2021-09-17

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.


Wymiana podzielników wymuszona jest trwałością baterii: 10 lat + 1 rok. Nie jest to legalizacja jak w przypadku wodomierzy, ale właśnie trwałość baterii, które to baterie są najważniejszym i jednocześnie najdroższym elementem urządzenia.


Nowe podzielniki różnią się wymiarami, wyświetlaczem czyli ekranem oraz wyświetlanymi wskazaniami. Generalna zasada działania podzielników ista jest ta sama co podzielników dotychczasowych. Opis nowego podzielnika jest dostępny w gazecie Wspólne Sprawy nr 11 listopadowy 2020 strona 16. Link do tego artykułu: ursa.as.net.pl/files/ws357.pdf


Stare podzielniki pozostawiamy w Państwa rękach do czasu rozliczeń 2020/2021. Z uwagi na zmianę operatora rozliczeń kosztów ciepła takie rozwiązanie wydaje się uzasadnione ze względu na możliwe reklamacje wskazań. Przynajmniej do czasu działania baterii. Utylizacja podzielników nie powinna Państwu nastręczać większych kłopotów: "osprzęt elektroniczny". Można oczywiście oddać przy okazji do Administracji lub Zakładu Ciepłowniczego lub w ostateczności posortować: "metal, plastik, różne"

 

Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Uwaga !!! W związku z nieudostępnieniem mieszkania do wymiany podzielników kosztów ciepła w obu wcześniejszych terminach: I podstawowym i II dodatkowym, firma ista Polska Sp. z o.o. informuje, że istnieje możliwość wymiany podzielników w dodatkowym III terminie. Usługa wymiany w III terminie jest bezpłatna, natomiast koszt dodatkowego dojazdu w kwocie 30 zł + VAT zostanie doliczony do indywidualnego rozliczenia kosztów ogrzewania za okres 2020/2021.

 

Użytkownicy, którzy nie skorzystają z zaproponowanej możliwości wymiany podzielników będą rozliczeni w roku 2021 według metody zastępczej: §20.1.2 "Regulaminu rozliczania kosztów ciepła w KSM" (jako lokal nieopomiarowany)".

 

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.

 

 

Osiedle HPR

Termin I 01.06.2020 - 05.06.2020

Termin II 08.07.2020 - 09.07.2020

Termin III 24.11.2020

 

 

Osiedle WIERZBOWA

Termin I 09.06.2020 - 03.07.2020

Termin II 27.07.2020 - 05.08.2020

Termin III 23.11.2020 - 01.12.2020

 

 

Osiedle SUPERJEDNOSTKA

Termin I 24.06.2020 - 01.07.2020

Termin II 07.09.2020 - 08.09.2020

Termin III 19.11.2020

 

 

Osiedle JANÓW

Termin I 17.06.2020 - 26.06.2020

Termin II 03.09.2020 - 04.09.2020

Termin III 18.11.2020

 

 

Osiedle SZOPIENICE

Termin I 02.07.2020 - 24.07.2020

Termin II 09.09.2020 - 15.09.2020

Termin III 20.11.2020 - 23.11.2020

 

 

Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I 06.07.2020 - 17.08.2020

Termin II 22.09.2020 - 09.10.2020

Termin III 16.11.2020 - 23.11.2020

 

 

Osiedle GWIAZDY

Termin I 13.07.2020 - 07.08.2020

Termin II 10.09.2020 - 07.10.2020

Termin III 18.11.2020 - 09.12.2020

 

 

Osiedle LIGOTA

Termin I 27.07.2020 - 04.08.2020

Termin II 16.09.2020 - 18.09.2020

Termin III 30.11.2020

 

 

Osiedle ZAWODZIE

Termin I 28.07.2020 - 09.09.2020

Termin II 23.09.2020 - 20.10.2020

Termin III 25.11.2020 - 04.12.2020

 

 

Osiedle CENTRUM-I

Termin I 04.08.2020 - 26.08.2020

Termin II 27.08.2020 - 09.09.2020

Termin II 21.10.2020 (dla garaży i lokali uzytkowych)

Termin III 29.10.2020 - 25.11.2020

 

 

Osiedle GISZOWIEC

Termin I 04.08.2020 - 25.11.2020

Termin II 21.09.2020 - 05.12.2020

Termin III 24.11.2020 - 25.11.2020

 

 

Osiedle GRANICZNA

Termin I 07.09.2020 - 02.10.2020

Termin II 27.10.2020 - 04.11.2020

Termin III 02.12.2020 - 03.12.2020

 

 

Osiedle MURCKI

Termin I 31.08.2020 - 18.09.2020

 

 

Osiedle im. ks. P. Ściegiennego

Termin I 08.09.2020 - 30.10.2020

 

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

17.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 8, 8a
19.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 8b, 8c
20.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 8d, 8e
24.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 12, 12a
26.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 12b, 12c
27.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 12d, 12e
31.05.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 6, 6a
01.06.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 6b, 6c
02.06.2021 16:00 – 20:00 Nowowiejskiego 6d, 6e
18.05.2021 16:00 – 19:30 Jabłoniowa 35a
19.05.2021 16:00 – 19:30 Jabłoniowa 37a
20.05.2021 16:00 – 19:30 Jabłoniowa 39a
21.05.2021 16:00 – 19:30 Jabłoniowa 41a
24.05.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 54
25.05.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 42
26.05.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 44
27.05.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 46
28.05.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 48
31.05.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 50
19.05.2021 16:00 – 19:30 Rożanowicza 17
20.05.2021 16:00 – 19:30 Rożanowicza 13
21.05.2021 16:00 – 19:30 Rożanowicza 15
24.05.2021 16:00 – 20:00 Rożanowicza 11
25.05.2021 16:00 – 20:00 Rożanowicza 9
26.05.2021 16:00 – 20:00 Rożanowicza 7
27.05.2021 16:00 – 20:00 Rożanowicza 3
28.05.2021 16:00 – 20:00

Rożanowicza 1

Rożanowicza 5

17.05.2021 16:00 – 19:30 Rysia 12a
18.05.2021 16:00 – 20:00 Rysia 10, 12
19.05.2021 16:00 – 20:00 Karłowicza 15
24.05.2021 16:00 – 20:00 Karłowicza 15a
25.05.2021 16:00 – 20:00 Karłowicza 15b
26.05.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 84 (m.1-15)
27.05.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 84 (m.16-30)
28.05.2021 16:00 – 19:00 Józefowska 84 (m.31–43)
31.05.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 84 (m.44–58)
01.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 84 (m.59–72)
02.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 86 (m.1-21)
07.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 86 (m.22-44)
08.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 86 (m.45-57)
09.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 88 (m.1-28)
10.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 86 (m.58-70)
11.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 88 (m.29-55)
12.06.2021 09:00 – 13:00 Józefowska 94 (m.1-27)
15.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 88 (m.56-70)
16.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 94 (m.28-56)
17.06.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 94 (m.57-70)
31.05.2021 16:00 – 18:30 Mikusińskiego 20
31.05.2021 17:30 – 20:00 Mikusińskiego 22
01.06.2021 16:00 – 18:30 Mikusińskiego 24
01.06.2021 17:30 – 20:00 Mikusińskiego 23
02.06.2021 16:00 – 18:30 Mikusińskiego 5
02.06.2021 17:30 – 20:00 Mikusińskiego 9
07.06.2021 16:00 – 19:00 Mikusińskiego 11
07.06.2021 17:30 – 20:00 Mikusińskiego 7 (m.1-10)
08.06.2021 16:00 – 18:00 Mikusińskiego 7 (m.11-15)
08.06.2021 17:00 – 20:00 Mikusińskiego 13
09.06.2021 16:00 – 18:30 Mikusińskiego 15
09.06.2021 17:30 – 20:00 Mikusińskiego 21
10.06.2021 16:00 – 18:30 Mikusińskiego 17
10.06.2021 17:30 – 20:00 Mikusińskiego 19
01.06.2021 16:00 – 20:00 Ściegiennego 90
02.06.2021 16:00 – 18:30 Jabłoniowa 35b
02.06.2021 17:30 – 20:00 Jabłoniowa 37b
07.06.2021 16:00 – 18:30 Jabłoniowa 39b
07.06.2021 17:30 – 20:00 Jabłoniowa 41b
09.06.2021 16:00 – 18:30 Jabłoniowa 35c
09.06.2021 17:30 – 20:00 Jabłoniowa 37c
10.06.2021 16:00 – 18:30 Jabłoniowa 39c
10.06.2021 17:30 – 20:00 Jabłoniowa 41c
07.06.2021 16:00 – 20:00 Daszyńskiego 17
08.06.2021

16:00 – 19:00

17:30 – 20:00

Daszyńskiego 15

Daszyńskiego 21 (m.1-4)

09.06.2021

16:00 – 19:00

17:30 – 20:00

Daszyńskiego 19

Daszyńskiego 21 (m.5-8)

10.06.2021 16:00 – 20:00 Kotlarza 9, 9a
15.06.2021 16:00 – 20:00 Kotlarza 9b, 9c
16.06.2021 16:00 – 20:00 Kotlarza 9d, 9e
14.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 5
14.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 5a (m.16-22)
15.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 5b
15.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 5a (m.23-30)
16.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 5c
16.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 5d (m.61-67)
17.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 5e
17.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 5d (m.68-75)
21.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 5f
21.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 7 (m.1-7)
22.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 7a
22.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 7 (m.8-15)
23.06.2021 16:00 – 19:00 Kotlarza 7b
23.06.2021 18:00 – 20:00 Kotlarza 7c
24.06.2021 16:00 – 19:30 Kotlarza 7d
24.06.2021 16:00 – 19:30 Kotlarza 7e
05.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.1-14)
06.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.15-28)
07.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.29-42)
08.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.43-56)
09.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 96 (m.57-70)
12.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 98 (m.1-28)
13.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 98 (m.29-42)
14.07.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 98 (m.43-70)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

16.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 114
17.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 116
18.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 118
18.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 118a
19.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 116a
19.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 114a
20.11.2020 16:00 – 20:00

Brzoskwiniowa 21

Gruszowa 1

Gruszowa 3

Gruszowa 7

Gruszowa 9

Morelowa 12

Józefowska 35b

01.07.2021 16:00 – 20:00

Rożanowicza 1
Rożanowicza 3, 5
Rożanowicza 7, 9

02.07.2021 16:00 – 20:00

Rożanowicza 11
Rożanowicza 15, 17

05.07.2021 16:00 – 20:00

Mikusińskiego 5, 7, 9, 11, 15

06.07.2021 16:00 – 20:00

Mikusińskiego 17, 19, 21, 23
Mikusińskiego 20, 22, 24

05.07.2021 16:00 – 20:00

Nowowiejskiego 6, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e

06.07.2021 16:00 – 20:00

Nowowiejskiego 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e

07.07.2021 16:00 – 20:00

Nowowiejskiego 12, 12a, 12b, 12c, 12d, 12e

12.07.2021 16:00 – 20:00

Kotlarza 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e

13.07.2021 16:00 – 20:00

Daszyńskiego 15, 17, 19

05.07.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 48
Jabłoniowa 50
Jabłoniowa 54
06.07.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 42
Jabłoniowa 44
Jabłoniowa 46
07.07.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 37a, 39a, 41a
08.07.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 35c, 37c, 39c, 41c
09.07.2021 16:00 – 20:00 Jabłoniowa 35b, 37b, 39b
02.08.2021 16:00 – 17:30 Ściegiennego 90
02.08.2021 16:30 – 20:00 Kotlarza 5, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5f
04.08.2021 16:00 – 20:00 Kotlarza 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e
03.08.2021 16:00 – 17:00 Rysia 10, 12, 12a
03.08.2021 16:30 – 19:30 Józefowska 84
04.08.2021 16:00 – 17:00 Karłowicza 15, 15b
04.08.2021 16:30 – 19:30 Józefowska 86, 88
09.09.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 96
10.09.2021 16:00 – 20:00 Józefowska 94, 98

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

15.12.2020 16:00 – 20:00

Józefowska 114, 116, 118

16.12.2020 16:00 – 19:00

Józefowska 114a, 116a, 118a

16.12.2020 17:00 – 20:00

Józefowska 35b

17.12.2020 16:00 – 19:00

Brzoskwiniowa 21

Gruszowa 1

Morelowa 12

22.09.2021 16:00 – 20:00

Jabłoniowa 37a, 39a, 41a
Jabłoniowa 35b, 37b, 39b
Jabłoniowa 37c, 39c, 41c

23.09.2021 16:00 – 20:00

Jabłoniowa 42
Jabłoniowa 44
Jabłoniowa 46
Jabłoniowa 48
Jabłoniowa 50
Rysia 10, 12, 12a
Ściegiennego 90

24.09.2021 16:00 – 20:00

Kotlarza 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e
Kotlarza 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e

27.09.2021 16:00 – 20:00

Mikusińskiego 5, 9, 15
Mikusińskiego 17, 19, 21, 23
Mikusińskiego 20, 22, 24

07.10.2021 16:00 – 20:00

Józefowska 84, 86, 88

08.10.2021 16:00 – 19:00

Józefowska 94, 96, 98

11.10.2021 16:00 – 18:30

Rożanowicza 1
Rożanowicza 3
Rożanowicza 7, 9, 11

11.10.2021 17:00 – 20:00

Rożanowicza 15, 17

Daszyńskiego 17

13.10.2021 16:00 – 18:00

Nowowiejskiego 12, 12b, 12c, 12e

13.10.2021 16:30 – 19:00

Nowowiejskiego 8b, 8c, 8d, 8e

04.10.2021

 

16:00 – 20:00

Nowowiejskiego 6, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e (grzejniki łazienkowe)

13.10.2021 17:00 – 20:00

Nowowiejskiego 6, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e

 

 

Osiedle im. A. Zgrzebnioka

Termin I 29.09.2020 - 13.10.2020

Termin II 16.11.2020 - 18.11.2020

Termin III 01.12.2020

 

 

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE

Termin I 12.11.2020 - 13.11.2020

 

TERMIN I

Data odczytu

Godziny

Adres

18.08.2021 16:00 – 20:00 Rybnicka 13
19.08.2021 16:00 – 20:00 Rybnicka 15
20.08.2021 16:00 – 20:00 Rybnicka 17
24.08.2021 16:00 – 20:00 Poniatowskiego 14a, 14b
25.08.2021 16:00 – 20:00 Poniatowskiego 14c, 14d
30.08.2021 16:00 – 20:00 Mikołowska 40 (m.1-35)
31.08.2021 16:00 – 20:00 Mikołowska 40 (m.36-68)
08.09.2021 16:00 – 20:00 Sienkiewicza 42, 44
09.09.2021 16:00 – 20:00 Sienkiewicza 46, 48
10.09.2021 15:00 – 19:00 Francuska 61, 63, 65
13.09.2021 16:00 – 20:00 Kobylińskiego 2a
15.09.2021 16:00 – 20:00 Szeligiewicza 6
16.09.2021 16:00 – 20:00 Szeligiewicza 20
17.09.2021 15:00 – 19:00 Francuska 61a, 63a, 65a
17.09.2021 16:00 – 20:00 Reymonta 3
20.09.2021 16:00 – 20:00 Plebiscytowa 38a, 38b, 40a
22.09.2021 16:00 – 20:00 Plebiscytowa 40b, 42a, 42b
23.09.2021 16:00 – 20:00 Podchorążych 1a (m.1-22)
24.09.2021 16:00 – 19:30 Podchorążych 1a (m.23-45)
27.09.2021 16:00 – 20:00 Drzymały 17
28.09.2021 16:00 – 20:00

Wojewódzka 25

Barbary 3, 3a

29.09.2021 16:00 – 20:00 Szafranka 3
30.09.2021 16:00 – 18:30 Szafranka 6
30.09.2021 17:00 – 20:00 Francuska 18
07.10.2021 16:00 – 18:00 Francuska 61
08.10.2021 15:00 – 19:00 Francuska 63, 65

 

TERMIN II

Data odczytu

Godziny

Adres

27.11.2020 16:30 – 19:30 Jordana 16a, 16b, 16c
05.10.2021 16:00 – 20:00 Reymonta 3
06.10.2021 16:00 – 20:00 Rybnicka 13, 15, 17
04.10.2021 15:00 – 16:00 Poniatowskiego 14
04.10.2021 16:00 – 18:30 Poniatowskiego 14a, 14b, 14c, 14d
04.10.2021 17:00 – 20:00 Mikołowska 40
05.10.2021 16:00 – 18:00 Kobylińskiego 2a
05.10.2021 17:00 – 20:00 Sienkiewicza 42, 44, 46, 48
06.10.2021 16:00 – 19:00 Szeligiewicza 6
06.10.2021 17:30 – 18:00 Szeligiewicza 20 przychodnia
06.10.2021 17:00 – 20:00 Szeligiewicza 20
07.10.2021 17:00 – 20:00 Francuska 61a, 63a, 65a

 

 

OSIEDLE im. J. Kukuczki

Termin I 12.11.2020 - 13.11.2020

 

TERMIN I

Data odczytu

Godziny

Adres

11.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 21
14.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 19
15.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 17
16.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 15
17.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 13
18.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 11
21.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 9
22.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 7
21.06.2021 16:00 – 20:00 Wrocławska 46, 48
22.06.2021 16:00 – 19:00 Wrocławska 40
22.06.2021 17:30 – 20:00 Wrocławska 42 (m.13-18)
23.06.2021 16:00 – 19:00 Wrocławska 44
23.06.2021 17:30 – 20:00 Wrocławska 42 (m.19-24)
28.06.2021 16:00 – 20:00 Wrocławska 34, 36
29.06.2021 16:00 – 20:00 Wrocławska 32, 38
30.06.2021 16:00 – 20:00 Wiślana 3, 3a
23.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 4, 6
24.06.2021 16:00 – 20:00 Lubuska 8, 10
25.06.2021 16:00 – 19:00 Lubuska 12, 14
28.06.2021 16:00 – 20:00 Kujawska 1, 1a
29.06.2021 16:00 – 20:00 Kujawska 1b, 1c
30.06.2021 16:00 – 20:00 Kujawska 6a, 6b
29.06.2021 16:00 – 19:30 Wróblewskiego 28
30.06.2021 16:00 – 19:30 Wróblewskiego 30
01.07.2021 16:00 – 20:00 Wróblewskiego 32
02.07.2021 16:00 – 20:00 Wróblewskiego 34
07.07.2021 16:00 – 20:00 Kujawska 3, 3a
08.07.2021 16:00 – 20:00 Kujawska 3b
Kujawska 6
09.07.2021 16:00 – 18:30 Kujawska 4, 4a
09.07.2021 17:30 – 20:00 Karpacka 3
12.07.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 5, 7
13.07.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 9, 11
14.07.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 13, 15
15.07.2021 16:00 – 18:30 Karpacka 2, 4
15.07.2021 17:30 – 20:00 Karpacka 1
16.07.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 6, 8
12.07.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 8 (m.1-20)
14.07.2021 16:00 – 18:30 Podhalańska 8 (m.21-30)
14.07.2021 17:00 – 20:00 Podhalańska 10 (m.1-10)
15.07.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 10 (m.11-30)
19.07.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 12 (m.1-20)
21.07.2021 16:00 – 18:30 Podhalańska 12 (m.21-30)
21.07.2021 17:00 – 20:00 Podhalańska 14 (m.1-10)
22.07.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 14 (m.11-30)
26.07.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 16 (m.1-20)
28.07.2021 16:00 – 18:30 Podhalańska 16 (m.21-30)
28.07.2021 17:00 – 20:00 Podhalańska 18 (m.1-10)
29.07.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 18 (m.11-30)
19.07.2021 16:00 – 19:00 Wiślana 2, 2a
21.07.2021 16:00 – 19:00 Wiślana 2b
15.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 5, 7
16.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 9, 11
19.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 13
20.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 15
21.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 17, 19
22.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 21
23.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 23, 25
27.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 6
28.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 12
29.07.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 8
30.07.2021 16:00 – 19:00 Sandomierska 10, 10a, 10b
02.08.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 14
19.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 1
20.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 3
21.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 5
22.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 7
23.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 11
26.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 13
27.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 8
28.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 6
29.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 4
30.07.2021 16:00 – 20:00 Kurpiowska 2
05.08.2021 16:00 – 20:00 Łużycka 2a
06.08.2021 16:00 – 20:00 Łużycka 2, 4
09.08.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 14
10.08.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 12
11.08.2021 16:00 – 20:00 Karpacka 10
12.08.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 26 (m.1-15)
16.08.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 24
17.08.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 26 (m.16-30)
10.08.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 20 (m.1-20)
11.08.2021 16:00 – 18:30 Podhalańska 20 (m.21-30)
11.08.2021 17:00 – 20:00 Podhalańska 22 (m.1-10)
12.08.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 22 (m.11-30)

 

TERMIN II

Data odczytu

Godziny

Adres

30.08.2021 16:00 – 20:00

Lubuska 19, 21

31.08.2021 16:00 – 20:00

Lubuska 13, 15, 17

01.09.2021 16:00 – 20:00

Lubuska 7, 9, 11

02.09.2021 16:00 – 20:00

Lubuska 4, 6, 8, 10

Lubuska 12, 14

03.09.2021 16:00 – 19:30

Kujawska 4, 4a, 6, 6a, 6b

06.09.2021 16:00 – 20:00

Kujawska 1, 1a, 1b, 1c

Kujawska 3, 3a, 3b

07.09.2021 16:00 – 20:00

Kurpiowska 1, 3, 5

08.09.2021 16:00 – 20:00

Kurpiowska 7

Kurpiowska 11

09.09.2021 16:00 – 20:00

Kurpiowska 13

Kurpiowska 2

10.09.2021 16:00 – 20:00

Kurpiowska 4, 6, 8

13.09.2021 16:00 – 20:00

Karpacka 5, 7, 9, 11, 13, 15

14.09.2021 16:00 – 19:30

Karpacka 1, 3

Karpacka 2, 4, 6, 8

01.09.2021 16:00 – 20:00

Wrocławska 34, 36, 38

Wrocławska 40

06.09.2021 16:00 – 20:00 Wrocławska 42, 44
Wrocławska 46, 48
08.09.2021 16:00 – 20:00 Wiślana 2, 2a, 2b
Wiślana 3, 3a
02.09.2021 16:00 – 20:00

Podhalańska 8, 10

Podhalańska 12

03.09.2021 16:00 – 20:00 Podhalańska 14, 16, 18
13.09.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 6, 8, 10
Sandomierska 12, 14
14.09.2021 16:00 – 20:00

Sandomierska 9, 11, 13, 15

Sandomierska 17

15.09.2021 16:00 – 20:00

Podhalańska 24, 26

Karpacka 10, 14

16.09.2021 16:00 – 20:00 Sandomierska 19, 21, 23, 25
21.09.2021 16:00 – 20:00

Łużycka 2, 2a, 4

20.09.2021 16:00 – 20:00

Podhalańska 20, 22

21.09.2021 18:00 – 20:00

Wróblewskiego 28, 30, 32, 34

 



     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)