Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.
- czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
- lipiec – Centrum-I, Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
- sierpień – Giszowiec, Zawodzie
- wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
- październik – Kukuczki, Śródmieście
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy będą wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
Osiedle HPR
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
01.06.2020
|
16:30 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.1-27)
|
02.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.28-52)
|
03.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.53-77)
|
04.06.2020
|
16:30 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.78-113)
|
05.06.2020
|
14:30 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.114-163)
|
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
08.07.2020
|
16:00 – 20:00
|
Sokolska 33
|
09.07.2020
|
16:00 – 20:00
|
Sokolska 33
|
Osiedle WIERZBOWA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
09.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Klonowa 33
|
10.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Klonowa 31
|
12.06.2020
|
14:30 – 17:00
|
Brzozowa 36,36a
|
15:30 – 19:00
|
Brzozowa 38,38a
|
16:30 – 20:00
|
Brzozowa 40,40a
|
15.06.2020
|
16:00 – 20:00
|
Grabowa 7,7a
|
16.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Brzozowa 30
|
17.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Topolowa 31
|
18.06.2020
|
15:00 – 20:00
16:00 – 18:00
17:00 – 20:00
|
Wierzbowa 26
Brzozowa 26,26a
Brzozowa 42,42a
|
19.06.2020
|
14:30 – 19:00
15:00 – 20:00
|
Brzozowa 44,46
Wierzbowa 28
|
22.06.2020
|
16:30 – 20:00
|
Grabowa 5,5a
|
23.06.2020
|
17:00 – 20:00 |
Wierzbowa 44
|
24.06.2020
|
17:00 – 20:00 |
Wierzbowa 46
|
25.06.2020
|
16:00 – 18:00
17:00 – 20:00
|
Klonowa 34,34a
Wierzbowa 27,29
|
26.06.2020
|
14:30 – 20:00 |
Wierzbowa 19,21
|
29.06.2020
|
16:00 – 20:00 |
Wierzbowa 31,33,35,37
|
02.07.2020
|
16:00 – 20:00 |
Wierzbowa 38
|
03.07.2020
|
14:30 – 20:00 |
Wierzbowa 40,42
|
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
27.07.2020
|
16:00 – 20:00
|
Brzozowa 44
Brzozowa 46
Grabowa 5
Grabowa 5a
Wierzbowa 26
Wierzbowa 28
Modrzewiowa 24
Modrzewiowa 24a
|
28.07.2020
|
16:00 – 20:00
|
Modrzewiowa 24b
Modrzewiowa 24c
Modrzewiowa 30b
Modrzewiowa 30c
|
18:00 – 20:00
|
Topolowa 31
|
29.07.2020
|
16:15 – 20:00
|
Brzozowa 26
Brzozowa 26a
Brzozowa 30
Brzozowa 36
Brzozowa 36a
Brzozowa 38
Brzozowa 38a
Brzozowa 40
Brzozowa 40a
Brzozowa 42
Brzozowa 42a
|
30.07.2020
|
16:15 – 20:00
|
Klonowa 31
Klonowa 33
Klonowa 34a
Grabowa 7
Grabowa 7a
|
31.07.2020
|
14:15 – 20:00
|
Wierzbowa 19
Wierzbowa 21
Wierzbowa 27
Wierzbowa 29
Wierzbowa 31
Wierzbowa 33
Wierzbowa 37
Wierzbowa 46
|
05.08.2020
|
16:15 – 20:00
|
Wierzbowa 38
Wierzbowa 40
Wierzbowa 42
Wierzbowa 44
|
Osiedle SUPERJEDNOSTKA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
24.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 16 (m. 1-90)
Korfantego 18 (m. 1-75)
Korfantego 20 (m. 1-30)
|
25.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 20 (m. 30-90)
Korfantego 22 (m. 1-90)
Korfantego 24 (m. 1-75)
|
29.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 26 (m. 1-90)
Korfantego 28 (m. 1-90)
|
01.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 30 (m. 1-75)
Korfantego 32 (m. 1-90)
|
Osiedle JANÓW
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
17.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 45,47,49
|
18.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 51,53,52,54
|
19.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 60,63,65,67,69
|
22.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 61,61a,61b,61c
|
23.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 81,56,58
|
26.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 83,85,87,89
|
Osiedle SZOPIENICE
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
02.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119c
|
02.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamenhofa 16
|
03.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 91d
|
06.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119e
|
07.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119f
|
07.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamehofa 18 |
08.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 93b |
08.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Bednorza 32-38 |
09.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 93d |
09.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Bednorza 24-30 |
10.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 91c |
13.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119d |
14.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnie 1,3,5,1a,3a,5a |
15.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 5,7 |
16.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 9,11 |
17.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnie 7,9,7a |
20.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnie 9a,7b,9b |
21.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 13 |
21.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Hallera 28e |
22.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 15 |
22.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Hallera 28f |
23.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Hallera 28g, 32a-d |
24.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Hallera 32e-32h |
Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
06.07.2020
|
16:00 – 19:30
|
Nadgórników 2,4
|
08.07.2020
|
15:00 – 19:30
|
Markiefki 32,34,36
|
09.07.2020
|
15:00 – 20:00
|
Ścigały 2,2a,4
|
10.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Ścigały 6,8
|
10.07.2020
|
14:30 – 19:30
|
Nadgórników 6,8,10 |
13.07.2020
|
15:00 – 19:30
|
Markiefki 37
|
14.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Markiefki 39 |
15.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Nadgórników 12,12a |
16.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Nadgórników 12b,12c |
17.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Markiefki 41 |
20.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wróblewskiego 7a |
21.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wróblewskiego 7b |
22.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wajdy 23
|
23.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wajdy 25
|
24.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Wajdy 27
|
27.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 39a,41a |
28.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 27,29 |
29.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 31,33 |
30.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 35,37 |
31.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 39,41 |
03.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Markiefki 33 |
04.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Markiefki 33a |
05.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 27a,29a,31a |
06.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 33a,35a,37a |
07.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Ścigały 28,30 |
10.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 32,34,36 |
11.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 38,40,42 |
12.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 45,45a,45b |
13.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 45c,47,47a |
14.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Ścigały 47b,47c |
17.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Ścigały 44,46 |
Osiedle GWIAZDY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
13.07.2020
|
14:30 – 20:00
|
Uniwersytecka 25 (m.1-35)
|
14.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m.36-70)
|
15.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m.71-105)
|
16.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m.106-140)
|
17.07.2020
|
14:30 – 18:30 |
Uniwersytecka 25 (m.141-168)
|
20.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.1-35)
|
21.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.36-70)
|
22.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.71-105)
|
23.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.106-140)
|
24.07.2020
|
14:30 – 18:30 |
Uniwersytecka 29 (m.141-169)
|
|
21.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.1-15) |
22.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.16-30) |
23.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.31-47)
|
24.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.48-65)
|
27.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.66-85)
|
28.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.86-105)
|
29.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.106-128)
|
30.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.129-151)
|
31.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.152-174)
|
03.08.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m.175-192 + lokale użytkowe)
|
|
21.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (lokale użytkowe)
|
22.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.1-16)
|
23.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.17-33)
|
24.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.34-51)
|
27.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.52-72)
|
28.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.73-92)
|
29.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.93-115)
|
30.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.116-137)
|
31.07.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.138-160)
|
03.08.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m.161-184)
|
|
27.07.2020 |
14:30 – 19:00 |
Roździeńskiego 86a (m.1-30) |
28.07.2020 |
13:00 – 15:00 |
Roździeńskiego 86a lokale użytkowe |
28.07.2020 |
14:30 – 19:00 |
Roździeńskiego 86a (m.31-61)
|
29.07.2020 |
14:30 – 19:00 |
Roździeńskiego 86a (m.62-92)
|
30.07.2020 |
14:30 – 19:00 |
Roździeńskiego 86a (m.93-123)
|
03.08.2020 |
14:30 – 18:30 |
Roździeńskiego 86a (m.124-154)
|
04.08.2020 |
14:30 – 19:00 |
Roździeńskiego 86a (m.155-184)
|
|
04.08.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 88 (m.1-25 oraz 101-125) |
05.08.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 88 (m.26-50 oraz 126-150) |
06.08.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 88 (m.51-75 oraz 151-175) |
07.08.2020 |
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 88 (m.76-100 oraz 176-184 i lokale użytkowe) |
Osiedle LIGOTA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
27.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Wodospady 6
|
28.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Wodospady 8a
|
29.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Ligocka 70
|
29.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Zielonogórska 13,15,17,19,21
|
30.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Ligocka 70a
|
30.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Zielonogórska 13a,15a,17a,19a,21a
|
31.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Wodospady 4a
|
03.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Warmińska 9,11,13,15,17,19,19a,b,c
|
04.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Warmińska 13a,b,c,11a,b
|
04.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Armii Krajowej 50 a,b,c
|
Osiedle ZAWODZIE
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
28.07.2020
|
16:00 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 8 (m.1-13)
|
29.07.2020
|
16:00 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 8 (m.14-30)
|
30.07.2020
|
16:00 – 17:00 |
Boh.Mt.Cassino 6,6a - lokale użytkowe
|
16:30 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 6b
|
31.07.2020
|
16:00 – 18:30 |
Boh.Mt.Cassino 6
|
17:30 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 6a
|
01.08.2020
|
09:00 – 14:00 |
Boh.Mt.Cassino 10 (m.1-21)
|
04.08.2020 |
16:00 – 18:30 |
Boh.Mt.Cassino 10 (m.22-30) |
17:30 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 12 (m.1-12) |
05.08.2020 |
16:00 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 12 (m.13-30) |
06.08.2020 |
16:00 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 14 (m.1-21) |
07.08.2020 |
16:00 – 18:30 |
Boh.Mt.Cassino 14 (m.22-30) |
17:30 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 16 (m.1-9) |
08.08.2020 |
09:00 – 14:00 |
Boh.Mt.Cassino 16 (m.10-30) |
10.08.2020 |
16:00 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 18 (m.1-21) |
12.08.2020 |
16:00 – 18:30 |
Boh.Mt.Cassino 18 (m.22-30) |
17:30 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 20 (m.1-9) |
14.08.2020 |
16:00 – 20:00 |
Boh.Mt.Cassino 20 (m.10-30) |
|