Członkowie Rad Osiedli Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej



Centrum-I

 

Przemysław Drąg - Przewodniczący Rady Osiedla
Michał Mleczko - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Ekonomicznej 
Grażyna Kwiecień - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Ewa Kozłowska-Holewik  - Sekretarz Rady Osiedla
Regina Piątek - Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Zofia Maculewicz - Przewodnicząca Komisji Gospodarki Zasobami Spółdzielni
Rafał Król - Członek Rady Osiedla
Beata Latkowska - Członek Rady Osiedla
Jan Osek - Członek Rady Osiedla

 


Giszowiec

 

Szczepan Durło - Przewodniczący Rady Osiedla
Danuta Podlewska - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Ekonomicznej
Zdzisława Nowak - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Józef Łęczycki - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Osiedla
Marian Domagalski  - Przewodnicząca Komisji Samorządowo-Rozjemczej
Stanisław Hać - Członek Rady Osiedla
Henryk Knapek - Członek Rady Osiedla
Danuta Kupka - Członek Rady Osiedla
Andrzej Kusiński - Członek Rady Osiedla
Rafał Majchrzak - Członek Rady Osiedla
Barbara Słotosz - Członek Rady Osiedla

 

 

Graniczna

 

Krzysztof Lasoń - Przewodnicząca Rady Osiedla
Arkadiusz Granel - Zastępca przewodniczącego Rady Osiedla
Mirosława Mądra - Sekretarz Rady Osiedla
Andrzej Caban - Członek Rady Osiedla
Jadwiga Huzarska  - Członek Rady Osiedla

 

 

Gwiazdy

 

Witold Gościniewicz - Przewodniczący Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Spółdzielni
Zdzisław Kozieł - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Zdzisław Krzewiński    - Sekretarz Rady Osiedla
Urszula Gawron - Przewodnicząca Komisji Ekonomicznej
Agata Meinert - Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej i Rozjemczej
Halina Gutkowska - Członek Rady Osiedla
Janina Jurczyk - Członek Rady Osiedla



Haperowiec

 

Adam Miazek - Przewodniczący Rady Osiedla
Radosław Dosiak  - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Barbara Konefał - Sekretarz Rady Osiedla

 


Janów

 

Andrzej Duda - Przewodniczący Rady Osiedla
Anna Jadwisczok  - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Monika Kocur - Sekretarz Rady Osiedla
Ryszard Guła - Członek Rady Osiedla
Anna Piekorz - Członek Rady Osiedla

 


im. J. Kukuczki

 

Józef Zimmermann - Przewodniczący Rady Osiedla
Leszek Warias - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Technicznej 
Justyna Adamus-Kowalska  - Sekretarz Rady Osiedla
Andrzej Jakubowski - Przewodniczący Komisji Budżetowej
Marek Wiora - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Barbara Kaczyńska - Członek Rady Osiedla
Urszula Koniecko - Członek Rady Osiedla
Barbara Małek - Członek Rady Osiedla
Barbara Polak - Członek Rady Osiedla

 


Ligota

 

Agnieszka Krupska - Przewodnicząca Rady Osiedla
Halina Mazurek - Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
Jolanta Łyczba  - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej  
Władysław Kwiecień  - Przewodniczący Komisji Inwestycyjno-Technicznej
Piotr Pieczara - Członek Rady Osiedla
Marek Szota - Członek Rady Osiedla
Marcin Wojsław  - Członek Rady Osiedla

 


Murcki

 

Stanisław Orzechowski  - Przewodniczący Rady Osiedla
Janusz Brzozowski - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Żaneta Stysz

- Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji GZM i Komisji Społeczno-Kulturalnej

Piotr Konarzewski

- Przewodniczący Komisji Remontowo-Gospodarczej i Rozjemczej

Ewa Hoinkis

- Członek Rady Osiedla

 


Superjednostka


Lech Malinowski - Przewodniczący Rady Osiedla
Andrzej Twardowski  - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Techniczno-Ekonomicznej
Ewa Kubis - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Karolina Olszańska - Członek Rady Osiedla
Paweł Grimlowski - Członek Rady Osiedla
Zbigniew Kot - Członek Rady Osiedla
Erwin Sowa - Członek Rady Osiedla

 


Szopienice

 

Marian Świerczyński  - Przewodniczący Rady Osiedla
Marek Klimkiewicz - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Ekonomicznej
Maria Macioł - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Technicznej
Krystyna Rembierz - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Łukasz Kieruzel - Członek Rady Osiedla
Grażyna Kniat - Członek Rady Osiedla
Stefan Płuska - Członek Rady Osiedla

 

 

im. ks. P. Ściegiennego

 

Tadeusz Nowak - Przewodniczący Rady Osiedla
Monika Piórecka-Karolak  - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Hanna Zaborowska - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Gospodarki Zasobami Spółdzielni
Andrzej Łogiewa - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Bożena Machnik - Przewodniczący Komisji Rozjemczej
Jerzy Syrkiewicz - Przewodniczący Komisji Ekonomicznej
Jan Dobrowolski - Członek Rady Osiedla
Józef Góral - Członek Rady Osiedla
Magdalena Habdas - Członek Rady Osiedla
Tadeusz Oczko - Członek Rady Osiedla
Maria Stryczek - Członek Rady Osiedla

 


im. ks. F. Ścigały

 

Leszek Boniewski - Przewodniczący Rady Osiedla
Andrzej Rojek - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla
Eugeniusz Sommer - Sekretarz Rady Osiedla
Aleksander Kuczyński  - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Spółdzielni
Marek Mryc - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Ewelina Jańczyk - Członek Rady Osiedla
Mirosław Kidoń - Członek Rady Osiedla

 

 

Śródmieście

 

Janina Dziunikowska - Przewodnicząca Rady Osiedla
Dariusz Tkaczewski - Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
Mariusz Niemiec   - Sekretarz Rady Osiedla
Stanisław Januszek - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Józef Dobiczek - Przewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Spółdzielni  
Jarosław Bednarczyk - Członek Rady Osiedla
Halina Cvetanowska - Członek Rady Osiedla
Kazimierz Mironowicz  - Członek Rady Osiedla
Krzysztof Młyńczyk - Członek Rady Osiedla

 


Wierzbowa

 

Teresa Wiązania - Przewodnicząca Rady Osiedla
Halina Górecka - Zastępca przewodniczącej Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Technicznej
Anna Paluch - Sekretarz Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
Adam Kulik - Członek Rady Osiedla
Maria Miksiewicz  - Członek Rady Osiedla

 


Zawodzie

 

Elżbieta Cymerman - Przewodnicząca Rady Osiedla
Jerzy Sznajder - Zastępca Przewodniczącego Rady Osiedla, Przewodniczący Komisji Budżetowej
Katarzyna Tataruch - Sekretarz Rady Osiedla
Ireneusz Bekajło - Przewodniczący Komisji Kontroli i Nadzoru
Andrzej Łukasiewicz  - Przewodniczący Komisji Społeczno-Kulturalnej
Teresa Darnowska - Członek Rady Osiedla
Krystyna Klaczkowska  - Członek Rady Osiedla
Halina Kuchcińska - Członek Rady Osiedla
Marian Samczuk

- Członek Rady Osiedla

 


im. A. Zgrzebnioka

 

Maria Zawiślak - Przewodnicząca Rady Osiedla
Grażyna Frommholz-Pasek  - Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla, Przewodnicząca Komisji Gospodarki Zasobami Osiedla 
Barbara Pasoń - Sekretarz Rady Osiedla
Andrzej Dębski - Przewodniczący Komisji Statutowo-Rozjemczej i Kulturalnej
Teresa Pruchnicka - Przewodnicząca Komisji ds. Zieleni i Małej Architektury
 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)