Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem legalizacyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany wodomierzy w mieszkaniach.
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do wodomierzy tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Informujemy także, że przyłącze wodomierza nie może być zamurowane lub nadmiernie obudowane lub zapłytkowane, a otwór rewizyjny musi zapewniać możliwość wykonania prac instalacyjnych. Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba. Montaż powinien być rozpoczęty i zakończony w podanym wyżej przedziale czasowym. Nie oznacza to jednak, że monter musi w całym tym okresie czasu przebywać w budynku.
Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.
Osiedle WIERZBOWA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
21.07.2020
|
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24 |
22.07.2020 |
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24a |
23.07.2020 |
09:00 – 17:00 |
Grabowa 5,5a |
23.07.2020 |
09:00 – 17:00 |
Grabowa 7,7a |
24.07.2020 |
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24b |
27.07.2020
|
09:00 – 17:00
|
Brzozowa 30
|
27.07.2020
|
11:00 – 17:00
|
Brzozowa 26,26a
|
28.07.2020
|
09:00 – 17:00
|
Brzozowa 36,36a
|
28.07.2020
|
10:30 – 17:00
|
Brzozowa 38,38a
|
28.07.2020
|
12:00 – 17:00
|
Brzozowa 40,40a
|
29.07.2020
|
09:00 – 17:00 |
Brzozowa 44 |
29.07.2020 |
10:00 – 17:00 |
Brzozowa 46 |
29.07.2020 |
12:00 – 17:00 |
Brzozowa 42,42a |
30.07.2020
|
09:00 – 17:00
|
Brzozowa 19 |
30.07.2020
|
11:00 – 17:00
|
Brzozowa 21 |
10.08.2020 |
09:00 – 17:00
|
Wierzbowa 26 |
10.08.2020 |
11:00 – 17:00 |
Wierzbowa 28 |
11.08.2020 |
09:00 – 17:00 |
Wierzbowa 27 |
11.08.2020 |
09:00 – 17:00 |
Wierzbowa 29 |
11.08.2020 |
10:30 – 17:00 |
Wierzbowa 31 |
11.08.2020 |
10:30 – 17:00 |
Wierzbowa 33 |
11.08.2020 |
12:00 – 17:00 |
Wierzbowa 35 |
11.08.2020 |
12:00 – 17:00 |
Wierzbowa 37 |
12.08.2020 |
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24c |
13.08.2020 |
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 30b |
14.08.2020 |
12:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 30c |
01.12.2020 |
09:00 – 17:00 |
Klonowa 34, 34a |
02.12.2020 |
09:00 – 17:00 |
Wierzbowa 42,44,46 |
03.12.2020 |
09:00 – 17:00 |
Wierzbowa 38,40
Klonowa 31,33
|
04.12.2020 |
09:00 – 17:00 |
Wierzbowa 1a Wierzbowa 2, 2a
Topolowa 31a, 31b, 31c, 31d
|
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
14.09.2020
|
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24 |
14.09.2020
|
09:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24a |
14.09.2020
|
10:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24b |
14.09.2020
|
10:00 – 17:00 |
Modrzewiowa 24c |
14.09.2020
|
11:00 – 17:00 |
Brzozowa 26,26a
|
14.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Brzozowa 30
|
16.09.2020
|
09:00 – 17:00
|
Wierzbowa 19,21
|
16.09.2020
|
09:30 – 17:00
|
Wierzbowa 26,28
|
16.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Wierzbowa 27,29
|
16.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Wierzbowa 31,33
|
16.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Wierzbowa 35,37 |
17.09.2020
|
09:00 – 17:00
|
Grabowa 5,5a |
17.09.2020
|
09:00 – 17:00
|
Grabowa 7,7a |
17.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Brzozowa 36,36a |
17.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Brzozowa 38,38a |
17.09.2020
|
11:00 – 17:00
|
Brzozowa 40,40a |
17.09.2020
|
11:00 – 17:00 |
Brzozowa 42,42a |
17.09.2020
|
10:00 – 17:00 |
Brzozowa 44,46 |
01.12.2020
|
11:00 – 17:00
|
Modrzewiowa 30b,30c |
Osiedle Janów
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
27.07.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 47, 49, 51, 53
|
28.07.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 61, 61a, 61b, 61c
|
29.07.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 63, 65, 67, 69
|
30.07.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 81, 81a, 81b, 81c
|
31.07.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 83, 85, 87, 89
|
03.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 52, 54 |
04.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 56, 58 |
05.08.2020 |
08:00 – 17:00
|
Zamkowa 45, 60 |
Osiedle SZOPIENICE
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
10.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 119 c
|
11-12.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 119 d
|
13-14.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 119 e
|
17.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 119 f
|
18-19.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 91 c
|
20-21.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 91 d |
24.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 93 b |
25.08.2020
|
08:00 – 17:00
|
Morawa 93 d |
26-27.08.2020
|
08:00 – 17:00 |
Osiedlowa 13 |
28.08.2020 |
08:00 – 17:00 |
Osiedlowa 5 |
31.08.2020 |
08:00 – 17:00 |
Osiedlowa 7 |
01.09.2020 |
08:00 – 17:00 |
Osiedlowa 9 |
02.09.2020 |
08:00 – 17:00 |
Osiedlowa 11 |
03-04.09.2020 |
08:00 – 17:00 |
Osiedlowa 15 |
14.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Przedwiośnie 1, 3, 5 |
14.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Przedwiośnie 1a, 3a, 5a |
15.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Przedwiośnie 7, 9 |
15.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Przedwiośnie 7a, 9a |
16.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Przedwiośnie 7b, 9b |
16.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Hallera 28e, 28f, 28g |
17.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Hallera 32a, 32b, 32c, 32d |
17.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Hallera 32e, 32f, 32g, 32h |
18.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Bednorza 24, 26, 28, 30 |
18.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Bednorza 32, 34, 36, 38 |
21.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Zamenhofa 16a, 16b, 16c |
21.09.2020
|
08:00 – 17:00 |
Zamenhofa 18, 18a |
Osiedle HPR
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
08.09.2020
|
08:00 – 17:00
|
Sokolska 33 (m.1-50)
|
09.09.2020
|
08:00 – 17:00
|
Sokolska 33 (m.51-100)
|
10.09.2020
|
08:00 – 17:00
|
Sokolska 33 (m.101-150)
|
11.09.2020
|
08:00 – 17:00
|
Sokolska 33 (m.151-206)
|
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
10.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Sokolska 33 (m.1-99)
|
11.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Sokolska 33 (m.100-199) |
Osiedle SUPERJEDNOSTKA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
13.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 16, 18
|
13.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 26 (od 0 do 4 piętra) |
14.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 20, 22
|
14.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 26 (od 5 do 8 piętra)
|
15.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 24, 28
|
15.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 26 (od 9 do 12 piętra)
|
16.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 30, 32
|
16.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 26 (od 13 do 15 piętra) |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
16.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 16, 18, 20
|
17.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 22, 24, 26 |
18.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
Korfantego 28, 30, 32
|
Termin III
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
10.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Korfantego 16, 24, 26
|
11.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Korfantego 18, 20, 22 |
14.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Korfantego 28, 30, 32
|
Osiedle CENTRUM-I
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
22.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 7
|
22.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 7a (m.1-25)
|
23.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 7a (m.26-45)
|
23.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 9
|
26.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 9a
|
26.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 11 (m.1-20)
|
27.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 11 (m.21-45)
|
27.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 11a |
28.10.2020 |
08:00 – 17:00 |
Grażyńskiego 13a |
03.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Grażyńskiego 13 |
03.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Grażyńskiego 15 |
04.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Grażyńskiego 15a |
05.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Sokolska 46, 48 |
06.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Czerwińskiego 8 |
09.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Ordona 20 (m.1-65) |
10.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Ordona 20 (m.66-132) |
12.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Ordona 20a (m.1-65) |
13.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Ordona 20a (m.66-132) |
28.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Katowicka 65 (m.2-35) |
29.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Katowicka 65 (m.36-70) |
30.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Katowicka 65 (m.71-110) |
TERMIN II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
01.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 7, 7a |
02.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 9, 9a |
03.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 11, 11a
Grażyńskiego 13a
Ordona 20 Ordona 20a
|
04.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Grażyńskiego 13
Grażyńskiego 15, 15a
|
07.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Sokolska 46, 48
Czerwińskiego 8
|
Osiedle GWIAZDY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
22.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Uniwersytecka 25 |
23.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Uniwersytecka 29 |
30.10.2020
|
08:00 – 17:00
|
Uniwersytecka 25 (m.1-120)
|
02.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
Uniwersytecka 29 (m.1-110)
|
19.11.2020 |
08:00 – 17:00
|
Roździeńskiego 86 (m. 1-96) |
20.11.2020 |
08:00 – 17:00
|
Roździeńskiego 86 (m. 97-192) |
23.11.2020 |
08:00 – 17:00
|
Roździeńskiego 86a (m. 1-92) |
24.11.2020 |
08:00 – 17:00
|
Roździeńskiego 86a (m. 93-184) |
25.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Roździeńskiego 88 (m. 1-92) |
26.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Roździeńskiego 88 (m. 93-184) |
27.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Roździeńskiego 90 (m. 1-92) |
30.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Roździeńskiego 90 (m. 93-184) |
(ul. Uniwersytecka 25,29 - wymiana wodomierzy z mieszkań zamontowanych w szachtach technicznych na korytarzach.
Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba, aby podpisać protokół. W razie nieobecności lokatora, protokoły będą przekazywane do skrzynek odbiorczych. tel.: 733 440 213)
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
16.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Roździeńskiego 86
|
17.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Roździeńskiego 86a |
18.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Roździeńskiego 88
|
21.12.2020
|
09:00 – 18:00
|
Roździeńskiego 90 |
OSIEDLE ZAWODZIE
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
09.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 108 1 Maja 110 1 Maja 110a
|
10.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 112 1 Maja 114c 1 Maja 118b |
16.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 122, 124, 126 |
17.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 144, 146 1 Maja 148, 150 |
18.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 156,156a,156b,156c,156d 1 Maja 158d |
23.11.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d
1 Maja 162f, 162g, 162h, 162i
|
24.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 1 (m.1-61) |
25.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 1 (m.62-122) |
26.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 10, 12, 14 |
27.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 16, 18, 20 |
30.11.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 22 Boh. Monte Cassino 24 Boh. Monte Cassino 26 |
01.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 3 (m.1-61) |
02.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 3 (m.62-122) |
03.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 5 (m.1-61) |
04.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 5 (m.62-122) |
07.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Hałubki 2, 2a
Hałubki 6, 8
|
08.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Łączna 1, 1a Łączna 2, 4 |
09.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Łączna 3, 5 |
10.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Piaskowa 4 |
11.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Racławicka 5 Racławicka 9, 11, 13 |
14.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Staszica 3 |
15.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 6, 8 |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
16.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
1 Maja 108 1 Maja 110 1 Maja 110a
1 Maja 112 1 Maja 114c 1 Maja 118b
1 Maja 122, 124, 126
1 Maja 144, 146 1 Maja 148, 150
1 Maja 156,156a,156b,156c,156d
1 Maja 158d
1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d
1 Maja 162f, 162g, 162h, 162i
|
17.12.2020
|
08:00 – 17:00
|
Boh. Monte Cassino 1 |
18.12.2020 |
08:00 – 17:00
|
Boh. Monte Cassino 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
21.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 3 |
22.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Boh. Monte Cassino 5 |
28.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Hałubki 2, 2a Hałubki 6, 8 Łączna 1, 1a Łączna 2, 4 Łączna 3, 5 Piaskowa 4 |
29.12.2020 |
08:00 – 17:00 |
Racławicka 5 Racławicka 9, 11, 13 Staszica 3
Boh. Monte Cassino 6, 8
|
OSIEDLE IM. KS. F. ŚCIGAŁY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
10.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Nadgórników 2, 4, 6, 8, 10 |
11.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c |
14.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 33 |
15.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 33a |
16.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Wróblewskiego 7a |
17.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Wróblewskiego 7b |
18.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Ścigały 2, 2a, 4, 6, 8 |
16.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 37, 39, 41 |
17.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Kopalniana 2c |
17.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Markiefki 32, 34, 36 |
18.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Ścigały 8a |
22.12.2020
|
10:00 – 17:00 |
Wajdy 23 |
23.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Wajdy 25 |
28.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Wajdy 27 |
29.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Ścigały 27, 29, 31, 33 |
30.12.2020 |
10:00 – 17:00 |
Ścigały 27a, 29a, 31a, 33a |
OSIEDLE LIGOTA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
30.11.2020
|
07:00 – 15:00
|
Ligocka 70 |
01.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Ligocka 70a |
04.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Warmińska 15, 17, 19 Warmińska 19a, 19b, 19c |
07.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Zielonogórska 13, 13a, 15, 15a |
08.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Zielonogórska 17, 17a, 19, 19a |
09.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Warmińska 11, 11a, 11b
Zielonogórska 21
|
10.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Armii Krajowej 50a, 50b, 50c
Ligocka 66
|
11.12.2020
|
07:00 – 15:00
|
Warmińska 9 Warmińska 13, 13a, 13b |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
14.12.2020
|
10:00 – 17:00
|
Ligocka 70a |
15.12.2020
|
10:00 – 17:00
|
Ligocka 70
Warmińska 19a, 19b, 19c
Warmińska 15, 17, 19
|
|