2
|
23.03.2021
|
10:00 – 17:00
|
Czeczotta 1 Czeczotta 2 |
24.03.2021
|
10:00 – 17:00
|
Kasprowicza 5
Mruczka 5a Mruczka 10
|
25.03.2021
|
10:00 – 17:00
|
Mruczka 7 Mruczka 8 Mruczka 9 |
26.03.2021 |
10:00 – 17:00
|
Tokarskiego 2 |
29.03.2021 |
10:00 – 17:00
|
Tokarskiego 4 |
30.03.2021 |
10:00 – 17:00 |
Strzeleckiego 3 Strzeleckiego 4 |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
31.03.2021
|
11:00 – 17:00
|
Bohdanowicza 1 Bohdanowicza 2 Bohdanowicza 14
|
01.04.2021
|
11:00 – 17:00
|
Budryka 1 Budryka 2
Czeczotta 1 Czeczotta 2
|
07.04.2021
|
11:00 – 17:00
|
Kasprowicza 5
Mruczka 5a Mruczka 7 Mruczka 8 Mruczka 9 Mruczka 10
|
08.04.2021
|
11:00 – 17:00
|
Strzeleckiego 3 Strzeleckiego 4
Tokarskiego 2
Tokarskiego 4
|
Osiedle GRANICZNA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
23.03.2021
|
09:15 – 17:15
|
Floriana 18 |
23.03.2021 |
11:15 – 17:15
|
Floriana 20 |
23.03.2021
|
13:15 – 17:15
|
Floriana 22 |
25.03.2021
|
09:15 – 17:15
|
Graniczna 63, 63a |
26.03.2021 |
09:15 – 17:15
|
Graniczna 63b, 63c |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
19.04.2021
|
09:15 – 17:15
|
Graniczna 63, 63a, 63b, 63c |
Osiedle im. ks. P. Ściegiennego
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
25.03.2021
|
08:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 35c, 37c, 39c, 41c |
26.03.2021
|
08:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 35b, 37b, 39b, 41b |
29.03.2021 |
08:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 35a, 37a, 39a, 41a |
30.03.2021 |
08:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 42 Jabłoniowa 44 |
31.03.2021 |
08:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 46 (m.1-17)
Jabłoniowa 48 (m.1-19)
|
01.04.2021 |
08:00 – 12:00
|
Jabłoniowa 46 (m.18-25)
Jabłoniowa 48 (m.20-25)
|
01.04.2021 |
13:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 50 (m.1-8)
Jabłoniowa 54 (m.1-10)
|
07.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Gruszowa 1 Gruszowa 3 Gruszowa 7
Morelowa 12
|
08.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Brzoskwiniowa 21
Gruszowa 9
Ściegiennego 90
|
09.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Mikusińskiego 5,7, 9, 11, 13, 15
|
12.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Nowowiejskiego 8, 8a, 8b, 8c
|
13.04.2021 |
08:00 – 13:00 |
Nowowiejskiego 8d, 8e |
13.04.2021 |
13:00 – 17:00
|
Nowowiejskiego 12, 12a |
14.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Nowowiejskiego 12b, 12c, 12d, 12e |
15.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Nowowiejskiego 6, 6a, 6b |
16.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Nowowiejskiego 6c, 6d, 6e |
19.04.2021 |
08:00 – 17:00
|
Kotlarza 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e
Kotlarza 5f (m.91-95)
|
20.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Kotlarza 5f (m.96-105)
Kotlarza 7, 7a, 7b, 7c, 7d
Kotlarza 7e (m.1-10)
|
21.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Kotlarza 7e (m.11-15)
Kotlarza 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e
|
22.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Rysia 10, 12, 12a
Józefowska 35b
Mikusińskiego 20, 22, 24
Mikusińskiego 17
Mikusińskiego 19 (m.1-11)
|
23.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Mikusińskiego 19 (m.12-15)
Mikusińskiego 21, 23
Józefowska 84
Józefowska 86 (m.1-54)
|
26.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Józefowska 86 (m.55-70)
Józefowska 88
Józefowska 94 (m.1-62)
|
27.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Józefowska 94 (m.63-70)
Józefowska 96, 98
|
28.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Józefowska 114, 116
Józefowska 118 (m.1-10)
|
29.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Józefowska 118 (m.11-70)
Józefowska 114a
Józefowska 116a (m.1-20)
|
30.04.2021 |
08:00 – 17:00 |
Józefowska 116a (m.21-66)
Józefowska 118a
Karłowicza 15
|
04.05.2021 |
08:00 – 17:00 |
Daszyńskiego 15, 17, 19, 21
Rożanowicza 3, 5
Rożanowicza 7, 9, 11, 13
|
05.05.2021 |
08:00 – 17:00 |
Rożanowicza 1
Rożanowicza 15, 17
|
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
05.05.2021
|
08:00 – 17:00
|
Jabłoniowa 35a, 37a, 39a, 41a
Jabłoniowa 35b, 37b, 39b, 41b
Jabłoniowa 35c, 37c, 39c, 41c
Jabłoniowa 42 Jabłoniowa 44 Jabłoniowa 46 Jabłoniowa 48 Jabłoniowa 50 Jabłoniowa 54
Brzoskwiniowa 21 Gruszowa 1 Gruszowa 3 Gruszowa 7 Gruszowa 9
Morelowa 12
Ściegiennego 90
|
06.05.2021
|
08:00 – 17:00
|
Józefowska 35b
Kotlarza 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f Kotlarza 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e Kotlarza 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e
Nowowiejskiego 6, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e Nowowiejskiego 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e Nowowiejskiego 12, 12a, 12b, 12c, 12d, 12e
Rysia 10, 12, 12a
|
07.05.2021
|
08:00 – 17:00
|
Józefowska 84, 86, 88 Józefowska 94, 96, 98
Mikusińskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15 Mikusińskiego 17, 19, 21, 23 Mikusińskiego 20, 22, 24
|
13.05.2021
|
08:00 – 17:00 |
Józefowska 114, 116, 118 Józefowska 114a, 116a, 118a |
14.05.2021
|
08:00 – 17:00 |
Daszyńskiego 15, 17, 19, 21
Karłowicza 15, 15a, 15b
Rożanowicza 1 Rożanowicza 3, 5 Rożanowicza 7, 9, 11, 13 Rożanowicza 15, 17
|
Osiedle im. A. Zgrzebnioka
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
07.04.2021
|
14:00 – 18:00
|
Cyranek 1, 3
Cyranek 5, 7, 9
Cyranek 37
|
08.04.2021
|
14:00 – 18:00
|
Cyranek 4, 6 |
12.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Bocianów 5, 7 |
13.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Bocianów 13
Bocianów 14
Bocianów 15, 17
|
14.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Bocianów 2, 4
Bocianów 16
Bocianów 18
|
16.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Bocianów 8
Bocianów 9, 11
|
19.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Lelków 10
Lelków 12
|
20.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Lelków 2
Lelków 4
Lelków 14
|
21.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Lelków 5, 7
|
22.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Kolibrów 7, 7a |
23.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Kolibrów 6 |
28.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Łabędzia 1, 3 |
29.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Łabędzia 4
Łabędzia 5
|
30.04.2021 |
14:00 – 18:00
|
Łabędzia 10 |
04.05.2021 |
14:00 – 18:00
|
Kolibrów 12
Kolibrów 15
Kolibrów 17
|
05.05.2021 |
14:00 – 18:00
|
Kolibrów 14, 14a |
06.05.2021 |
14:00 – 18:00
|
Kolibrów 16, 16a |
07.05.2021 |
14:00 – 18:00
|
Kolibrów 19
Kolibrów 21
|
17.05.2021 |
10:00 – 16:00 |
Zimorodków 1 Zimorodków 3 Zimorodków 17 Zimorodków 19 Zimorodków 38
|
18.05.2021 |
10:00 – 16:00 |
Kolibrów 18, 18a
|
19.05.2021 |
10:00 – 16:00 |
Łabędzia 8
Łabędzia 11, 13, 15
Zgrzebnioka 2
|
21.05.2021 |
10:00 – 14:00 |
Zgrzebnioka 10
|
|