2020-10-29

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.

  • czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
  • lipiec – Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
  • sierpień – Centrum-I, Giszowiec, Zawodzie
  • wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
  • październik – Kukuczki, Śródmieście

Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Uwaga !!! W związku z nieudostępnieniem mieszkania do wymiany podzielników kosztów ciepła w obu wcześniejszych terminach: I podstawowym i II dodatkowym, firma ista Polska Sp. z o.o. informuje, że istnieje możliwość wymiany podzielników w dodatkowym III terminie. Usługa wymiany w III terminie jest bezpłatna, natomiast koszt dodatkowego dojazdu w kwocie 30 zł + VAT zostanie doliczony do indywidualnego rozliczenia kosztów ogrzewania za okres 2020/2021.

 

Użytkownicy, którzy nie skorzystają z zaproponowanej możliwości wymiany podzielników będą rozliczeni w roku 2021 według metody zastępczej: §20.1.2 "Regulaminu rozliczania kosztów ciepła w KSM" (jako lokal nieopomiarowany)".

 

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.

 

 

Osiedle HPR

Termin I 01.06.2020 - 05.06.2020

Termin II 08.07.2020 - 09.07.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

24.11.2020 16:00 – 19:00

Sokolska 33

 

 

Osiedle WIERZBOWA

Termin I 09.06.2020 - 03.07.2020

Termin II 27.07.2020 - 05.08.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

23.11.2020 16:00 – 20:00 Modrzewiowa 24, 24a
Modrzewiowa 24b, 24c
Modrzewiowa 30b, 30c
24.11.2020 16:00 – 20:00 Wierzbowa 19, 21
Wierzbowa 26, 28
25.11.2020 16:00 – 20:00 Wierzbowa 27, 29
Wierzbowa 31, 33
Wierzbowa 35, 37
Wierzbowa 40
26.11.2020 16:00 – 20:00 Wierzbowa 38, 42, 44, 46
27.11.2020 16:00 – 19:00

Topolowa 31a, 31b, 31c, 31d

Klonowa 31, 33
Klonowa 34, 34a

30.11.2020 16:00 – 20:00 Brzozowa 46
Grabowa 5, 5a
Grabowa 7, 7a
01.12.2020 16:00 – 20:00 Brzozowa 30
Brzozowa 36, 36a
Brzozowa 38, 38a
Brzozowa 40, 40a
Brzozowa 42, 42a
Brzozowa 44

 

 

Osiedle SUPERJEDNOSTKA

Termin I 24.06.2020 - 01.07.2020

Termin II 07.09.2020 - 08.09.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

19.11.2020 15:00 – 18:00

Korfantego 16, 18, 20
Korfantego 22, 24, 26
Korfantego 28, 30, 32



Osiedle JANÓW

Termin I 17.06.2020 - 26.06.2020

Termin II 03.09.2020 - 04.09.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

18.11.2020 15:00 – 18:00

Zamkowa 51
Zamkowa 52
Zamkowa 53
Zamkowa 54
Zamkowa 58
Zamkowa 61, 61a, 61b
Zamkowa 65, 67, 69
Zamkowa 81, 81a, 81c
Zamkowa 83, 87, 89



Osiedle SZOPIENICE

Termin I 02.07.2020 - 24.07.2020

Termin II 09.09.2020 - 15.09.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

20.11.2020 15:00 – 17:00

Zamenhofa 16a, 16b, 16c
Zamenhofa 18, 18a

20.11.2020 16:00 – 19:00 Morawa 91c
Morawa 91d
Morawa 93b
Morawa 93d
20.11.2020 15:00 – 19:00 Morawa 119c
Morawa 119d
Morawa 119e
Morawa 119f
23.11.2020 15:00 – 18:00 Osiedlowa 5, 7, 9, 11
Osiedlowa 13
Osiedlowa 15
Przedwiośnie 1
Przedwiośnie 1a, 5a
Przedwiośnie 7, 9
Przedwiośnie 7a, 9a
Przedwiośnie 7b
23.11.2020 17:00 – 19:00 Hallera 28f
Hallera 32b, 32d
Hallera 32e, 32f, 32h
23.11.2020 17:00 – 19:00 Bednorza 36

 

 

Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I 06.07.2020 - 17.08.2020

Termin II 22.09.2020 - 09.10.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

16.11.2020 16:00 – 20:00

Ścigały 27, 29, 33
Ścigały 27a, 29a, 31a, 33a
Ścigały 35, 37, 39
Ścigały 35a, 37a, 39a, 41a

Markiefki 37, 39, 41

Kopalniana 2c

Ścigały 2, 2a, 4, 6, 8

17.11.2020 16:00 – 20:00

Nadgórników 4

Ścigały 31

Ścigały 41

Ścigały 45, 45a, 45b, 45c

Ścigały 36, 38, 40, 42, 44, 46

Ścigały 28, 30, 32, 34

Markiefki 32, 34, 36
Markiefki 33, 33a

Wróblewskiego 7a, 7b

20.11.2020 17:00 – 19:00

Nadgórników 2, 6, 8, 10

Nadgórników 12, 12a, 12b, 12c

23.11.2020 15:30 – 17:00 Wajdy 23, 25, 27



Osiedle GWIAZDY

Termin I 13.07.2020 - 07.08.2020

Termin II 10.09.2020 - 07.10.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

18.11.2020 16:00 – 20:00

Roździeńskiego 86

19.11.2020 16:00 – 20:00

Roździeńskiego 88

23.11.2020 16:00 – 20:00

Roździeńskiego 90

 

 

Osiedle LIGOTA

Termin I 27.07.2020 - 04.08.2020

Termin II 16.09.2020 - 18.09.2020

 

 

Osiedle ZAWODZIE

Termin I 28.07.2020 - 09.09.2020

Termin II 23.09.2020 - 20.10.2020

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

25.11.2020 16:00 – 20:00

1 Maja 108
1 Maja 110
1 Maja 110a
1 Maja 114c
1 Maja 118b
1 Maja 122, 124
1 Maja 144
1 Maja 148

26.11.2020 16:00 – 20:00 1 Maja 150
1 Maja 156, 156a, 156b, 156d
1 Maja 162b, 162c, 162d
1 Maja 162f, 162g, 162i
30.11.2020 16:00 – 20:00 Bohaterów Monte Cassino 1
Bohaterów Monte Cassino 3
Bohaterów Monte Cassino 5
01.12.2020 16:00 – 20:00 Łączna 1, 1a
Łączna 2, 4
02.12.2020 16:00 – 20:00

Racławicka 9, 13

Hałubki 2, 2a
Hałubki 6, 8
Hałubki 8a

03.12.2020 16:00 – 20:00 Łączna 3, 5
Piaskowa 4
Staszica 3
04.12.2020 16:00 – 20:00 Bohaterów Monte Cassino 6a
Bohaterów Monte Cassino 8, 10, 12, 14, 18, 20



Osiedle CENTRUM-I

Termin I 04.08.2020 - 26.08.2020

Termin II 27.08.2020 - 09.09.2020

Termin II 21.10.2020 (dla garaży i lokali uzytkowych)

 

Termin III

Data odczytu

Godziny

Adres

29.10.2020

10:00 – 15:00

Katowicka 65

30.10.2020

14:00 – 19:00

Ordona 20

Ordona 20a

31.10.2020

14:00 – 17:00

Grażyńskiego 11, 11a

Grażyńskiego 13, 13a

31.10.2020

17:00 – 20:00

Sokolska 46, 48

Grażyńskiego 15, 15a

 

 

Osiedle GISZOWIEC

Termin I 04.08.2020 - 23.10.2020

Termin II 21.09.2020 - 21.10.2020

 

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

12.11.2020 09:00 – 15:00

Wojciecha 19c

13.11.2020 09:00 – 15:00 Wojciecha 19d
14.11.2020 09:00 – 12:00 Wojciecha 35
14.11.2020 11:00 – 14:00 Wojciecha 35a
14.11.2020 13:30 – 16:30 Wojciecha 35b


TERMIN II

Data odczytu

Godziny

Adres

12.11.2020 18:00 – 19:30

Wojciecha 39, 39a, 39b

12.11.2020 14:30 – 17:00 Wojciecha 45, 45a, 45b
28.11.2020 16:30 – 18:30 Wojciecha 45c, 45d
12.11.2020 16:00 – 17:00 Gościnna 5, 5a
12.11.2020 17:00 – 18:00 Gościnna 5b
12.11.2020 18:00 – 19:00 Gościnna 5c
13.11.2020 16:00 – 17:00 Wojciecha 31, 31a, 31b
13.11.2020 17:00 – 18:30 Wojciecha 27, 27a, 27b

 

TERMIN III

Data odczytu

Godziny

Adres

24.11.2020 15:00 – 17:00

Miła 2, 2a, 4
Miła 3a, 3b
Miła 5c
Miła 8
Miła 18
Miła 28
Miła 34
Miła 46, 52
Miła 54, 58

Mysłowicka 47a, 47c

24.11.2020 16:30 – 19:00 Mysłowicka 1a
Mysłowicka 1b
Mysłowicka 1c
Mysłowicka 1d
25.11.2020 15:00 – 17:00

Mysłowicka 3
Mysłowicka 5
Mysłowicka 7

Karliczka 3
Karliczka 9

25.11.2020 16:30 – 19:00 Karliczka 25
Karliczka 36

 

 

Osiedle GRANICZNA

Termin I 07.09.2020 - 02.10.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

27.10.2020 16:00 – 19:00 Floriana 18,20,22
28.10.2020 16:00 – 18:00 Paderewskiego 14,16
28.10.2020 17:00 – 20:00 Krasińskiego 26, 28
02.11.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63, 63c
03.11.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63a, 63b
04.11.2020 16:00 – 17:30 Francuska 70b
04.11.2020 17:00 – 20:00

Graniczna 19

Graniczna 25a,25b,25c

 

 

Osiedle MURCKI

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

31.08.2020

09:00 – 11:00

Bohdanowicza 1 (m.1-15)

31.08.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 1 (m.16-30)
31.08.2020 13:00 – 15:00 Bohdanowicza 1 (m.31-45)

01.09.2020

09:00 – 11:00

Bohdanowicza 1 (m.46-60)

01.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 1 (m.61-75)
01.09.2020 13:00 – 15:00 Bohdanowicza 1 (m.76-90)

02.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 1 (m.91-105)

02.09.2020

11:00 – 13:00

Bohdanowicza 14 (m.1-15)

03.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 14 (m.16-30)

03.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 14 (m.31-45)

03.09.2020

13:00 – 15:00 Bohdanowicza 14 (m.46-60)

03.09.2020

15:00 – 16:30

Bohdanowicza 2 (m.1-15)

04.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 2 (m.16-30)

04.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 2 (m.31-45)

05.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 2 (m.46-60)

05.09.2020

11:00 – 13:00 Budryka 1 (m.1-15)

05.09.2020

13:00 – 15:00 Budryka 1 (m.16-30)

07.09.2020

09:00 – 11:00 Budryka 1 (m.31-45)

07.09.2020

11:00 – 13:00 Budryka 1 (m.46-60)

07.09.2020

13:00 – 15:00 Budryka 1 (m.61-75)

08.09.2020

10:00 – 12:00 Budryka 2 (m.1-15)

08.09.2020

12:00 – 14:00 Budryka 2 (m.16-30)

09.09.2020

09:00 – 11:00 Czeczota 1 (m.1-15)

09.09.2020

11:00 – 13:00 Czeczota 1 (m.16-30)

09.09.2020

13:00 - 15:00 Czeczota 1 (m.31-45)

09.09.2020

15:00 – 16:30 Czeczota 1 (m.46-60)

10.09.2020

09:00 – 11:00 Czeczota 1 (m.61-75)

10.09.2020

11:00 – 13:00 Czeczota 2 (m.1-15)

10.09.2020

13:00 – 15:00 Czeczota 2 (m.16-30)

10.09.2020

15:00 – 17:00 Kasprowicza 5 (m.1-12)

10.09.2020

17:00 – 18:30 Kasprowicza 5 (m.13-24)

11.09.2020

09:00 – 10:30 Mruczka 10 (m.1-10)

11.09.2020

10:30 – 12:00 Mruczka 10 (m.11-21)

11.09.2020

12:00 – 14:00 Mruczka 5a (m.1-15)

11.09.2020

14:00 – 16:00 Mruczka 5a (m.16-30)

11.09.2020

16:00 – 18:00 Mruczka 5a (m.31-46)

14.09.2020

09:00 – 10:30 Mruczka 7 (m.1-9)

14.09.2020

10:30 – 12:00 Mruczka 7 (m.10-18)

14.09.2020

12:00 – 13:30 Mruczka 8 (m.1-10)

14.09.2020

13:30 – 15:00 Mruczka 8 (m.10-20)

14.09.2020

15:00 – 16:30 Mruczka 9 (m.1-10)

14.09.2020

16:30 – 18:00 Mruczka 9 (m.11-21)

16.09.2020

09:00 – 11:00 Strzeleckiego 3 (m.1-15)

16.09.2020

11:00 – 13:00 Strzeleckiego 3 (m.16-30)

16.09.2020

13:00 – 15:00 Strzeleckiego 4 (m.1-15)

16.09.2020

15:00 – 17:00 Strzeleckiego 4 (m.16-30)

16.09.2020

17:00 – 18:30 Strzeleckiego 4 (m. 31-45)

17.09.2020

09:00 – 11:00 Strzeleckiego 4 (m.46-60)

17.09.2020

11:00 – 13:00 Strzeleckiego 4 (m.61-75)

17.09.2020

13:00 – 14:30 Tokarskiego 2 (m.1-12)

18.09.2020

09:00 – 11:00 Tokarskiego 2 (m.13-24)

18.09.2020

11:00 – 12:30 Tokarskiego 4 (m.1-12)

18.09.2020

12:30 – 14:00 Tokarskiego 4 (m.13-23)

 

 

Osiedle im. ks. P. Ściegiennego

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

08.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.1-20)

09.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.21-40)
10.09.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.41-60)

14.09.2020

15:00 – 20:00

Józefowska 114 (m.61-70)

14.09.2020

15:00 – 20:00

Józefowska 116 (m.1-17)

15.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 116 (m.18-44)
16.09.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116 (m.45-70)

17.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.1-27)

18.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.28-52)

21.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.53-70)
12.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114a (m.1-22)
13.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114a (m.23-44)
14.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114a (m.45-66)
15.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116a (m.1-20)
16.10.2020 15:00 – 19:00 Józefowska 116a (m.21-37)
19.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116a (m.38-66)
20.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 118a (m.1-29)
21.10.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 118a (m.30-58)
22.10.2020 15:00 – 18:00 Józefowska 118a (m.59-66)
22.10.2020 17:00 – 20:00 Józefowska 35b
23.10.2020 15:00 – 19:00 Brzoskwiniowa 21
26.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 1
27.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 3
28.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 7
29.10.2020 15:00 – 20:00 Gruszowa 9
30.10.2020 15:00 – 20:00 Morelowa 12
    Józefowska 94 (m.1-20)
    Józefowska 94 (m.21-40)
    Józefowska 94 (m.41-60)
    Józefowska 94 (m.61-66)
    Józefowska 96 (m.1-15)
    Józefowska 96 (m.16-30)
    Józefowska 96 (m.31-60)
    Józefowska 96 (m.61-66)
    Józefowska 98 (m.1-18)
    Józefowska 98 (m.19-48)
    Józefowska 98 (m.49-66)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

16.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 114
17.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 116
18.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 118
18.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 118a
19.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 116a
19.11.2020 16:00 – 20:00 Józefowska 114a
20.11.2020 16:00 – 20:00

Brzoskwiniowa 21

Gruszowa 1

Gruszowa 3

Gruszowa 7

Gruszowa 9

Morelowa 12

Józefowska 35b

 

 

Osiedle im. A. Zgrzebnioka

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

29.09.2020

15:00 – 19:00 Bocianów 1,3,5,7,15,17
01.10.2020 15:00 – 19:00 Bocianów 2,4,8,10,12

01.10.2020

15:00 – 19:00

Zgrzebnioka 10,12,14

02.10.2020

15:00 – 19:00

Zgrzebnioka 2,4,6,8,16,18,20

05.10.2020

15:00 – 19:00 Łabędzia 1,3,5,7,9,11,13,15
06.10.2020 15:00 – 19:00 Łabędzia 17,19,21,4,4a,4b
06.10.2020 15:00 – 19:00 Kolibrów,4,4a,4b

07.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 6,8,8a,10,12,14

08.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 7,7a,16,16a,15,17,19,21

09.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 18,18a

09.10.2020

15:00 – 19:00 Lelków 2,4,5,7,10
12.10.2020 15:00 – 19:00 Cyranek 37
12.10.2020 15:00 – 19:00 Zimorodków 1,3,17,19,38
13.10.2020 15:00 – 19:00 Bocianów 9,11,13,14,16,18

 

TERMIN II

Data odczytu

Godziny

Adres

16.11.2020 15:00 – 19:00

Bocianów 1, 3
Bocianów 2, 4
Bocianów 5
Bocianów 8
Bocianów 9, 11
Bocianów 10, 12
Bocianów 13
Bocianów 14
Bocianów 15
Bocianów 16
Bocianów 18

Łabędzia 1
Łabędzia 7
Łabędzia 11, 15
Łabędzia 19, 21

Zgrzebnioka 2
Zgrzebnioka 4, 8
Zgrzebnioka 12, 14
Zgrzebnioka 16, 20

17.11.2020 15:00 – 19:00 Kolibrów 4
Kolibrów 4a, 4b
Kolibrów 6
Kolibrów 7, 7a
Kolibrów 8, 8a, 10
Kolibrów 12
Kolibrów 14, 14a
Kolibrów 15
Kolibrów 16, 16a
Kolibrów 17
Kolibrów 18, 18a
Kolibrów 19
Kolibrów 21
18.11.2020 15:00 – 19:00

Lelków 4
Lelków 5, 7
Lelków 10

Zimorodków 1
Zimorodków 3
Zimorodków 19
Zimorodków 38

Cyranek 37

 

 

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

12.11.2020

16:00 – 20:00 Jordana 16a, 16b
13.11.2020 16:00 – 20:00 Jordana 16c

 

TERMIN II

Data odczytu

Godziny

Adres

27.11.2020 16:30 – 19:30 Jordana 16a, 16b, 16c

 



     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)