2020-05-26

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.

  • czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
  • lipiec – Centrum-I, Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
  • sierpień – Giszowiec, Zawodzie
  • wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
  • październik – Kukuczki, Śródmieście

Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.

 

Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy będą wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.

 

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

 

 

Osiedle HPR

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

01.06.2020

16:30 – 20:00

Sokolska 33 (m.1-27)

02.06.2020

17:00 – 20:00

Sokolska 33 (m.28-52)

03.06.2020

17:00 – 20:00

Sokolska 33 (m.53-77)

04.06.2020

16:30 – 20:00

Sokolska 33 (m.78-113)

05.06.2020

14:30 – 20:00

Sokolska 33 (m.114-163)

 

Termin II

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

08.07.2020

16:00 – 20:00

Sokolska 33

09.07.2020

16:00 – 20:00

Sokolska 33

 

 

Osiedle WIERZBOWA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

09.06.2020

17:00 – 20:00

Klonowa 33

10.06.2020

17:00 – 20:00

Klonowa 31

12.06.2020

14:30 – 17:00

Brzozowa 36,36a

15:30 – 19:00

Brzozowa 38,38a

16:30 – 20:00

Brzozowa 40,40a

15.06.2020

16:00 – 20:00

Grabowa 7,7a

16.06.2020

17:00 – 20:00

Brzozowa 30

17.06.2020

17:00 – 20:00

Topolowa 31

 

18.06.2020

15:00 – 20:00

16:00 – 18:00

17:00 – 20:00

Wierzbowa 26

Brzozowa 26,26a

Brzozowa 42,42a

19.06.2020

14:30 – 19:00

15:00 – 20:00

Brzozowa 44,46

Wierzbowa 28

22.06.2020

16:30 – 20:00

Grabowa 5,5a

23.06.2020

17:00 – 20:00

Wierzbowa 44

24.06.2020

17:00 – 20:00

Wierzbowa 46

25.06.2020

16:00 – 18:00

17:00 – 20:00

Klonowa 34,34a

Wierzbowa 27,29

26.06.2020

14:30 – 20:00

Wierzbowa 19,21

29.06.2020

16:00 – 20:00

Wierzbowa 31,33,35,37

02.07.2020

16:00 – 20:00

Wierzbowa 38

03.07.2020

14:30 – 20:00

Wierzbowa 40,42

 

 

Osiedle SUPERJEDNOSTKA

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

24.06.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 16 (m. 1-90)

Korfantego 18 (m. 1-75)

Korfantego 20 (m. 1-30)

25.06.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 20 (m. 30-90)

Korfantego 22 (m. 1-90)

Korfantego 24 (m. 1-75)

29.06.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 26 (m. 1-90)

Korfantego 28 (m. 1-90)

01.07.2020

15:00 – 19:00

Korfantego 30 (m. 1-75)

Korfantego 32 (m. 1-90)

 

 

Osiedle JANÓW

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

17.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 45,47,49

18.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 51,53,52,54

19.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 60,63,65,67,69

22.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 61,61a,61b,61c

23.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 81,56,58

26.06.2020

15:00 – 19:00

Zamkowa 83,85,87,89

 

 

Osiedle SZOPIENICE

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

02.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119c

02.07.2020

15:00 – 19:00

Zamenhofa 16

03.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 91d

06.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119e

07.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119f

07.07.2020

15:00 – 19:00

Zamehofa 18

08.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 93b

08.07.2020

15:00 – 19:00

Bednorza 32-38

09.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 93d

09.07.2020

15:00 – 19:00

Bednorza 24-30

10.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 91c

13.07.2020

15:00 – 19:00

Morawa 119d

14.07.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnie 1,3,5,1a,3a,5a

15.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 5,7

16.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 9,11

17.07.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnie 7,9,7a

20.07.2020

15:00 – 19:00

Przedwiośnie 9a,7b,9b

21.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 13

21.07.2020

15:00 – 19:00

Hallera 28e

22.07.2020

15:00 – 19:00

Osiedlowa 15

22.07.2020

15:00 – 19:00

Hallera 28f

23.07.2020

15:00 – 19:00 Hallera 28g, 32a-d

24.07.2020

15:00 – 19:00 Hallera 32e-32h

 

 

Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY

Termin I

Data odczytu

Godziny

Adres nieruchomości

06.07.2020

16:00 – 19:30

Nadgórników 2,4

08.07.2020

15:00 – 19:30

Markiefki 32,34,36

09.07.2020

15:00 – 20:00

Ścigały 2,2a,4

10.07.2020

15:00 – 19:00

Ścigały 6,8

10.07.2020

14:30 – 19:30

Nadgórników 6,8,10

13.07.2020

15:00 – 19:30

Markiefki 37

14.07.2020

15:00 – 19:30 Markiefki 39

15.07.2020

15:00 – 20:00 Nadgórników 12,12a

16.07.2020

15:00 – 20:00 Nadgórników 12b,12c

17.07.2020

15:00 – 19:00 Markiefki 41

20.07.2020

15:00 – 19:30 Wróblewskiego 7a

21.07.2020

15:00 – 19:30 Wróblewskiego 7b

22.07.2020

15:00 – 19:30

Wajdy 23

23.07.2020

15:00 – 19:30

Wajdy 25

24.07.2020

15:00 – 19:00

Wajdy 27

 



     

 
 
Wiadomości


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności (Cookies-RODO)