2020-08-10

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.

  • czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
  • lipiec – Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
  • sierpień – Centrum-I, Giszowiec, Zawodzie
  • wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
  • październik – Kukuczki, Śródmieście

Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.

 

 

Osiedle HPR

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

01.06.2020

16:30 – 20:00

Sokolska 33 (m.1-27)

02.06.2020

17:00 – 20:00

Sokolska 33 (m.28-52)

03.06.2020

17:00 – 20:00

Sokolska 33 (m.53-77)

04.06.2020

16:30 – 20:00

Sokolska 33 (m.78-113)

05.06.2020

14:30 – 20:00

Sokolska 33 (m.114-163)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

08.07.2020

16:00 – 20:00

Sokolska 33

09.07.2020

16:00 – 20:00

Sokolska 33

 

 

Osiedle WIERZBOWA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

09.06.2020

17:00 – 20:00

Klonowa 33

10.06.2020

17:00 – 20:00

Klonowa 31

12.06.2020

14:30 – 17:00

Brzozowa 36,36a

15:30 – 19:00

Brzozowa 38,38a

16:30 – 20:00

Brzozowa 40,40a

15.06.2020

16:00 – 20:00

Grabowa 7,7a

16.06.2020

17:00 – 20:00

Brzozowa 30

17.06.2020

17:00 – 20:00

Topolowa 31

 

18.06.2020

15:00 – 20:00

16:00 – 18:00

17:00 – 20:00

Wierzbowa 26

Brzozowa 26,26a

Brzozowa 42,42a

19.06.2020

14:30 – 19:00

15:00 – 20:00

Brzozowa 44,46

Wierzbowa 28

22.06.2020

16:30 – 20:00

Grabowa 5,5a

23.06.2020

17:00 – 20:00

Wierzbowa 44

24.06.2020

17:00 – 20:00

Wierzbowa 46

25.06.2020

16:00 – 18:00

17:00 – 20:00

Klonowa 34,34a

Wierzbowa 27,29

26.06.2020

14:30 – 20:00

Wierzbowa 19,21

29.06.2020

16:00 – 20:00

Wierzbowa 31,33,35,37

02.07.2020

16:00 – 20:00

Wierzbowa 38

03.07.2020

14:30 – 20:00

Wierzbowa 40,42

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

27.07.2020

16:00 – 20:00

Brzozowa 44

Brzozowa 46

Grabowa 5

Grabowa 5a

Wierzbowa 26

Wierzbowa 28

Modrzewiowa 24

Modrzewiowa 24a

28.07.2020

16:00 – 20:00

Modrzewiowa 24b

Modrzewiowa 24c

Modrzewiowa 30b

Modrzewiowa 30c

18:00 – 20:00

Topolowa 31

29.07.2020

16:15 – 20:00

Brzozowa 26

Brzozowa 26a

Brzozowa 30

Brzozowa 36

Brzozowa 36a

Brzozowa 38

Brzozowa 38a

Brzozowa 40

Brzozowa 40a

Brzozowa 42

Brzozowa 42a

30.07.2020

16:15 – 20:00

Klonowa 31

Klonowa 33

Klonowa 34a

Grabowa 7

Grabowa 7a

31.07.2020

14:15 – 20:00

Wierzbowa 19

Wierzbowa 21

Wierzbowa 27

Wierzbowa 29

Wierzbowa 31

Wierzbowa 33

Wierzbowa 37

Wierzbowa 46

05.08.2020

16:15 – 20:00

Wierzbowa 38

Wierzbowa 40

Wierzbowa 42

Wierzbowa 44

 

 

Osiedle SUPERJEDNOSTKA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

24.06.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 16 (m. 1-90)

Korfantego 18 (m. 1-75)

Korfantego 20 (m. 1-30)

25.06.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 20 (m. 30-90)

Korfantego 22 (m. 1-90)

Korfantego 24 (m. 1-75)

29.06.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 26 (m. 1-90)

Korfantego 28 (m. 1-90)

01.07.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 30 (m. 1-75)

Korfantego 32 (m. 1-90)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

07.09.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 16 (m. 1-90)

Korfantego 18 (m. 1-75)

Korfantego 20 (m. 1-90)

Korfantego 22 (m. 1-90)

08.09.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 24 (m. 1-75)

Korfantego 26 (m. 1-75)

Korfantego 28 (m. 1-90)

Korfantego 30 (m. 1-75)

Korfantego 32 (m. 1-90)

 

 

Osiedle JANÓW

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

17.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 45,47,49

18.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 51,53,52,54

19.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 60,63,65,67,69

22.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 61,61a,61b,61c

23.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 81,56,58

26.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 83,85,87,89

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres

03.09.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 52,54,56,58,60

Zamkowa 61,61a,61b,61c

Zamkowa 65,67,69

04.09.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 83,85,87,89

Zamkowa 81,81a,81b,81c

Zamkowa 53,51

Zamkowa 49,47,45

 

 

Osiedle SZOPIENICE

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

02.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119c

02.07.2020

15:00 – 19:00

Zamenhofa 16

03.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 91d

06.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119e

07.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119f

07.07.2020

15:00 – 19:00

Zamehofa 18

08.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 93b

08.07.2020

15:00 – 19:00

Bednorza 32-38

09.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 93d

09.07.2020

15:00 – 19:00

Bednorza 24-30

10.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 91c

13.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119d

14.07.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnie 1,3,5,1a,3a,5a

15.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 5,7

16.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 9,11

17.07.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnie 7,9,7a

20.07.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnie 9a,7b,9b

21.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 13

21.07.2020

15:00 – 19:00

Hallera 28e

22.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 15

22.07.2020

15:00 – 19:00

Hallera 28f

23.07.2020

15:00 – 19:00 Hallera 28g, 32a-d

24.07.2020

15:00 – 19:00 Hallera 32e-32h

 

 

Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

06.07.2020

16:00 – 19:30

Nadgórników 2,4

08.07.2020

15:00 – 19:30

Markiefki 32,34,36

09.07.2020

15:00 – 20:00

Ścigały 2,2a,4

10.07.2020

15:00 – 19:00

Ścigały 6,8

10.07.2020

14:30 – 19:30

Nadgórników 6,8,10

13.07.2020

15:00 – 19:30

Markiefki 37

14.07.2020

15:00 – 19:30 Markiefki 39

15.07.2020

15:00 – 20:00 Nadgórników 12,12a

16.07.2020

15:00 – 20:00 Nadgórników 12b,12c

17.07.2020

15:00 – 19:00 Markiefki 41

20.07.2020

15:00 – 19:30 Wróblewskiego 7a

21.07.2020

15:00 – 19:30 Wróblewskiego 7b

22.07.2020

15:00 – 19:30

Wajdy 23

23.07.2020

15:00 – 19:30

Wajdy 25

24.07.2020

15:00 – 19:00

Wajdy 27

27.07.2020

15:00 – 20:00 Markiefki 33

28.07.2020

15:00 – 20:00 Markiefki 33a

29.07.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 27a,29a,31a

30.07.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 33a,35a,37a

31.07.2020

15:00 – 19:00 Ścigały 28,30

03.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 39a,41a

04.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 27,29

05.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 31,33

06.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 35,37

07.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 39,41

10.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 32,34,36

11.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 38,40,42

12.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 45,45a,45b

13.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 45c,47,47a

14.08.2020

15:00 – 19:00 Ścigały 47b,47c

17.08.2020

15:00 – 20:00 Ścigały 44,46

17.08.2020

16:30 – 20:00 Kopalniana 2c

 

 

Osiedle GWIAZDY

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

13.07.2020

14:30 – 20:00

Uniwersytecka 25 (m.1-35)

14.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 25 (m.36-70)

15.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 25 (m.71-105)

16.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 25 (m.106-140)

17.07.2020

14:30 – 18:30

Uniwersytecka 25 (m.141-168)

20.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 29 (m.1-35)

21.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 29 (m.36-70)

22.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 29 (m.71-105)

23.07.2020

14:30 – 19:00

Uniwersytecka 29 (m.106-140)

24.07.2020

14:30 – 18:30

Uniwersytecka 29 (m.141-169)

 

21.07.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 86 (m.1-15)

22.07.2020

15:00 – 20:00 Roździeńskiego 86 (m.16-30)

23.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.31-47)

24.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.48-65)

27.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.66-85)

28.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.86-105)

29.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.106-128)

30.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.129-151)

31.07.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.152-174)

03.08.2020

15:00 – 20:00

Roździeńskiego 86 (m.175-192 + lokale użytkowe)

 
21.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (lokale użytkowe)

22.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.1-16)

23.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.17-33)

24.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.34-51)

27.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.52-72)

28.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.73-92)

29.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.93-115)

30.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.116-137)

31.07.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.138-160)

03.08.2020 15:00 – 20:00

Roździeńskiego 90 (m.161-184)

 
27.07.2020 14:30 – 19:00 Roździeńskiego 86a (m.1-30)
28.07.2020 13:00 – 15:00 Roździeńskiego 86a lokale użytkowe
28.07.2020 14:30 – 19:00

Roździeńskiego 86a (m.31-61)

29.07.2020 14:30 – 19:00

Roździeńskiego 86a (m.62-92)

30.07.2020 14:30 – 19:00

Roździeńskiego 86a (m.93-123)

03.08.2020 14:30 – 18:30

Roździeńskiego 86a (m.124-154)

04.08.2020 14:30 – 19:00

Roździeńskiego 86a (m.155-184)

 
04.08.2020 15:00 – 20:00 Roździeńskiego 88
(m.1-25 oraz 101-125)
05.08.2020 15:00 – 20:00 Roździeńskiego 88
(m.26-50 oraz 126-150)
06.08.2020 15:00 – 20:00 Roździeńskiego 88
(m.51-75 oraz 151-175)
07.08.2020 15:00 – 20:00 Roździeńskiego 88
(m.76-100 oraz 176-184
i lokale użytkowe)

 

 

Osiedle LIGOTA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

27.07.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 6

28.07.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 8a

29.07.2020

15:00 – 19:00

Ligocka 70

29.07.2020

15:00 – 19:00

Zielonogórska 13,15,17,19,21

30.07.2020

15:00 – 19:00

Ligocka 70a

30.07.2020

15:00 – 19:00

Zielonogórska 13a,15a,17a,19a,21a

31.07.2020

15:00 – 19:00

Wodospady 4a

03.08.2020

15:00 – 19:00

Warmińska 9,11,13,15,17,19,19a,b,c

04.08.2020

15:00 – 19:00

Warmińska 13a,b,c,11a,b

04.08.2020

15:00 – 19:00

Armii Krajowej 50 a,b,c

 

 

Osiedle ZAWODZIE

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

28.07.2020

16:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 8 (m.1-13)

29.07.2020

16:00 – 20:00

Boh.M.Cassino 8 (m.14-30)

30.07.2020

16:00 – 17:00

Boh.M.Cassino 6,6a - lokale użytkowe

16:30 – 20:00

Boh.M.Cassino 6b

31.07.2020

16:00 – 18:30

Boh.M.Cassino 6

17:30 – 20:00

Boh.M.Cassino 6a

01.08.2020

09:00 – 14:00

Boh.M.Cassino 10 (m.1-21)

04.08.2020 16:00 – 18:30 Boh.M.Cassino 10 (m.22-30)
17:30 – 20:00 Boh.M.Cassino 12 (m.1-12)
05.08.2020 16:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 12 (m.13-30)
06.08.2020 16:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 14 (m.1-21)
07.08.2020 16:00 – 18:30 Boh.M.Cassino 14 (m.22-30)
17:30 – 20:00 Boh.M.Cassino 16 (m.1-9)
08.08.2020 09:00 – 14:00 Boh.M.Cassino 16 (m.10-30)
10.08.2020 16:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 18 (m.1-21)
12.08.2020 16:00 – 18:30 Boh.M.Cassino 18 (m.22-30)
17:30 – 20:00 Boh.M.Cassino 20 (m.1-9)
14.08.2020 16:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 20 (m.10-30)
10.08.2020 15:00 – 20:00 Piaskowa 4 (m.1-30)
11.08.2020 15:00 – 20:00 Piaskowa 4 (m.31-60)
12.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 1 (m.1-30)
13.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 1 (m.31-60)
14.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 1 (m.61-91)
17.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 1 (m.92-122)
18.08.2020 15:00 – 17:30 Boh.M.Cassino 1 lokale użyt.
18.08.2020 16:30 – 20:00 Racławicka 5
21.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 3 (m.1-28)
24.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 3 (m.29-58)
25.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 3 (m.59-90)
26.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 3 (m.91-122)
27.08.2020 15:00 – 18:00 Boh.M.Cassino 3 lokale użytkowe
27.08.2020 16:30 – 20:00 Boh.M.Cassino 5 (m.1-18)
28.08.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 5 (m.19-48)
31.08.2020 15:00 – 18:00 Boh.M.Cassino 5 lokale użytkowe
31.08.2020 16:30 – 20:00 Boh.M.Cassino 5 (m.49-66)
01.09.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 5 (m.67-94)
02.09.2020 15:00 – 20:00 Boh.M.Cassino 5 (m.95-122)
18.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 156,156a,156b
19.08.2020 15:00 – 20:00 Hałubki 2
20.08.2020 15:00 – 20:00 Hałubki 2a
21.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 156c,156d
24.08.2020 15:00 – 20:00 Hałubki 6,8
25.08.2020 15:00 – 20:00 Hałubki 6a,8a
26.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 144 (m.1-22)
27.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 144 (m.23-32)
27.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 146 (m.1-12)
28.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 146 (m.13-32)
31.08.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 162a,162f
01.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 162b,162g
02.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 162c,162h
03.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 162d,162i
18.08.2020 16:00 – 20:00 Staszica 3 (m.1-30)
19.08.2020 16:00 – 20:00 Staszica 3 (m.31-60)
20.08.2020 16:00 – 20:00 Łączna 1 (m.1-22)
24.08.2020 16:00 – 20:00 Łączna 1 (m.23-44)
25.08.2020 16:00 – 20:00 Łączna 1a (m.1-22)
26.08.2020 16:00 – 20:00 Łączna 1a (m.23-44)
27.08.2020 16:00 – 20:00 Łączna 3 (m.1-22)
28.08.2020 16:00 – 20:00 Łączna 3 (m.23-44)
29.08.2020 09:00 – 14:00 Łączna 5 (m.1-22)
01.09.2020 16:00 – 20:00 Łączna 5 (m.23-44)
02.09.2020 16:00 – 20:00 Łączna 2 (m.1-22)
03.09.2020 16:00 – 20:00 Łączna 2 (m.23-44)
04.09.2020 16:00 – 20:00 Łączna 4 (m.1-22)
05.09.2020 09:00 – 14:00 Łączna 4 (m.23-44)
31.08.2020 15:00 – 19:00 Racławicka 9
31.08.2020 17:30 – 20:00 Racławicka 11 (m.1-6)
01.09.2020 15:00 – 18:30 Racławicka 11 (m.7-16)
01.09.2020 17:00 – 20:00 Racławicka 13 (m.1-12)
02.09.2020 15:00 – 17:00 Racławicka 13 (m.13-19)
02.09.2020 16:00 – 20:00 1 Maja 108 (m.1-25)
03.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 108 (m.26-66)
04.09.2020 15:00 – 19:00 1 Maja 110
04.09.2020 17:30 – 20:00 1 Maja 110a (m.1-10)
07.09.2020 15:00 – 17:30 1 Maja 110a (m.11-21)
07.09.2020 16:00 – 20:00 1 Maja 112
08.09.2020 15:00 – 19:00 1 Maja 114c
08.09.2020 17:30 – 20:00 1 Maja 118b (m.1-14)
09.09.2020 15:00 – 17:30 1 Maja 118b (m.15-21)
09.09.2020 16:00 – 20:00 1 Maja 158d
03.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 122
04.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 124
07.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 126
08.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 148
09.09.2020 15:00 – 20:00 1 Maja 150



Osiedle CENTRUM-I

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

04.08.2020

09:00 – 13:00

Czerwińskiego 8 (m.1-26)

04.08.2020

13:00 – 17:00

Czerwińskiego 8 (m.27-53)

05.08.2020

09:00 – 15:00 Grażyńskiego 11

05.08.2020

15:00 – 18:00 Grażyńskiego 11a (m.1-20)

06.08.2020

09:00 – 13:00 Grażyńskiego 11a (m.21-45)

06.08.2020

13:00 – 18:00 Grażyńskiego 13

07.08.2020

09:00 – 15:00 Grażyńskiego 13a

07.08.2020

15:00 – 18:00 Grażyńskiego 15 (m.1-20)

10.08.2020

09:00 – 13:00 Grażyńskiego 15 (m.21-45)

10.08.2020

13:00 – 18:00 Grażyńskiego 15a (m.1-35)

11.08.2020

09:00 – 10:30 Grażyńskiego 15a (m.36 - 46)

11.08.2020

10:30 – 17:00 Grażyńskiego 7

12.08.2020

09:00 – 15:00 Grażyńskiego 7a

12.08.2020

15:00 – 18:00 Grażyńskiego 9 (m.1-25)
13.08.2020 09:00 – 12:00 Grażyńskiego 9 (m.26-42)
13.08.2020 12:00 – 18:00 Grażyńskiego 9a
14.08.2020 09:00 – 14:00 Katowicka 65 (m.1-40)
14.08.2020 14:00 – 18:00 Katowicka 65 (m.41-70)
17.08.2020 09:00 – 14:00 Katowicka 65 (m.71-110)
17.08.2020 14:00 – 18:00 Katowicka 65 (m.111-140)
18.08.2020 09:00 – 14:00 Katowicka 65 (m.141-174)
18.08.2020 14:00 – 18:00 Ordona 20 (m.1-30)
19.08.2020 09:00 – 14:00 Ordona 20 (m.31-60)
19.08.2020 14:00 – 18:00 Ordona 20 (m.61-90)
20.08.2020 09:00 – 14:00 Ordona 20 (m.91-120)
20.08.2020 14:00 – 16:00 Ordona 20 (m.121-133)
20.08.2020 16:00 – 18:00 Ordona 20a (m.1-20)
21.08.2020 09:00 – 14:00 Ordona 20a (m.21-50)
21.08.2020 14:00 – 18:00 Ordona 20a (m.51-80)
24.08.2020 09:00 – 14:00 Ordona 20a (m.81-110)
24.08.2020 14:00 – 18:00 Ordona 20a (m.111-133)
25.08.2020 09:00 – 14:00 Sokolska 46 (m.1-25)
25.08.2020 14:00 – 17:00 Sokolska 46 (m.26-45)
26.08.2020 09:00 – 14:00 Sokolska 48 (m.1-25)
26.08.2020 14:00 – 17:00 Sokolska 48 (m.26-43)

 

 

Osiedle GISZOWIEC

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres

04.08.2020

15:00 – 19:00

Miła 2,4

05.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24

06.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 3,3a,3b

07.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 26,28

07.08.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 3,9

10.08.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 25

11.08.2020

15:00 – 19:00 Karliczka 36

12.08.2020

15:00 – 19:00 Miła 36,38,40,42,44
13.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 46,48,50,52
14.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 54,56,58
17.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 5,5a
18.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 5b,5c
19.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1a
20.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1b
21.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 3
24.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 5
25.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 7
26.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1c
27.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 47,47a,b,c
28.08.2020 15:00 – 19:00 Miła 30,32,34
31.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 1d
26.08.2020 11:00 – 15:00 Mysłowicka 8 (m.1-22)
26.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 8 (m.23-44)
26.08.2020 11:00 – 15:00 Mysłowicka 16 (m.1-22)
26.08.2020 15:00 – 19:00 Mysłowicka 16 (m.23-44)
27.08.2020 10:00 – 14:30 Mysłowicka 20 (m.1-28)
27.08.2020 14:30 – 19:00 Mysłowicka 20 (m.29-56)
27.08.2020 10:00 – 14:30 Mysłowicka 22 (m.1-28)
27.08.2020 14:30 – 19:00 Mysłowicka 22 (m.29-55)
28.08.2020 09:30 – 13:30 Mysłowicka 14 (m.1-22)
28.08.2020 13:30 – 17:30 Mysłowicka 14 (m.23-44)
31.08.2020 10:00 – 15:00 Miła 9
31.08.2020 14:00 – 19:00 Miła 9a
01.09.2020 10:00 – 15:00 Miła 9b
01.09.2020 14:00 – 19:00 Miła 9c
02.09.2020 10:00 – 14:30 Miła 9d

 



     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)