2020-09-04

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.

  • czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
  • lipiec – Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
  • sierpień – Centrum-I, Giszowiec, Zawodzie
  • wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
  • październik – Kukuczki, Śródmieście

Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.

 

 

Osiedle HPR

Termin I  01.06.2020 - 05.06.2020

Termin II  08.07.2020 - 09.07.2020

 

 

Osiedle WIERZBOWA

Termin I  09.06.2020 - 03.07.2020

Termin II  27.07.2020 - 05.08.2020

 

 

Osiedle SUPERJEDNOSTKA

Termin I  24.06.2020 - 01.07.2020

Termin II  07.09.2020 - 08.09.2020

 

 

Osiedle JANÓW

Termin I  17.06.2020 - 26.06.2020

 Termin II  03.09.2020 - 04.09.2020

 

 

Osiedle SZOPIENICE

Termin I 02.07.2020 - 24.07.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

09.09.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119c,119d,119e,119f

10.09.2020

15:00 – 19:00

Morawa 91d,93b,91c,93d

11.09.2020

15:00 – 19:00

Zamehofa 16a,16b,16c,18,18a

11.09.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 5,7,9,11,13,15
14.09.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnia 1,3,5,7,9,1a,3a,5a,7a,9a,7b,9b
15.09.2020

15:00 – 19:00

Bednorza 24,26,28,30,32,36,38
15.09.2020

15:00 – 19:00

Hallera 28e,28f,28g

Hallera 32a,b,c,d,e,f,g,h

 

 

Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I 06.07.2020 - 17.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

22.09.2020

16:00 – 20:00

Markiefki 32,34,36

Kopalniana 2c

Ścigały 2,2a,6,8

23.09.2020

16:00 – 20:00

Markiefki 33,33a
Markiefki 37,39,41
24.09.2020 16:00 – 20:00 Nadgórników 2,4,6,8,10
Nadgórników 12,12a,12b,12c
28.09.2020 16:00 – 20:00

Ścigały 27,31,33
Ścigały 27a,29a,31a,33a

Ścigały 35,37,39

29.09.2020 16:00 – 20:00 Ścigały 35a,37a,39a,41a
Ścigały 45,45a,45b,45c
Ścigały 47,47a,47b
30.09.2020 16:00 – 20:00

Wajdy 23,25,27

Ścigały 28,32,34

01.10.2020 16:00 – 20:00

Wróblewskiego 7a,7b

Ścigały 36,38,40,42,44,46

 

 

Osiedle GWIAZDY

Termin I 13.07.2020 - 07.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

10.09.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m. 1-110)

11.09.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m. 111-192)

14.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 86 (m. 1-87) *

15.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 86 (m. 88-192) *

10.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 1-110)

11.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 111-192)

14.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 1-92) *

15.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 90 (m. 93-184) *

16.09.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 88 (m. 1-184)

02.10.2020

14:30 – 19:00 Uniwersytecka 25 (m. 1-68)

03.10.2020

10:00 – 13:00 Uniwersytecka 25 (m. 110-168)

05.10.2020

14:30 – 20:00 Uniwersytecka 29 (m. 4-169)

06.10.2020

14:30 – 20:00 Roździeńskiego 86a (m. 3-94)

07.10.2020

14:30 – 20:00 Roździeńskiego 86a (m. 96-178)

 * Opomiarowanie łazienek i toalet dotyczy wszystkich mieszkań, które miały wymienione podzielniki w I terminie

 

Uwaga! Komunikat dla Osiedla Gwiazdy. Firma ista Polska Sp. z o.o. uprzejmie prosi Państwa o obecność w mieszkaniu (zgodnie z tabelą powyżej) w dniach 14 i 15.09.2020 r. w godzinach 15:00-20:00 z uwagi na konieczność dokładnej inwentaryzacji instalacji centralnego ogrzewania w łazienkach i toaletach. Zgodnie z Regulaminem rozliczania, wszystkie grzejniki (również rurowe) znajdujące się w lokalu muszą zostać opomiarowane. W związku z tym prosimy o udostępnienie tych pomieszczeń w celu przeprowadzenia takiej inwentaryzacji oraz opomiarowania grzejników w tych pomieszczeniach. Niniejsza prośba dotyczy wszystkich lokali, również tych, w których wymiana podzielników ciepła na nowe już nastąpiła.

Z wyrazami szacunku firma ista Polska Sp. z o.o.

 

 

Osiedle LIGOTA

Termin I 27.07.2020 - 04.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

16.09.2020

15:00 – 19:00

Ligocka 70,70a

16.09.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 6,4a

17.09.2020

15:00 – 19:00 Zielonogórska 13,15,17,19,21
Zielonogórska 13a,15a,17a,19a,21a

17.09.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 8a

17.09.2020

15:00 – 19:00

Armii Krajowej 50a,50b,50c

18.09.2020

15:00 – 19:00

Warmińska 9,11,13,15,17,19,19a,19b,19c,11a,11b,13a,13b,13c

 

 

Osiedle ZAWODZIE

Termin I  28.07.2020 - 09.09.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

23.09.2020

15:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 3

24.09.2020

15:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 5

25.09.2020

16:00 – 20:00 1 Maja 122, 124, 126, 148, 150

 

 

Osiedle CENTRUM-I

Termin I 04.08.2020 - 26.08.2020

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

27.08.2020

15:00 – 19:00

Czerwińskiego 8

28.08.2020

14:00 – 19:00 Grażyńskiego 11

28.08.2020

14:00 – 19:00 Grażyńskiego 11a

31.08.2020

15:00 – 19:00 Grażyńskiego 13

31.08.2020

15:00 – 19:00 Grażyńskiego 13a

01.09.2020

15:00 – 19:00 Grażyńskiego 15

01.09.2020

15:00 – 19:00 Grażyńskiego 15a

02.09.2020

14:00 – 19:00 Grażyńskiego 7

02.09.2020

14:00 – 19:00 Grażyńskiego 7a

02.09.2020

14:00 – 19:00 Grażyńskiego 9
03.09.2020 17:00 – 19:00 Grażyńskiego 9a
04.09.2020 14:00 – 19:00 Katowicka 65
07.09.2020 15:00 – 19:00 Ordona 20
08.09.2020 15:00 – 19:00 Ordona 20a
09.09.2020 17:00 – 19:00 Sokolska 46
09.09.2020 17:00 – 19:00 Sokolska 48

 

 

Osiedle GISZOWIEC

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

04.08.2020

15:00 – 19:00

Miła 2,4

05.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24

06.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 3,3a,3b

07.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 26,28

07.08.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 3,9

10.08.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 25

11.08.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 36

12.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 36,38,40,42,44
13.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 46,48,50,52
14.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 54,56,58
17.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 5,5a
18.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 5b,5c
19.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1a
20.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1b
21.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 3
24.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 5
25.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 7
26.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1c
27.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 47,47a,b,c
28.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 30,32,34
31.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1d
26.08.2020 11:00 – 15:00 Mysłowicka 8 (m.1-22)
26.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 8 (m.23-44)
26.08.2020 11:00 – 15:00 Mysłowicka 16 (m.1-22)
26.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 16 (m.23-44)
27.08.2020 10:00 – 14:30 Mysłowicka 20 (m.1-28)
27.08.2020 14:30 – 19:00 Mysłowicka 20 (m.29-56)
27.08.2020 10:00 – 14:30 Mysłowicka 22 (m.1-28)
27.08.2020 14:30 – 19:00 Mysłowicka 22 (m.29-55)
28.08.2020 09:30 – 13:30 Mysłowicka 14 (m.1-22)
28.08.2020 13:30 – 17:30 Mysłowicka 14 (m.23-44)
31.08.2020 10:00 – 15:00 Miła 9
31.08.2020 14:00 – 19:00 Miła 9a
01.09.2020 10:00 – 15:00 Miła 9b
01.09.2020 14:00 – 19:00 Miła 9c
02.09.2020 10:00 – 14:30 Miła 9d
02.09.2020 14:00 – 19:00 Miła 7
02.09.2020 14:00 – 19:00 Miła 7a
03.09.2020 16:00 – 19:00 Miła 7b
03.09.2020 10:00 – 13:00 Mysłowicka 45,45a,45b
03.09.2020 13:00 – 16:00 Mysłowicka 45c,45d,45e

07.09.2020

09:00 – 13:30

Gościnna 5

07.09.2020

13:30 – 18:00

Gościnna 5a

08.09.2020

09:00 – 13:30

Gościnna 5b

08.09.2020

13:30 – 18:00

Gościnna 5c

09.09.2020

09:00 – 13:30

Wojciecha 11

09.09.2020

13:30 – 18:00

Wojciecha 11a

09.09.2020

18:00 – 20:00 Wojciecha 11b (m.1-15)

10.09.2020

18:00 – 20:00 Wojciecha 11b (m.16-32)

10.09.2020

09:00 – 13:30

Wojciecha 11c

10.09.2020

13:30 – 18:00

Wojciecha 11d

11.09.2020

09:00 – 11:00

Wojciecha 27

11.09.2020

11:00 – 13:00

Wojciecha 27a

11.09.2020

13:00 – 15:00

Wojciecha 27b

08.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 47

08.09.2020

14:00 – 18:30

Wojciecha 47a (m.1-20)

09.09.2020

14:00 – 16:30

Wojciecha 47a (m.21-30)

09.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 47b

09.09.2020

16:00 – 18:30

Wojciecha 47c (m.1-10)

10.09.2020

14:00 – 18:30

Wojciecha 47c (m.11-30)

10.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 47d

11.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 53

11.09.2020

14:00 – 18:30

Wojciecha 53a (m.1-20)
14.09.2020

14:00 – 16:30

Wojciecha 53a (m.21-30)
14.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 53b
15.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 51
15.09.2020

14:00 – 18:30

Wojciecha 51a (m.1-20)
16.09.2020

14:00 – 16:30

Wojciecha 51a (m.21-30)
16.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 51b
16.09.2020

16:00 – 18:30

Wojciecha 43a (m.1-10)
17.09.2020

14:00 – 18:30

Wojciecha 43a (m.11-30)
17.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 43
21.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 43b
21.09.2020

14:00 – 18:30

Wojciecha 43c (m.1-20)
22.09.2020

14:00 – 16:30

Wojciecha 43c (m.21-30)
22.09.2020

09:00 – 14:30

Wojciecha 43d
22.09.2020

15:30 - 18:30

Wojciecha 40 (m.1-15)
24.09.2020

14:00 - 17:30

Wojciecha 40 (m.16-32)
23.09.2020

09:00 - 14.30

Wojciecha 40a
23.09.2020

14:00 - 19:00

Wojciecha 40b
24.09.2020

09:00 - 14:30

Wojciecha 40c
21.09.2020

09:00 – 16:00

Wojciecha 7a
21.09.2020 16:00 – 20:00 Wojciecha 7b (m.1-20)
22.09.2020

09:00 – 12:00

Wojciecha 7b (m.21-32)
22.09.2020 12:00 – 18:00 Wojciecha 7c
22.09.2020 18:00 – 20:00 Wojciecha 7d (m.1-10)
23.09.2020

09:00 – 13:00

Wojciecha 7d (m.11-32)
23.09.2020 13:00 – 20:00 Wojciecha 7e
24.09.2020

09:00 – 16:00

Wojciecha 7f
24.09.2020 16:00 – 20:00 Wojciecha 7g (m.1-20)
25.09.2020

09:00 – 12:00

Wojciecha 7g (m.21-32)
25.09.2020

12:00 – 18:00

Wojciecha 7h

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

21.09.2020

15:00 – 19:00

Miła 3,3a,3b,5,5a,5b,5c

22.09.2020

15:00 – 19:00 Miła 2,2a,4,4a,6,8,10,12,14,16,18,22,24,26,28,30,32

23.09.2020

15:00 – 19:00 Miła 34,36,38,40,42,44,46,48,50,52

24.09.2020

15:00 – 19:00 Mysłowicka 1a,1b,1c,1d

25.09.2020

15:00 – 19:00 Mysłowicka 3,5,7

25.09.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 3,9
26.09.2020

10:00 – 12:00

Mysłowicka 47,47a,47b,47c
28.09.2020 15:00 – 19:00 Karliczka 25,36

 

 

Osiedle GRANICZNA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

07.09.2020 16:00 – 20:00 Francuska 70b (m.1-30)
08.09.2020 16:00 – 20:00 Francuska 70b (m.31-51)
09.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 19
12.09.2020 09:00 – 13:00 Graniczna 25a,25b,25c
12.09.2020 11:30 – 14:00 Graniczna 63 (m.1-7)
15.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63 (m.8-32)
16.09.2020 16:00 – 18:00 Graniczna 63 (m.33-40)
16.09.2020 17:00 – 20:00 Graniczna 63a (m.1-20)
17.09.2020 16:00 – 19:00 Graniczna 63a (m.21-40)
17.09.2020 18:00 – 20:00 Graniczna 63b (m.1-7)
18.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63b (m.8-34)
21.09.2020 16:00 – 18:00 Graniczna 63b (m.35-40)
21.09.2020 17:00 – 20:00 Graniczna 63c (m.23-40)
22.09.2020 16:00 – 20:00 Graniczna 63c (m.1-22)
23.09.2020 16:00 – 20:00 Paderewskiego 14,16
29.09.2020 16:00 – 20:00 Krasińskiego 26
30.09.2020 16:00 – 20:00 Krasińskiego 28
01.10.2020 16:00 – 20:00 Floriana 18,20
02.10.2020 16:00 – 20:00 Floriana 22

 

 

Osiedle MURCKI

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

31.08.2020

09:00 – 11:00

Bohdanowicza 1 (m.1-15)

31.08.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 1 (m.16-30)
31.08.2020 13:00 – 15:00 Bohdanowicza 1 (m.31-45)

01.09.2020

09:00 – 11:00

Bohdanowicza 1 (m.46-60)

01.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 1 (m.61-75)
01.09.2020 13:00 – 15:00 Bohdanowicza 1 (m.76-90)

02.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 1 (m.91-105)

02.09.2020

11:00 – 13:00

Bohdanowicza 14 (m.1-15)

03.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 14 (m.16-30)

03.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 14 (m.31-45)

03.09.2020

13:00 – 15:00 Bohdanowicza 14 (m.46-60)

03.09.2020

15:00 – 16:30

Bohdanowicza 2 (m.1-15)

04.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 2 (m.16-30)

04.09.2020

11:00 – 13:00 Bohdanowicza 2 (m.31-45)

05.09.2020

09:00 – 11:00 Bohdanowicza 2 (m.46-60)

05.09.2020

11:00 – 13:00 Budryka 1 (m.1-15)

05.09.2020

13:00 – 15:00 Budryka 1 (m.16-30)

07.09.2020

09:00 – 11:00 Budryka 1 (m.31-45)

07.09.2020

11:00 – 13:00 Budryka 1 (m.46-60)

07.09.2020

13:00 – 15:00 Budryka 1 (m.61-75)

08.09.2020

10:00 – 12:00 Budryka 2 (m.1-15)

08.09.2020

12:00 – 14:00 Budryka 2 (m.16-30)

09.09.2020

09:00 – 11:00 Czeczota 1 (m.1-15)

09.09.2020

11:00 – 13:00 Czeczota 1 (m.16-30)

09.09.2020

13:00 - 15:00 Czeczota 1 (m.31-45)

09.09.2020

15:00 – 16:30 Czeczota 1 (m.46-60)

10.09.2020

09:00 – 11:00 Czeczota 1 (m.61-75)

10.09.2020

11:00 – 13:00 Czeczota 2 (m.1-15)

10.09.2020

13:00 – 15:00 Czeczota 2 (m.16-30)

10.09.2020

15:00 – 17:00 Kasprowicza 5 (m.1-12)

10.09.2020

17:00 – 18:30 Kasprowicza 5 (m.13-24)

11.09.2020

09:00 – 10:30 Mruczka 10 (m.1-10)

11.09.2020

10:30 – 12:00 Mruczka 10 (m.11-21)

11.09.2020

12:00 – 14:00 Mruczka 5a (m.1-15)

11.09.2020

14:00 – 16:00 Mruczka 5a (m.16-30)

11.09.2020

16:00 – 18:00 Mruczka 5a (m.31-46)

14.09.2020

09:00 – 10:30 Mruczka 7 (m.1-9)

14.09.2020

10:30 – 12:00 Mruczka 7 (m.10-18)

14.09.2020

12:00 – 13:30 Mruczka 8 (m.1-10)

14.09.2020

13:30 – 15:00 Mruczka 8 (m.10-20)

14.09.2020

15:00 – 16:30 Mruczka 9 (m.1-10)

14.09.2020

16:30 – 18:00 Mruczka 9 (m.11-21)

16.09.2020

09:00 – 11:00 Strzeleckiego 3 (m.1-15)

16.09.2020

11:00 – 13:00 Strzeleckiego 3 (m.16-30)

16.09.2020

13:00 – 15:00 Strzeleckiego 4 (m.1-15)

16.09.2020

15:00 – 17:00 Strzeleckiego 4 (m.16-30)

16.09.2020

17:00 – 18:30 Strzeleckiego 4 (m. 31-45)

17.09.2020

09:00 – 11:00 Strzeleckiego 4 (m.46-60)

17.09.2020

11:00 – 13:00 Strzeleckiego 4 (m.61-75)

17.09.2020

13:00 – 14:30 Tokarskiego 2 (m.1-12)

18.09.2020

09:00 – 11:00 Tokarskiego 2 (m.13-24)

18.09.2020

11:00 – 12:30 Tokarskiego 4 (m.1-12)

18.09.2020

12:30 – 14:00 Tokarskiego 4 (m.13-23)

 

 

Osiedle im. ks. P. Ściegiennego

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

08.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.1-20)

09.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.21-40)
10.09.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 114 (m.41-60)

14.09.2020

15:00 – 20:00

Józefowska 114 (m.61-70)

14.09.2020

15:00 – 20:00

Józefowska 116 (m.1-17)

15.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 116 (m.18-44)
16.09.2020 15:00 – 20:00 Józefowska 116 (m.45-70)

17.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.1-27)

18.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.28-52)

21.09.2020

15:00 – 20:00 Józefowska 118 (m.53-70)

 

 

Osiedle im. A. Zgrzebnioka

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

29.09.2020

15:00 – 19:00 Bocianów 1,3,5,7,15,17

30.09.2020

15:00 – 19:00 Bocianów 9,11,13,14,16,18
01.10.2020 15:00 – 19:00 Bocianów 2,4,8,10,12

01.10.2020

15:00 – 19:00

Zgrzebnioka 10,12,14

02.10.2020

15:00 – 19:00

Zgrzebnioka 2,4,6,8,16,18,20

05.10.2020

15:00 – 19:00 Łabędzia 1,3,5,7,9,11,13,15
06.10.2020 15:00 – 19:00 Łabędzia 17,19,21,4,4a,4b

07.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 6,8,8a,10,12,14

08.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 7,7a,16,16a,15,17,19,21

09.10.2020

15:00 – 19:00 Kolibrów 18,18a

09.10.2020

15:00 – 19:00 Lelków 2,4,5,7,10
12.10.2020 15:00 – 19:00 Cyranek 37
12.10.2020 15:00 – 19:00 Zimorodków 1,3,17,19,38





     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)