2021-03-02

 

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem legalizacyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany wodomierzy w mieszkaniach.


Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do wodomierzy tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Informujemy także, że przyłącze wodomierza nie może być zamurowane lub nadmiernie obudowane lub zapłytkowane, a otwór rewizyjny musi zapewniać możliwość wykonania prac instalacyjnych. Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba. Montaż powinien być rozpoczęty i zakończony w podanym wyżej przedziale czasowym. Nie oznacza to jednak, że monter musi w całym tym okresie czasu przebywać w budynku.

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.

 

 

Osiedle  WIERZBOWA

Termin I  21.07.2020-04.12.2020

Termin II  14.09.2020-01.12.2020

 

 

Osiedle  Janów

Termin I  27.07.2020-05.08.2020

 Termin II 12.03.2021

 

 

Osiedle  SZOPIENICE

Termin I  10.08.2020-21.09.2020

Termin II  15.03.2021-16.03.2021

 

 

Osiedle  HPR

Termin I  08.09.2020-11.09.2020

Termin II  10.12.2020-11.12.2020

Termin III  12.03.2021

 

 

Osiedle  SUPERJEDNOSTKA

Termin I  13.10.2020-16.10.2020

Termin II  16.11.2020-18.11.2020

Termin III  10.12.2020-14.12.2020

Termin IV 12.03.2021

 

 

Osiedle  CENTRUM-I

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

22.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 7

22.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 7a (m.1-25)

23.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 7a (m.26-45)

23.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 9

26.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 9a

26.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 11 (m.1-20)

27.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 11 (m.21-45)

27.10.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 11a
28.10.2020 08:00 – 17:00 Grażyńskiego 13a
03.11.2020 08:00 – 17:00 Grażyńskiego 13
03.11.2020 08:00 – 17:00 Grażyńskiego 15
04.11.2020 08:00 – 17:00 Grażyńskiego 15a
05.11.2020 08:00 – 17:00 Sokolska 46, 48
06.11.2020 08:00 – 17:00 Czerwińskiego 8
09.11.2020 08:00 – 17:00 Ordona 20 (m.1-65)
10.11.2020 08:00 – 17:00 Ordona 20 (m.66-132)
12.11.2020 08:00 – 17:00 Ordona 20a (m.1-65)
13.11.2020 08:00 – 17:00 Ordona 20a (m.66-132)
28.12.2020 08:00 – 17:00 Katowicka 65 (m.2-35)
29.12.2020 08:00 – 17:00 Katowicka 65 (m.36-70)
30.12.2020 08:00 – 17:00 Katowicka 65 (m.71-110)
18.01.2021 08:00 – 17:00 Katowicka 65 (m.111-133)
19.01.2021 08:00 – 17:00 Katowicka 65 (m.134-157)
20.01.2021 08:00 – 17:00 Katowicka 65 (m.158-172)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

01.12.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 7, 7a

02.12.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 9, 9a

03.12.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 11, 11a

Grażyńskiego 13a

Ordona 20
Ordona 20a

04.12.2020

08:00 – 17:00

Grażyńskiego 13

Grażyńskiego 15, 15a

07.12.2020

08:00 – 17:00

Sokolska 46, 48

Czerwińskiego 8

10.03.2021

08:00 – 17:00

Katowicka 65 (m.2-118)

11.03.2021

08:00 – 17:00

Katowicka 65 (m.121-170)

 

Termin III

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

12.03.2021

08:00 – 14:00

Czerwińskiego 8

Grażyńskiego 7, 7a

Grażyńskiego 9, 9a

Grażyńskiego 11, 11a

Grażyńskiego 13, 13a

Grażyńskiego 15, 15a

Ordona 20
Ordona 20a

Sokolska 46, 48



Osiedle  GWIAZDY

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

22.10.2020

08:00 – 17:00

Uniwersytecka 25

23.10.2020

08:00 – 17:00

Uniwersytecka 29

30.10.2020

08:00 – 17:00

Uniwersytecka 25 (m.1-120)

02.11.2020

08:00 – 17:00

Uniwersytecka 29 (m.1-110)

19.11.2020

08:00 – 17:00

Roździeńskiego 86 (m. 1-96)
20.11.2020

08:00 – 17:00

Roździeńskiego 86 (m. 97-192)
23.11.2020

08:00 – 17:00

Roździeńskiego 86a (m. 1-92)
24.11.2020

08:00 – 17:00

Roździeńskiego 86a (m. 93-184)
25.11.2020 08:00 – 17:00 Roździeńskiego 88 (m. 1-92)
26.11.2020 08:00 – 17:00 Roździeńskiego 88 (m. 93-184)
27.11.2020 08:00 – 17:00 Roździeńskiego 90 (m. 1-92)
30.11.2020 08:00 – 17:00 Roździeńskiego 90 (m. 93-184)

 (ul. Uniwersytecka 25,29 - wymiana wodomierzy z mieszkań zamontowanych w szachtach technicznych na korytarzach.

Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba, aby podpisać protokół. W razie nieobecności lokatora, protokoły będą przekazywane do skrzynek odbiorczych. tel.: 733 440 213)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

16.12.2020

09:00 – 18:00

Roździeńskiego 86

17.12.2020

09:00 – 18:00

Roździeńskiego 86a

18.12.2020

09:00 – 18:00

Roździeńskiego 88

21.12.2020

09:00 – 18:00

Roździeńskiego 90

 

Termin III

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

22.03.2021

08:00 – 17:00

Roździeńskiego 86

Roździeńskiego 86a

23.03.2021

08:00 – 17:00

Roździeńskiego 88

Roździeńskiego 90

 

 

OSIEDLE  ZAWODZIE

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

09.11.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 108
1 Maja 110
1 Maja 110a

10.11.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 112
1 Maja 114c
1 Maja 118b

16.11.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 122, 124, 126

17.11.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 144, 146
1 Maja 148, 150

18.11.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 156,156a,156b,156c,156d
1 Maja 158d

23.11.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d

1 Maja 162f, 162g, 162h, 162i

24.11.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 1 (m.1-61)
25.11.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 1 (m.62-122)
26.11.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 10, 12, 14
27.11.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 16, 18, 20
30.11.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 22
Boh. Monte Cassino 24
Boh. Monte Cassino 26
01.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 3 (m.1-61)
02.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 3 (m.62-122)
03.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 5 (m.1-61)
04.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 5 (m.62-122)
07.12.2020 08:00 – 17:00

Hałubki 2, 2a

Hałubki 6, 8

08.12.2020 08:00 – 17:00 Łączna 1, 1a
Łączna 2, 4
09.12.2020 08:00 – 17:00 Łączna 3, 5
10.12.2020 08:00 – 17:00 Piaskowa 4
11.12.2020 08:00 – 17:00 Racławicka 5
Racławicka 9, 11, 13
14.12.2020 08:00 – 17:00 Staszica 3
15.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 6, 8

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

16.12.2020

08:00 – 17:00

1 Maja 108
1 Maja 110
1 Maja 110a

1 Maja 112
1 Maja 114c
1 Maja 118b

1 Maja 122, 124, 126

1 Maja 144, 146
1 Maja 148, 150

1 Maja 156,156a,156b,156c,156d

1 Maja 158d

1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d

1 Maja 162f, 162g, 162h, 162i

17.12.2020

08:00 – 17:00

Boh. Monte Cassino 1
18.12.2020

08:00 – 17:00

Boh. Monte Cassino 10, 12, 14, 16, 18, 20
21.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 3
22.12.2020 08:00 – 17:00 Boh. Monte Cassino 5
28.12.2020 08:00 – 17:00 Hałubki 2, 2a
Hałubki 6, 8
Łączna 1, 1a
Łączna 2, 4
Łączna 3, 5
Piaskowa 4
29.12.2020 08:00 – 17:00

Racławicka 5
Racławicka 9, 11, 13
Staszica 3

Boh. Monte Cassino 6, 8

 

 

OSIEDLE  IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

10.12.2020

10:00 – 17:00 Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10

11.12.2020

10:00 – 17:00 Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c

14.12.2020

10:00 – 17:00 Markiefki 33

15.12.2020

10:00 – 17:00 Markiefki 33a

16.12.2020

10:00 – 17:00 Wróblewskiego 7a

17.12.2020

10:00 – 17:00 Wróblewskiego 7b

18.12.2020

10:00 – 17:00 Ścigały 2, 2a, 4, 6, 8

16.12.2020

10:00 – 17:00 Markiefki 37, 39, 41
17.12.2020 10:00 – 17:00 Kopalniana 2c

17.12.2020

10:00 – 17:00 Markiefki 32, 34, 36

18.12.2020

10:00 – 17:00 Ścigały 8a

22.12.2020

10:00 – 17:00 Wajdy 23
23.12.2020 10:00 – 17:00 Wajdy 25
28.12.2020 10:00 – 17:00 Wajdy 27
29.12.2020 10:00 – 17:00 Ścigały 27, 29, 31, 33
30.12.2020 10:00 – 17:00 Ścigały 27a, 29a, 31a, 33a
12.01.2021

09:00 – 16:00

Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46
13.01.2021

09:00 – 16:00

Ścigały 28, 30, 32, 34
Ścigały 35, 37
14.01.2021

09:00 – 16:00

Ścigały 39, 41
Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a
15.01.2021

09:00 – 16:00

Ścigały 45, 45a, 45b, 45c

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

18.01.2021

10:00 – 17:00 Ścigały 47, 47a, 47b, 47c

19.01.2021

10:00 – 17:00

Kopalniana 2c

Markiefki 32, 34, 36

Markiefki 37, 39, 41

 

20.01.2021

10:00 – 16:00

Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10

Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c

Ścigały 2, 2a, 4, 6, 8

21.01.2021

10:00 – 16:00

Markiefki 33, 33a

22.01.2021

10:00 – 16:00

Wróblewskiego 7a, 7b

22.01.2021

10:00 – 17:00

Ścigały 8a
Ścigały 27, 29, 31, 33
Ścigały 27a, 29a, 31a, 33a

26.01.2021

10:00 – 17:00

Wajdy 23, 25, 27

Ścigały 47, 47a, 47b, 47c

22.02.2021

10:00 – 17:00

Ścigały 28, 30, 32, 34

Ścigały 35, 37, 39, 41

Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a

Ścigały 45, 45a, 45b, 45c

Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46

 

Termin III

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

25.03.2021

11:00 – 17:00

Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10

Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c

Ścigały 2, 2a, 4, 8

Ścigały 30, 32, 34

Ścigały 35, 37, 39, 41

Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a

Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46

Ścigały 45, 45a, 45b, 45c

26.03.2021

10:00 – 17:00

Markiefki 33, 33a

Wróblewskiego 7a, 7b

 

 

OSIEDLE  LIGOTA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

30.11.2020

07:00 – 15:00

Ligocka 70

01.12.2020

07:00 – 15:00

Ligocka 70a

04.12.2020

07:00 – 15:00

Warmińska 15, 17, 19
Warmińska 19a, 19b, 19c

07.12.2020

07:00 – 15:00

Zielonogórska 13, 13a, 15, 15a

08.12.2020

07:00 – 15:00

Zielonogórska 17, 17a, 19, 19a

09.12.2020

07:00 – 15:00

Warmińska 11, 11a, 11b

Zielonogórska 21

10.12.2020

07:00 – 15:00

Armii Krajowej 50a, 50b, 50c

Ligocka 66

11.12.2020

07:00 – 15:00

Warmińska 9
Warmińska 13, 13a, 13b
27.01.2021

10:00 – 17:00

Wodospady 4a
28.01.2021

10:00 – 17:00

Wodospady 6
29.01.2021

10:00 – 17:00

Wodospady 8a

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

14.12.2020

10:00 – 17:00

Ligocka 70a

15.12.2020

10:00 – 17:00

Ligocka 70

Warmińska 15, 17, 19

Warmińska 19a, 19b, 19c

25.01.2021

10:00 – 17:00

Armii Krajowej 50a, 50b, 50c

Ligocka 66

Warmińska 11, 11a, 11b

Zielonogórska 13, 15, 19, 21
Zielonogórska 13a, 15a, 19a, 21a

02.02.2021

10:00 – 17:00

Warmińska 9, 13
Warmińska 13a, 13b, 13c

12.02.2021

10:00 – 17:00

Wodospady 4a
Wodospady 6
Wodospady 8a

 

 

OSIEDLE  im. J. Kukuczki

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

25.01.2021

07:00 – 17:00

Karpacka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15

26.01.2021

07:00 – 17:00

Karpacka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

27.01.2021

07:00 – 17:00

Kujawska 1, 1a, 1b, 1c

Kujawska 3, 3a, 3b

28.01.2021

07:00 – 17:00

Kujawska 4, 4a, 6, 6a, 6b

29.01.2021

07:00 – 17:00

Kurpiowska 11, 13

01.02.2021

07:00 – 17:00

Kurpiowska 1, 3, 5

02.02.2021

07:00 – 17:00

Kurpiowska 7

Kurpiowska 2, 4

03.02.2021

07:00 – 17:00

Kurpiowska 6, 8

04.02.2021

07:00 – 17:00

Lubuska 12, 14

Lubuska 4, 6, 8, 10

08.02.2021

07:00 – 17:00

Lubuska 7, 9, 11
09.02.2021

07:00 – 17:00

Lubuska 13, 15, 17
10.02.2021

07:00 – 17:00

Lubuska 19, 21
11.02.2021

07:00 – 17:00

Podhalańska 12, 14
12.02.2021 07:00 – 17:00 Podhalańska 16, 18
15.02.2021 07:00 – 17:00 Podhalańska 20, 22
16.02.2021 07:00 – 17:00 Podhalańska 24, 26
17.02.2021 07:00 – 17:00 Podhalańska 8, 10
18.02.2021 07:00 – 17:00 Sandomierska 12, 14
19.02.2021 07:00 – 17:00 Sandomierska 17, 19, 21, 23, 25
22.02.2021 07:00 – 17:00 Sandomierska 5, 7, 9, 11, 13, 15
23.02.2021 07:00 – 17:00 Sandomierska 6, 8, 10, 10a
24.02.2021 07:00 – 17:00 Wiślana 2, 2a, 2b
Wiślana 3, 3a
25.02.2021 07:00 – 17:00 Wrocławska 32, 34, 36, 38
Wrocławska 40, 42, 44
26.02.2021 07:00 – 17:00

Wrocławska 46, 48

Łużycka 2, 2a, 4

01.03.2021 07:00 – 17:00 Wróblewskiego 28, 30, 32, 34

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

10.02.2021

07:00 – 17:00

Karpacka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15

Karpacka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14

11.02.2021

07:00 – 17:00

Kujawska 1, 1a, 1b, 1c

12.02.2021

07:00 – 17:00

Kujawska 3, 3a, 3b

Kujawska 4, 4a, 6, 6a, 6b

17.02.2021

07:00 – 17:00

Kurpiowska 1, 3, 5, 7
Kurpiowska 11, 13
18.02.2021

07:00 – 17:00

Kurpiowska 2, 4, 6, 8

Lubuska 4, 6, 8, 10
Lubuska 12, 14

19.02.2021

07:00 – 17:00

Lubuska 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
22.02.2021

07:00 – 17:00

Podhalańska 8, 10
Podhalańska 12, 14, 16, 18
Podhalańska 20, 22, 24, 26
02.03.2021

07:00 – 17:00

Sandomierska 12, 14

Sandomierska 17, 19, 21, 23, 25

03.03.2021

07:00 – 17:00

Sandomierska 5, 7, 9, 11, 13, 15

Sandomierska 6, 8, 10, 10a

 

 

OSIEDLE  ŚRÓDMIEŚCIE

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

08.02.2021

08:00 – 17:00

Barbary 3, 3a

Poniatowskiego 14, 14a, 14b, 14c, 14d

09.02.2021

08:00 – 17:00

Mikołowska 40

10.02.2021

08:00 – 17:00

Bratków 3

Szeligiewicza 6
Szeligiewicza 20

11.02.2021

08:00 – 17:00

Drzymały 17 (m.1-20)

Jordana 16a (m.1-10)

Jordana 16b (m.1-15)

Podchorążych 1a (m.1-21)

12.02.2021

08:00 – 17:00

Drzymały 17 (m.21-37)

Jordana 16c (m.1-20)

Podchorążych 1a (m.22-45)

15.02.2021

08:00 – 17:00

Francuska 18

Szafranka 3
Szafranka 6

16.02.2021

08:00 – 17:00

Francuska 61, 63, 65
Francuska 61a, 63a, 65a

17.02.2021

08:00 – 17:00

Rybnicka 11

Rybnicka 13, 15, 17

18.02.2021

08:00 – 17:00

Kobylińskiego 2a (m.1-17)

Reymonta 3 (m.4-16)

Wojewódzka 25 (m.1-15)

19.02.2021

08:00 – 17:00

Kobylińskiego 2a (m.18-32)

Reymonta 3 (m.17-43)

Wojewódzka 25 (m.16-30)

22.02.2021

08:00 – 17:00

Plebiscytowa 38a (m.2-11)

Plebiscytowa 38b (m.1-18)

Plebiscytowa 40a (m.1-18)

Plebiscytowa 40b (m.1-18)

23.02.2021

08:00 – 17:00

Plebiscytowa 42a (m.1-10)

Plebiscytowa 42b (m.1-10)

Sienkiewicza 42, 44, 46, 48

24.02.2021

08:00 – 17:00

Kochanowskiego 1
Macieja 3, 5

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

08.03.2020

08:00 – 17:00

Francuska 61, 63, 65

Francuska 61a, 63a, 65a

Rybnicka 13, 15, 17

Plebiscytowa 38a, 38b, 40a, 40b, 42a, 42b

09.03.2020

08:00 – 17:00

Szafranka 3
Szafranka 6

Kobylińskiego 2a

Reymonta 3

Wojewódzka 25

Sienkiewicza 42, 44, 46, 48

Kochanowskiego 1

Macieja 3, 5

 

 

Osiedle  GISZOWIEC

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

08.03.2021

07:00 – 17:00

Gościnna 5, 5a
09.03.2021

07:00 – 17:00

Gościnna 5b, 5c

10.03.2021

07:00 – 17:00

Karliczka 10

Karliczka 25

11.03.2021

07:00 – 17:00

Karliczka 3

12.03.2021

07:00 – 17:00

Karliczka 6

Karliczka 36

15.03.2021

07:00 – 17:00

Karliczka 9

16.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 54, 56, 58

17.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 14, 16, 18, 20, 22
Miła 24, 26, 28

18.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 2, 4, 6

Miła 8, 10, 12

19.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 7

22.03.2021

07:00 – 17:00 Miła 30, 32, 34, 36, 38, 40

23.03.2021

07:00 – 17:00 Miła 3

24.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 5
25.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 42, 44, 46
26.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 48, 50, 52
29.03.2021

07:00 – 17:00

Miła 9
30.03.2021 07:00 – 17:00 Miła 9a, 9b
31.03.2021 07:00 – 17:00 Miła 9c, 9d
01.04.2021 07:00 – 17:00

Mysłowicka 1a
Mysłowicka 1b
Mysłowicka 1c
Mysłowicka 1d

02.04.2021

(odwołany)

07:00 – 17:00

Mysłowicka 3

Mysłowicka 5

Mysłowicka 7

Mysłowicka 8

 

 

Osiedle  MURCKI

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

17.03.2021

10:00 – 17:00

Bohdanowicza 14
18.03.2021

10:00 – 17:00

Bohdanowicza 1

19.03.2021

10:00 – 17:00

Bohdanowicza 2
22.03.2021

10:00 – 17:00

Budryka 1
Budryka 2

23.03.2021

10:00 – 17:00

Czeczotta 1
Czeczotta 2

24.03.2021

10:00 – 17:00

Kasprowicza 5

Mruczka 5a
Mruczka 10

25.03.2021

10:00 – 17:00

Mruczka 7
Mruczka 8
Mruczka 9
26.03.2021

10:00 – 17:00

Tokarskiego 2
29.03.2021

10:00 – 17:00

Tokarskiego 4
30.03.2021 10:00 – 17:00 Strzeleckiego 3
Strzeleckiego 4

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

31.03.2021

11:00 – 17:00

Bohdanowicza 1
Bohdanowicza 2
Bohdanowicza 14

01.04.2021

11:00 – 17:00

Budryka 1
Budryka 2

Czeczotta 1
Czeczotta 2

07.04.2021

11:00 – 17:00

Kasprowicza 5

Mruczka 5a
Mruczka 7
Mruczka 8
Mruczka 9
Mruczka 10

08.04.2021

11:00 – 17:00

Strzeleckiego 3
Strzeleckiego 4

Tokarskiego 2

Tokarskiego 4

 

 

Osiedle  GRANICZNA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

23.03.2021

09:15 – 17:15

Floriana 18
23.03.2021

11:15 – 17:15

Floriana 20

23.03.2021

13:15 – 17:15

Floriana 22

25.03.2021

09:15 – 17:15

Graniczna 63, 63a
26.03.2021

09:15 – 17:15

Graniczna 63b, 63c

 

 

Osiedle  im. ks. P. Ściegiennego

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

25.03.2021

08:00 – 17:00

Jabłoniowa 35c, 37c, 39c, 41c

26.03.2021

08:00 – 17:00

Jabłoniowa 35b, 37b, 39b, 41b
29.03.2021

08:00 – 17:00

Jabłoniowa 35a, 37a, 39a, 41a
30.03.2021

08:00 – 17:00

Jabłoniowa 42
Jabłoniowa 44
31.03.2021

08:00 – 17:00

Jabłoniowa 46 (m.1-17)

Jabłoniowa 48 (m.1-19)

01.04.2021

08:00 – 12:00

Jabłoniowa 46 (m.18-25)

Jabłoniowa 48 (m.20-25)

01.04.2021

13:00 – 17:00

Jabłoniowa 50 (m.1-8)

Jabłoniowa 54 (m.1-10)





     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)